Pilot (E01) (epizoda)

Akční / Krimi / Drama

USA, 2019, 1 h

Opravdu výborné,originální a svěží. Obsazení též nemohu nic vytknouti. Znělka squellá,hudba,vularismy,sex a násilí,což jsou nedílné prvky našich životů a dává naději,že všechny DC tv s. nemusí býti jako ty z cw. Satandík!!!!! Jen mě trochu znepokojuje přítomnost producentů typu,Berlanti a spol. Tvůrci geniálního Arrowerse. Bože,snad nemají moc vlivu,aby se tento seriál nestal dalších vyumělkovaným pro 13leté,vypočítavě na ně zaměřeným,prefabrikátem jakých cw produkuje snad tuny! A docela originální nápad je nechat promlouvati k divákům hl.padoucha,který nám často popisuje,co to je za bandu pitomců etc.ta budoucí...Doom Patrol.(17.3.2019)

• brasek

Absolútne primitívne. V pilotnom diely nám filmári predstavujú svojich superhrdinov, ale celé to nemá hlavu ani pätu, príbeh poskladaný z mini príbehov nebaví. Superhrdinovia sú skôr trápni a celkový dojem je špatný, seriál je vhodný iba pre nevyzretých adolescentov za podmienky vystrihnutia porno scény.(24.2.2019)

Dobrá zpráva je, že Doom Patrol nechutná jako další DC sračka a že má velký potenciál. Účast třeba Daltona je pecka, postavy jsou taky vcelku v poho...i když udělat z jedné z nich gaye... . Scénář vypadá i včetně komentovaného slova solidně, takže jupí! Prvních dvacet minut bylo fajn, pak tam byla taková podivná scénáristická pauza a konec byl podivný. Nicméně, má pozornost je upoutána, jistě zkusím pár dalších epizod.(17.2.2019)

Docela zvláštní nový seriál stanice DC Universe. Postavy z toho seriálu jsme už mohli vidět v několika dílech seriálu Titans. Rozjezd je trochu pomalejší, tak uvidíme. Nejedná se o typický superhrdinský seriál, protože postavy jsou spíš troubové než hrdinové. :D Záporák se zatím moc neukázal. nebaví mě to, vzdávám to... "Kde je moje dcera?!"(20.2.2019)

• MoiJe

Ine. Nepoznam ich, neviem si predstavit, ako sa z nich stanu hrdinovia, ked su v jednom dome/mestecku. Este omrknem, nez sa o buducnosti serialu so mnou rozhodnem. :)(9.3.2019)