V bažinách u města Marais v Louisianě se děje něco neobvyklého. Když městečko zasáhne záhadná nemoc, je vyšetřovatelka CDC Abby Arcaneová vyslána, aby ji prošetřila. (HBO Europe)

LIVINGDEAD

Skvělé triky, sympatické herecké obsazení.... tak uvidíme... INFO 06.06.2019: SWAMP THING - AT&T převzalo Time Warner, do kterého patří i Warner Media. A Ti plánují vlastní platformu VOD. Takže DC Universe se chýlí ke konci. Vedení se seriál nelíbí, ani herci, ani vysoký rozpočet. Kritici také seriál potopili. Ze 13 dílů, bude jen 10 a 2. serie nebude. Slíbili ale, že zbytek dílů odvysílá... ale kdy, to ví jen Pán Bůh?😤😤 😤😤Kurvy!!! ()

tron

Veľmi štandardný a klišé pilot, ktorý už asi menej originálny po scenáristickej stránke ani byť nemohol. Našťastie to zachraňujú sympatickí herci, dobrá atmosféra a výprava ponurej bažinatej Louisianny. ()

Psychor odpad!

Již úvodní minuty pilotního dílu naznačují, že máme co dočinění s napodobeninou Cravenova televizního béčka z osmdesátých let, avšak tentokrát rozplizlou do úmorných deseti epizod. Kdo se hororovým žánrem zabývá na odbornější úrovni, tak mu jistě neunikl fakt, že testovací projekce skončila olbřímým fiaskem, v důsledku čehož se studio rozhodlo zkrátit sérii o celé tři díly. Tento zdánlivě citelný zásah do příběhové osy mimo jiné svědčí o tom, že Daubermanův scénář jako obvykle nedává absolutně žádný smysl a lze ho tak dle libosti seškrtat. Veškeré pokusy o vybudování atmosféry se zde po hříchu omezují na použití temného filtru, CGI působí neskutečně amatérsky a za herecké výkony by se snad museli stydět i naprostí ochotníci. Jakožto zdejší hororový expert tak uděluji seriálu Swamp Thing zcela zasloužený odpad. ()

TheEvilTwin

Slušný pilot o městečku, ve kterém se místní bažiny “nakazí” a začnou působit nemoce, které začnou vyšetřovat vědci a samozřejmě zjistí, že se něco děje. Zatím to moc společného s DC nemá, tak uvidíme, zda se v dalších dílech objeví nějaké easter eggy či náznaky spojitosti. Hlavní postavy sympaťáci, chemie mezi nimi zatím nefunguje, ale uvidíme dál. Vizuál i příběh zatím dostatečně navnazující a ke konci se objeví i Swamp thing, tak jsem zvědavý dále, snad to nepůjde z kopce, jak už bývá zvykem u podobných seriálů... ()

Trevor

V mestečku Marais v štáte Louissiana vypukne nákaza, ku ktorej je privolaná lekárka z centra boja proti chorobám CDC Abby Arcanová, ktorá pochádza práve z tohto mesta a bude tak nútená čeliť nielen šíriacej sa nákaze, ale aj svojej minulosti...nepatrím k fanúšikom či už DC, Marvel a ani iných komiksov, ale úvodná časť tohto seriálu vo mne zanechala viac ako dobrý dojem. Možno to, že som sa nakoniec nerozhodol pozrieť si najprv filmové spracovani Bažináča z predchádzajúcich rokov bude výhodou. Viac ako solídna atmosféra, veľmi dobré prostredie a nezvyčajne prirodzene pôsobiaci herci.Veľmi sľubný úvod. ()

Lenka.Vilka

Tak takhle dobrý pilot jsem neviděla už hodně dlouho! Skvělý postavy, dobře zahráno (fajn, Abby mohla kačera dělat občas menšího), efekty skvělý, hudba skvělá. Hlavně konec v bažině, kde nebyl ani tolik děsivý obraz jako obraz v kombinaci se score. Tohle mě zatím baví :) a asi do toho dali hodně peněz. Protože byla zatím vidět pořádně jenom tvář a já měla husinu. ()

Martrix

Evidentně jde o další kousek, který bude čelit atakům ze strany rádobyexpertů, kteří mají potřebu srovnávat když ne s komixem, tak aspoň předchozími pokusy o převedení na plátno. Pokud nejste tímto nešvarem zatíženi a jste v blažené nevědomosti, nejspíš si minimálně nechutnou prostřední část užijete. Zdejší nerdosociopati nedokáží překousnout skutečnost, že mohou exitovat i sexy doktorky(v komixech téměř výlučně) a samozřejmě očekávají v seriálu s názvem Věc z bažiny hvězdu formátu Cate Blanchett, nebo nějakou jinou A-class herečku, která by svým hereckým umem rozzářila celý močál... . Chytráci...jde o komixovou adaptaci, která vznikla jen a pouze díky vlně diváckého zájmu o komixárny. Navíc to není žádný Hamlet...buďte rádi za ucházející triky, vcelku sympatické obsazení a scénář, který zatím nevypadá jako ze Supergirl. Sice by to chtělo víc Sama Reimiho, resp. nářez a la Evil Dead, ale kdo ví, třeba se to rozjede. ()

Deyw

tohle pico..nedivim se ze to zrusili..prvni dil celkem okej..pak je ztoho takova zkurvena porno novela ze to nema obdobu..hlavne jak ty pice vyndava pokazdy strepy z drzky kdyz se potkaj :D strasny..herci bez kouly a charakteru..strasny strasny! a pritom ten prvni dil vypadal nadejne! ()

warrenur

Po tom, ako som vcera dopozeral prezicny "The Hot Zone", kde jednali s virusmi, je tato amatercina tak velmi zla, ze sa na to neda kludne pozerat. Jednak, co sa tyka postupov, ktore su vyslovene hlupe, az po to, ako hlavna predstavitelka, neustale s dokonalym make-upom a ucesom hadze neprirodzene grimasy a prezentuje spravanie, ktore proste k jej postave zdravotnej specialistky absolutne nesedi. Silno ma to vyrusovalo. Postava vtipneho sympataka vedca, azijskeho asistenta, ci "starostu" je taktiez silno stereotypna a nicim nevybocujuca s mnozstva B-C-ckovych filmov. ()

RoneXxXD

Nesympatické a neherecké výkyvy protagonistů. Tupé a ploché výrazy u herečky (rádoby doktorce),která má hlavu jak postavička z Minecraftu,a místy absolutně plochý scénář (viz. "Zabila jsem přítelkyni" a pokračuje se jakoby nic.) nehledě na to jak očividně herečka neumí ani předstírat že pije whsiky. Co se týče dalšího protagonisty ten už nějaký emocionální výkyvy dává,ale taky to není žádná sláva. ( Zdá se mi to nebo vypadá jako Tary?). Celkově díl s konceptem jako takový byl solidní pilot,ale to co předvedli tihle rádoby herci to potápí. Dám tomu ještě pár dílů šanci,každopádně oproti Doom Patrolu a Teen Titans to je jak herecky tak scénaristicky horší. 3*,6/10 ()

helraiser

Pilotní díl seriálu o monstru z bažin, které dává tušit o co přesně půjde. Komiks jsem nečetl a tak jsem zachráněn od srovnávání a za to díky. Takže zatím můžu říci, že se jedná o lehce nadprůměrnou podívanou s ne moc hustou atmosférou, ale za to se spousty digitálnímy triky a opravdu sympatickým obsazením. Kouká se na to fajn a tak nemám důvod to zbytečně na rozdíl od jiných zdejších expertů to hanit. Do budoucna čekám více akce a lepší atmosféru a budu ještě spokojenější. ()

Clark_Kent

Alec Holland a jeho přeměna v největšího ochránce bažin a veškerého rostlinstva, mě vskutku potěšila. Jsem rád, že v tomto novém seriálu kladou důraz na environmentální výchovu. Netrpělivě vyhlížím druhé díl. #plantpower ()

Marty7CZ

No tak na úvod prvotřídní hororová zábava (pořád mi to připomíná The Thing), těším se na další, zatím 90% ()

Solverino

Po cca 30 min pilotního dílu vím, že koukat na to nebudu, že to nedám. Velmi nesympatické obsazení, zřejmě modelky 5. kategorie a neherci. Tváří se děsně prkenně a nedá se na to koukat. Digitální efekty mě tedy neoslovily. Velmi slabé. Děkuji, ale 18ti letou "doktorku" vypadající jako laciná kurva a úslužného asiata co jí chce pořád obtáhnout vidět nemusím. ()

WeeLass

Nový hororový DC počin byl nakonec mnohem lepší, než jsem doufal. I když si Swamp Thing užil asi tak 5 sekund slávy na úplném konci, nemůžu říct, že bych se celou epizodu nudil. Doufám, že si to udrží takovou kvalitu i příští epizodu a nestane se z toho detektivka. ()

dud odpad!

Naprosto dementní amatéřina srovnatelná s produkcí Asylumu (až na budget a CGI). "Zabila jsem svojí kamarádku" - "ok" - děj běží dál jako by to bylo úplně normální... ()