Česko Slovensko má talent 7 (TV pořad)

Česko Slovensko má talent 7

Reality-TV / Soutěžní

Česko / Slovensko, 2018

Veľmi ma sklamalo odfláknuté Semifinále, za ktoré musím strhnúť 1 hviezdičku. Veď peňazí majú dosť, a preto nechápem tento ich krok. Moderátori boli oproti predchádzajúcim ročníkom slabší. Jandová bola prvý raz v porote a bola celkom fajn. Mórová mi prekvapujúco tento rok nevadila. Inak celkom fajn - to isté čo minulé 2 ročníky, až na Semifinále. P.S.: Z hlasovania divákov som bol sklamaný.(4.12.2018)

• Roxeet

Jako chápu, že tyhle soutěže asi nejsou úplně levný na provoz, ale aby ti nejlépe vybraní talenti účinkovali v SEMIFINÁLE před prázdným publikem, kdy jim po vystoupení tleskala jen dvojice moderátorů a hodnotila je porota přes Skype a speciálně Jandová, které se navíc ani nechtělo utrácet za webku a koupila nějakýho chcípáka z Tesca za stovku, to už je hodně velká přehlídka amatérismu od jedné největší televizní stanice u nás v Česku. Pecka, vážená Primo, takhle si do*ebat celkem zábavný formát, to se na to radši příště vykašli a pokud ne, tak do toho vlož prachy a ne do takových číčovin typu Štiky, Soudkyně Barbara a další...:)(1.12.2018)

Reality show v licenci ze zahraničí , v které se pokouší lidé ukázat svůj talent od akrobacie, zpěvu, kouzlení, zakopávání apod. Nic proti takovému pořadu i já někdy koukám, co někteří lidé opravdu dovedou nebo čím jsou schopni se živit, ale sedmou řadu musím okomentovat kvůli finále. Nic proti sympaťákovi Gránskému, ale jako moderátor živého přenosu, kde občas musí zaimprovizovat dost okatě selhal, viz. hláška při vyhlašování postupujících, kdy se to snažil zdramatizovat do poslední sekundy, prohlásil k slepé zpěvačce: " Je mi to líto, ale postupujete!"(5.12.2018)

• PowPow

Oproti předchozím sériím je vidět pár změn, a to většinou k horšímu. Garajová a Gránský to moderování naprosto nezvládají, neslyšel jsem od nich ani jediný dobrý vtip a jejich konverzace otevírající a uzavírající jednotlivé bloky působí strašně strojeně a nacvičeně. Forgáč a Zimnýkoval byli podle mého názoru pro tuhle roli do podobného komerčního formátu ideální, uměli si z lidí aspoň udělat jednoduchou, nenáročnou srandu. Nevýrazná Marta Jandová vedle stejně nevýrazné Diany Mórové nemá ani zdaleka charisma Lucie Bílé, která roli "hodné porotkyně" zvládala přesvědčivě a už tak nějak patřila k inventáři celé show. Jediný, kdo se mi líbí, je Jakub Prachař, kterému posun z moderátora na porotce svědčí, pohotově reaguje, má smysl pro humor a porotu jako celek zachraňuje. U některých "náhodou" se odehrávajících věcí na jevišti a situací je ale už až příliš vidět, že je to nějak nacvičené nebo vymyšlené dopředu, což dělá celou show dost teartální, dřív se tvůrci alespoň snažili předstírat přirozenost. Nicméně celé to táhnou nahoru často úžasné výkony jednotlivých soutěžících, které mi rozhodně zabraňují tuhle podívanou zatratit.(1.11.2018)

• MM_Ramone

Skončili sa letné prázdniny a tak je najvyšší čas zaradiť do programovej štruktúry overený formát, na ktorý ešte nevypršala licencia. Preto nám chce slovenská komerčná televízia JOJ už po siedmy raz nakukať, že "Česko Slovensko má talent 7". Kde skončili víťazi z minulých ročníkov? Ani pes po nich neštekne. Tento krát bude objavovať zázračné talenty nechutné quarteto niktošov: slávny gay-porno herec Roman Gregor (Jaroslav Slávik), odjebek Jakub Prachař, vrcholne nesympatická hlupaňa Diana Mórová a afektovanú speváčka Lucii Bílou nahradila mizerná speváčka Marta Jandová. Odpad!(21.9.2018)

• - Lucie Bílá odstoupila kvůli své pracovní vytíženosti a v porotě byla nahrazena Martou Jandovou. (Bioscop)

• - Nikoleta Šurinová se stala prvním dětským vítězem v Talentu. (Bioscop)

• - Poprvé se přihlásili soutěžící ze všech světadílů. Z cizinců se nejvíce hlásili Rusové a Ukrajinci (mnoho z nich žije v Česku nebo na Slovensku). (mar48)