Reklama

Reklama

Doom Patrol - Série 3

(série)
Trailer

Epizody(10)

Obsahy(1)

Nejpodivnější skupina superhrdinů ze světa DC - Cliff Steele alias Robotman (Brendan Fraser), Larry Trainor alias Negative Man (Matt Bomer), Rita Farrová alias Elasti-Woman (April Bowlbyová), Crazy Jane (Diane Guerrerová) a Victor Stone alias Cyborg (Joivan Wade) jsou zpět. Třetí série začíná konfrontací Dorothy (Abi Montereyová) se Svíčkařem, která vede ke zdrcující ztrátě. Doom Patrol se ocitá na složité křižovatce a každý její člen se snaží čelit tomu, kým je a kým chce být. A všechno se ještě více zkomplikuje, když ve stroji času dorazí Madame Rouge (Michelle Gomezová) s velmi specifickým posláním, jen kdyby si na něj pamatovala. (HBO Europe)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (9)

PKD 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Takže...3.s. je bez debat dosti quallitativní průser. Krom hudby. Ost stále na min. 96% Pokud je 50% série k ničemu a zbytečných, je něco hodně špatně. Zvláště u tohoto tv s. Únava materiálu/scénáristů je zde silně patrná. Pro nováčky radím...díly 1-4, pak 10. Zbytek jest k exkrementu. Pokud by nebyl posl. díl jaký byl, na 4.s. bych se upřímně a s vysokou pravděpodobností vykašlal. Krom ost. Takže Rito, ani nevíš, jakou jsi mi udělala nehoráznou radost a dala (snad, jestli se zase v další s. na to nevyserou) tu už otravně sebelítostivou bandu dohromady jako tým i s těmi jmenovkami na čelech, což je debilní ale zároveň i docela ftypné. Závěrečný song...rulezzz.;-) Jo a docela prdel jest to, že členem je Cyborg, který není již Cyborg, takže tam mají docela zbytečnou (madam Rouge to vystihla přesně) chodící reklamu na Adidas. Tohle by nevymyslel ani Morrison. Což nemyslím jako kompliment. Stále tedy nevím, zde se těšiti na další, či ne. Ale po této poněkud vyčpělé Nejisté Sezóně, ve které má trpělivost s tímto dysfunkčním ´´týmem´´ dosáhla stropu, budu VELMI opatrný. Special quest star, Obří Červený Robot a monsieur Mallah. Ten byl asi jako jediný (pokud nepočítám the Mozek) naprosto přesný se vším fšudy. Zdraví Brainiac, Lobo a Doomsday z Kryptonu. Ne, ani ten 1 díl navíc oproti 2.s. nijak zvlášť nepomohl. A tím pochopitelně nemyslím, ten 10. Velmi výstižný komentář, M.i.k.e. ()

Sharpooter 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak tohle byla katastrofa. Postavy si za předchozí dvě série neprošli žádnou proměnou, prostě to jsou pořád ti ubrečení lidé, kterým je jednou všechno kolem nich. Nechápu, že režiséři nepochopili, že dějovou linku Leryho nechceme vidět! Prostě ty scény s ním jsou tak strašně trapné, nepochopitelné a často i nechutné. Co se příběhu týče, tak jsem se těšil jak uzavřou příběh druhé řady, no samozřejmě to uzavřeli v prvních pěti minutách, kdy to skončilo pokecem… Hlavní záporáci ani nejsou záporáci, je to prostě druhá banda kreté** Prostě jako vždy hlavní záporáci jsou hlavní hrdinové a já se celou sérii modlil ať někoho zabijí. Nic horšího jsem snad v životě neviděl, to bych se raději podíval na všechny díly Like House. 1/10 ()

Reklama

Psycho.R 

všechny recenze uživatele

Za mě nejslabší série. Timothy Dalton je tu jen chvilku a půlka dílů se odehrává v různých psychedelických povědomí. Nemám rád, když jde o to, že se něco odehrává a pak zjistíte, že to byl jen sen/myšlenka/mánie či cokoli podobného. A nová postava mi fakt neseděla (asi i proto, že mi bylo jasný, že ji budu vídat i v dalších sériích). ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

pořád je to Doom Patrol a pořád dokáže být poťouchle zábavná a bizarní (undead patrol),ale těch momentů je podstatně méně než ve dvojce (a tam jich bylo méně než v jedničce) a a za mě je třetí řada bohužel nejslabší.Konec sice solidně navnadil na případnou čtyřku,ale jinak jsou dojmy docela smíšené a jak už dvojka byla na hraně,tak tady to znamená sešup do trojkových vod...60% ()

ScarPoul 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Prvé štyri diely sú skvelé. Rovnako aj posledné tri. To medzi tým si ale vyžadovalo moju obrovskú zhovievavosť. Nemám rád naťahovačky. A nemám rád keď seriál, ktorý za iných okolností riadne šliape na plyn a nemá problém ukazovať bizarné veci, odrazu zastane v romantickej prvoplánovej línií. Tá mi nefungovala. A samotné Sisterhood of Dada postavili prostredné časti do veľmi infantilnej roviny. Koniec to trošku zachránil. Najsilnejší diel je ale 8, kde hlavne Brendan Fraser kradne všetko pre seba. Inak sa to nesie v rovnakom duchu ako predchádzajúce série. Možno to už trošku smeruje ku skutočným dobrodružstvám, na čo sa teším. Najväčšou devízou seriálu stále zostáva fakt, že aj tí zlí tu majú pochybnosti, sú unavení a chcú nájsť nejaké to šťastie. Z psychologického hľadiska je vývin postáv úplnou chuťovkou. To, že sa tam občas nejaká postava zjaví len tak budem ignorovať ( Viktorov otec). Inak to má stále kvality ako žiadny iný DC počin. 3. séria - 70% ()

Galerie (40)

Reklama

Reklama