Jane Patrol (S01E09) (epizoda)

Akční / Krimi / Drama

USA, 2019, 45 min

Tvůrci:

Jeremy Carver

Režie:

Harry Jierjian

Střih:

Brian Wessel

Scénografie:

Graham 'Grace' Walker, Kristen Donaldson (set dekoratér), Bob Kensinger (set dekoratér)

Kostýmy:

Laura Jean Shannon
(další profese)
 • Martrix
  ****

  Solidní psycho. Aby taky ne, když se celá epizoda odehrává v hlavě Jane. A opět je to ve stejném duchu, jako celý seriál. Úžasný nápad, zajímavé postavy, dobří herci a přesto je potenciál toho všeho tak na polovině. Začíná to být frustrující, protože to mohla být pecka a zase chybí tak málo. Nicméně i s touto výhradou je to pořád na poctivé 4*.(15.4.2019)

 • Lenka.Vilka
  *****

  Tenhle díl a celá cesta Jane byla bolestivá a dost věcí se odhalilo. Nejenom s Jane a s "tou, kterou ostatní chrání". Ale i s Cliffem. Co si o sobě konečně uvědomil a připustil si. Občas stačí dostat se do hlavy smutný holky. Takže jo, minimum akce, maximum postav. Chápu, proč to někomu jako celek nesedí. Mě to vyhovuje.(11.9.2019)

 • Kienast
  *****

  Tak tenhle výlet do hlavy slečny Jane byl to nejlepší co jsem v tomhle seriálu (zatím) viděl ... TOP díl 10/10(15.4.2019)

 • PKD
  *****

  Po prvních dvou dílech,jednoznačně the best díl zatím vůbec. O čemž jsem tak nějak málo pochyboval,když si uvědomíte,že jde o díl,kde jste v hlavě ženy/dívky,co má 64 různých osobností. Jeptiška z motorovkou,byla super! To měli dáti do té Jeptišky z Conjuring universe,aspoň by byla prdel...místo nudy.(8.5.2019)