Psychor odpad!

Již úvodní minuty pilotního dílu naznačují, že máme co dočinění s napodobeninou Cravenova televizního béčka z osmdesátých let, avšak tentokrát rozplizlou do úmorných deseti epizod. Kdo se hororovým žánrem zabývá na odbornější úrovni, tak mu jistě neunikl fakt, že testovací projekce skončila olbřímým fiaskem, v důsledku čehož se studio rozhodlo zkrátit sérii o celé tři díly. Tento zdánlivě citelný zásah do příběhové osy mimo jiné svědčí o tom, že Daubermanův scénář jako obvykle nedává absolutně žádný smysl a lze ho tak dle libosti seškrtat. Veškeré pokusy o vybudování atmosféry se zde po hříchu omezují na použití temného filtru, CGI působí neskutečně amatérsky a za herecké výkony by se snad museli stydět i naprostí ochotníci. Jakožto zdejší hororový expert tak uděluji seriálu Swamp Thing zcela zasloužený odpad. ()

Martrix

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Evidentně jde o další kousek, který bude čelit atakům ze strany rádobyexpertů, kteří mají potřebu srovnávat když ne s komixem, tak aspoň předchozími pokusy o převedení na plátno. Pokud nejste tímto nešvarem zatíženi a jste v blažené nevědomosti, nejspíš si minimálně nechutnou prostřední část užijete. Zdejší nerdosociopati nedokáží překousnout skutečnost, že mohou exitovat i sexy doktorky(v komixech téměř výlučně) a samozřejmě očekávají v seriálu s názvem Věc z bažiny hvězdu formátu Cate Blanchett, nebo nějakou jinou A-class herečku, která by svým hereckým umem rozzářila celý močál... . Chytráci...jde o komixovou adaptaci, která vznikla jen a pouze díky vlně diváckého zájmu o komixárny. Navíc to není žádný Hamlet...buďte rádi za ucházející triky, vcelku sympatické obsazení a scénář, který zatím nevypadá jako ze Supergirl. Sice by to chtělo víc Sama Reimiho, resp. nářez a la Evil Dead, ale kdo ví, třeba se to rozjede. ()

Trevor

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

V mestečku Marais v štáte Louissiana vypukne nákaza, ku ktorej je privolaná lekárka z centra boja proti chorobám CDC Abby Arcanová, ktorá pochádza práve z tohto mesta a bude tak nútená čeliť nielen šíriacej sa nákaze, ale aj svojej minulosti...nepatrím k fanúšikom či už DC, Marvel a ani iných komiksov, ale úvodná časť tohto seriálu vo mne zanechala viac ako dobrý dojem. Možno to, že som sa nakoniec nerozhodol pozrieť si najprv filmové spracovani Bažináča z predchádzajúcich rokov bude výhodou. Viac ako solídna atmosféra, veľmi dobré prostredie a nezvyčajne prirodzene pôsobiaci herci.Veľmi sľubný úvod. ()

LIVINGDEAD

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Skvělé triky, sympatické herecké obsazení.... tak uvidíme... INFO 06.06.2019: SWAMP THING - AT&T převzalo Time Warner, do kterého patří i Warner Media. A Ti plánují vlastní platformu VOD. Takže DC Universe se chýlí ke konci. Vedení se seriál nelíbí, ani herci, ani vysoký rozpočet. Kritici také seriál potopili. Ze 13 dílů, bude jen 10 a 2. serie nebude. Slíbili ale, že zbytek dílů odvysílá... ale kdy, to ví jen Pán Bůh?😤😤 😤😤Kurvy!!! ()

Houbiczska

Slušný pilot o městečku, ve kterém se místní bažiny “nakazí” a začnou působit nemoce, které začnou vyšetřovat vědci a samozřejmě zjistí, že se něco děje. Zatím to moc společného s DC nemá, tak uvidíme, zda se v dalších dílech objeví nějaké easter eggy či náznaky spojitosti. Hlavní postavy sympaťáci, chemie mezi nimi zatím nefunguje, ale uvidíme dál. Vizuál i příběh zatím dostatečně navnazující a ke konci se objeví i Swamp thing, tak jsem zvědavý dále, snad to nepůjde z kopce, jak už bývá zvykem u podobných seriálů... ()

• Písnička, která hraje v baru, je „Rock Bottom“ od Paula Ottena. (Duoscop)