Poté, co pan Nikdo zajme Nilese Cauldera a město Cloverton ve státě Ohio je zničeno, Doom Patrol vyšetřuje tajemného albínského osla a zjistí, že jde o portál do paralelního vesmíru, který ovládá pan Nikdo. K jejich pátrání se připojí cyborg zvaný Vic Stone, z části muž a z části stroj, hrdina z Detroitu, který má komplikovaný vztah s Nilesem Caulderem. (HBO Europe)

PKD

Tak odpověď mr.Nobodyho na dotaz dr.Cauldera,ke komu to mluvíš? ,,K fandům Granta Morrisona (narážka jen pro znalce comicsu),trollům na Redditu s předplatným na DC a těm třem novým fanouškům,kteří přišli po uprdnutí osla´´,tak to jsem dlouho z toho,nemohl!:)))))) Já chci Nůžkovníka,Red Jacka,bratrstvo Dada,Dorothy Spinnerovou a mnohem více šílenější Crazy Jane! ()

Lenka.Vilka

Totální jízda. Kdo neskočil po prvním dílu, skončí po tomhle. A kdo ne, ten bude odměněn. Sledovatelé se alespoň profiltrují. A ta další věc už zmiňovaná? Možná vážně zůstanou jenom ti, kdo ví, kdo je Grant Morrison ;) ale co mi do ostatních? Já zůstávám... ()

Martrix

Asi by bylo dost ošemetné, pouštět se do srovnávání DC a Marvelu, V celovečerácích Marvel válcuje všechny a co se seriálů týče, tak je v tom trochu hokej, protože jsou DC postavy rozpůjčované a kvalita jejich zpracování, je velice kolísavá. Ale napadá mě jeden marvalácký, se kterým si Doom Patrol nezadá. A to je The Legion. Kvalitativně jsme sice o level jinde, ale podobně absurdní situace, bizarní postavy, vypravěč, který komentuje nejen dění, ale vtipkuje směrem k divákovi, občas gore scény...eRkový rating... . Prostě pár spojitostí bychom jistě našli, byť Noah Hawley je zcela jistě originálnější tvůrce, než Jeremy Carver. Pokud ale srovnávat nebudu, Doom Patrol klidně označím za jeden z nejzajímavějších a nejoriginálnějších DC seriálů. Cílovkou nejsou děcka, která letí na Flashovi, ale spíš nerdi, nebo dospěláci, kteří se zuby nehty brání dospět a sledovat v TV třeba Stardance, nebo Prostřeno. Rozhodně to není pro vemena, jako je uživatel eMMitiska a jemu podobné, kteří dávají seriálům špatná hodnocení od prvního dílu po poslední, místo aby se prostě přestali dívat. ()

Unterwald

V polovině druhého dílu končím se sledováním. Celé je to podivně špatné a levné. Chtěl jsem tomu dát po slušném začátku ještě šanci, ale byla to chyba. ()