Bažináč, který na sebe stále bere lidskou podobu Aleca Hollanda, zavede Abby do oblasti bažin zamořené pronikající Hnilobou. Když je však její život ohrožen, musí použít všechny své schopnosti, aby ji zachránil. (HBO Europe)

tron

Ja sa vám ospravedlňujem za komenty k jednotlivým epizódám Swamp Thing, ale som zúfalý, ono k tomu naozaj nie je moc čo písať. Sedmička je rovnako štandardná a nezaujímavá, ako predchádzajúce diely. ()

Trevor

Abby, ktorá je pri stretnutí s Alecom napadnutá samotná Alec odváža do laboratória, aby ju zachránil...7 epizód po sebe už bolo asi priveľa, aj keď karanténa ohľadom vírusu je karanténa ale je to tak ako poznamenal tron, k tejto epizóde toho naozaj nie je príliš čo dodať. Ak by z každej epizódy tvorcovia odstrihli povedzme 15 minút a boli by to 40-45 minútové časti mohlo to byť o niečo lepšie aj pri dĺžke 10 epizód, takto tu máme príliš veľa hluchých miest, aj keď močiar má stále svoje čaro, ale to už nestačí. ()

Mr.Baboon

Tenhle díl kazí pouze fakt, že si tvůrci opravdu myslí, že jim divák sežere to, že černoch je synem svou bělochů. Bravo, bravo! Tohle už je fakt mazec. ()