Mandalorian

• USA The Mandalorian (více)
USA, (2019–2023), 16 h 29 min (Minutáž: 31–59 min)

Tvůrci:

Jon Favreau

Série(3) / Epizody(24)

Recenze uživatele DJ_bart k tomuto seriálu (5)

Mandalorian (2019)

8 z 10 za baby Yodu, víc po mně nechtěj Mickey Mousi.... tahle část SW mytologie mě prostě nebaví. ()

Season 1 (2019) (S01)

Season 2 (2020) (S02)

NOOO, DAT'S NOT DA WAAAY! *Jar Jar Binks angry noises intensifies*.... Rosario Dawson je jako Ahsoka vlhkej sen, ale jinak seriál jede v těch samejch neoriginálních kolejích. To že je seriál populární mě reálně fakt nezajímá. Finální satisfakce nulová.... 6,9 vibrátorů z beskaru z 10 ()

Kapitola 13: Jedi (2020) (S02E05)

Přesně takhle si představuju plnohodnotný ekvivalent SW kánonu.... Rosario Dawson jako Ahsoka je vlhkej sen. ()

Season 3 (2023) (S03)

slovy Simony Stašové: "To muselo dát příšernou práci. Přitom taková blbost, co?" ()

Zemřel Carl Weathers

Zemřel Carl Weathers