Pilot (E01) (epizoda)

Fantasy / Horor / Sci-Fi

USA, 2019, 59 min

• Solverino

Po cca 30 min pilotního dílu vím, že koukat na to nebudu, že to nedám. Velmi nesympatické obsazení, zřejmě modelky 5. kategorie a neherci. Tváří se děsně prkenně a nedá se na to koukat. Digitální efekty mě tedy neoslovily. Velmi slabé. Děkuji, ale 18ti letou "doktorku" vypadající jako laciná kurva a úslužného asiata co jí chce pořád obtáhnout vidět nemusím.(1.6.2019)

• Psychor

Již úvodní minuty pilotního dílu naznačují, že máme co dočinění s napodobeninou Cravenova televizního béčka z osmdesátých let, avšak tentokrát rozplizlou do úmorných deseti epizod. Kdo se hororovým žánrem zabývá na odbornější úrovni, tak mu jistě neunikl fakt, že testovací projekce skončila olbřímým fiaskem, v důsledku čehož se studio rozhodlo zkrátit sérii o celé tři díly. Tento zdánlivě citelný zásah do příběhové osy mimo jiné svědčí o tom, že Daubermanův scénář jako obvykle nedává absolutně žádný smysl a lze ho tak dle libosti seškrtat. Veškeré pokusy o vybudování atmosféry se zde po hříchu omezují na použití temného filtru, CGI působí neskutečně amatérsky a za herecké výkony by se snad museli stydět i naprostí ochotníci. Jakožto zdejší hororový expert tak uděluji seriálu Swamp Thing zcela zasloužený odpad.(1.6.2019)

Pilotní díl seriálu o monstru z bažin, které dává tušit o co přesně půjde. Komiks jsem nečetl a tak jsem zachráněn od srovnávání a za to díky. Takže zatím můžu říci, že se jedná o lehce nadprůměrnou podívanou s ne moc hustou atmosférou, ale za to se spousty digitálnímy triky a opravdu sympatickým obsazením. Kouká se na to fajn a tak nemám důvod to zbytečně na rozdíl od jiných zdejších expertů to hanit. Do budoucna čekám více akce a lepší atmosféru a budu ještě spokojenější.(7.12.2020)

Slušný pilot o městečku, ve kterém se místní bažiny “nakazí” a začnou působit nemoce, které začnou vyšetřovat vědci a samozřejmě zjistí, že se něco děje. Zatím to moc společného s DC nemá, tak uvidíme, zda se v dalších dílech objeví nějaké easter eggy či náznaky spojitosti. Hlavní postavy sympaťáci, chemie mezi nimi zatím nefunguje, ale uvidíme dál. Vizuál i příběh zatím dostatečně navnazující a ke konci se objeví i Swamp thing, tak jsem zvědavý dále, snad to nepůjde z kopce, jak už bývá zvykem u podobných seriálů...(11.8.2019)

Skvělé triky, sympatické herecké obsazení.... tak uvidíme... INFO 06.06.2019: SWAMP THING - AT&T převzalo Time Warner, do kterého patří i Warner Media. A Ti plánují vlastní platformu VOD. Takže DC Universe se chýlí ke konci. Vedení se seriál nelíbí, ani herci, ani vysoký rozpočet. Kritici také seriál potopili. Ze 13 dílů, bude jen 10 a 2. serie nebude. Slíbili ale, že zbytek dílů odvysílá... ale kdy, to ví jen Pán Bůh?😤😤 😤😤Kurvy!!!(1.6.2019)

• - Písnička, která hraje v baru, je „Rock Bottom“ od Paula Ottena. (Duoscop)