Donkey Patrol (E02) (epizoda)

Akční / Krimi / Drama

USA, 2019, 1 h

• MoiJe

Bizzare. Nie je to zle, ale pre mna to nie je. The end.(9.3.2019)

Asi by bylo dost ošemetné, pouštět se do srovnávání DC a Marvelu, V celovečerácích Marvel válcuje všechny a co se seriálů týče, tak je v tom trochu hokej, protože jsou DC postavy rozpůjčované a kvalita jejich zpracování, je velice kolísavá. Ale napadá mě jeden marvalácký, se kterým si Doom Patrol nezadá. A to je The Legion. Kvalitativně jsme sice o level jinde, ale podobně absurdní situace, bizarní postavy, vypravěč, který komentuje nejen dění, ale vtipkuje směrem k divákovi, občas gore scény...eRkový rating... . Prostě pár spojitostí bychom jistě našli, byť Noah Hawley je zcela jistě originálnější tvůrce, než Jeremy Carver. Pokud ale srovnávat nebudu, Doom Patrol klidně označím za jeden z nejzajímavějších a nejoriginálnějších DC seriálů. Cílovkou nejsou děcka, která letí na Flashovi, ale spíš nerdi, nebo dospěláci, kteří se zuby nehty brání dospět a sledovat v TV třeba Stardance, nebo Prostřeno. Rozhodně to není pro vemena, jako je uživatel eMMitiska a jemu podobné, kteří dávají seriálům špatná hodnocení od prvního dílu po poslední, místo aby se prostě přestali dívat.(24.2.2019)

• Unterwald

V polovině druhého dílu končím se sledováním. Celé je to podivně špatné a levné. Chtěl jsem tomu dát po slušném začátku ještě šanci, ale byla to chyba.(24.2.2019)

Tak odpověď mr.Nobodyho na dotaz dr.Cauldera,ke komu to mluvíš? ,,K fandům Granta Morrisona (narážka jen pro znalce comicsu),trollům na Redditu s předplatným na DC a těm třem novým fanouškům,kteří přišli po uprdnutí osla´´,tak to jsem dlouho z toho,nemohl!:)))))) Já chci Nůžkovníka,Red Jacka,bratrstvo Dada,Dorothy Spinnerovou a mnohem více šílenější Crazy Jane!(17.3.2019)