Hair Patrol (S01E10) (epizoda)

Akční / Krimi / Drama

USA, 2019, 51 min

 • Martrix
  ****

  WTF?! V této epizodě poznáte další bizarní postavu, díky ní uvidíte jednu ale opravdu nechutnou scénu, dozvíte se, co se dělo paralelně (out of Jane´s head) s minulou epizodou, zažijete severský příběh Couldera a....nebudete mít páru o tom, jaký to všechno dává smysl. Já se docela dobře bavil, mám podobné úleťárny rád, ale aspoň jednu epizodu bych uvítal trošku ...divácky přívětivější. Nepřipadám si díky nějakému twistu, nebo zásadní události navnazený na další díl...přestože se na něj jistě podívám.(24.4.2019)

 • ledzepfan

  Neříkejte mi, že tady tohle nebylo silně inspirováno seriálem Mighty Boosh.. :D Vždyť některé fóry jsou až skoro doslovně opsané.. Hlavně z dílů Tundra a Jungle ... To není v žádném případě výtka..Spíš naopak..(30.4.2019)

 • Lenka.Vilka
  *****

  Chcete vědět, co se dělo, když byl Cliff v hlavě Jane? V tomhle díle se to dozvíte. A taky dost o Nilesovi. Konec s chlupáčem jsem nepochopila. Snad se dozvím příště :)(11.9.2019)

 • Kienast
  ****

  Beard hunter je neskutečně nechutná postava, která mě neskutečně baví :D(23.4.2019)

 • PKD
  ****

  Linie s chiefem,kterak žije i indiánskou šamankou či co,je evidentně opsána z tv Terroru,takže pro mě,nic nového pod Raem. Za to ta linka s postavou,která má ehm...superschopnost,ze které se mi navalovalo (beze srandy),byla tak šílená,jak má býti,a povrdila hl.důvod,proč jsem se na to vůbec začal dívati. Ps.znám člověka,který jest fascinován vousy,ale i na něj by tohle bylo moc,se domnívám. No,uvidím,dle reakce,až mu to pustím.:)))(8.5.2019)