Divoké Rumunsko

• Česko Nespoutané Rumunsko (více)
Dokumentární
Rumunsko, 2018, 90 min (Televizní verze: 2x45 min)

Nainita Desai

Victor Rebengiuc (vypravěč), Mark Strong (vypravěč)

Rumunsko oplývá nádhernou nedotčenou přírodou, která je domovem mnoha vzácných živočišných a rostlinných druhů. Poznejte jejich život v průběhu jednotlivých ročních období… (TV Prima)

Marze

V Rumunsku jsem byl sedmkrát, celkem skoro dvacet pohoří. Kromě rumunského krasu jsme nikoho kromě Čechů nikde nepotkali. Asi kvůli popularizaci Stanislava Nevrlého. Doufejme že to tak zůstane a turisté budou dál jezdit na své Kanárské ostrovy. Dokument byl zaměřený spíše na faunu, kterou jsem nikde moc neviděl. Pro mě sobotní televizní svátek na výborné Prima Zoom. A obrazově krásné. ()

adamulefa

Fajn oddychový dokument, ktorý som zhltol jeden večer pred spaním na Netflixe. Páčila sa mi krásna príroda, krásne zvieratá, ktoré môžeme vidieť aj v našich končinách. Jediné čo mi prišlo, že dokument nešiel veľmi do hĺbky a teda myslím, že viacej častí by nebolo v tomto prípade na zahodenie. ()

Evander

Krásný dokument o překvapivě krásné zemi. Věřím, že se do Rumunských hor brzy podívám. Jen škoda té agitky na závěr, takovéto, v podstatě politické, vsuvky naprosto zbytečně kazí jinak skvělý dokument. ()