Česko Slovensko má talent 7 (TV pořad)

Česko Slovensko má talent 7

Reality-TV / Soutěžní

Česko / Slovensko, 2018

• MM_Ramone

Skončili sa letné prázdniny a tak je najvyšší čas zaradiť do programovej štruktúry overený formát, na ktorý ešte nevypršala licencia. Preto nám chce slovenská komerčná televízia JOJ už po siedmy raz nakukať, že "Česko Slovensko má talent 7". Kde skončili víťazi z minulých ročníkov? Ani pes po nich neštekne. Tento krát bude objavovať zázračné talenty nechutné quarteto niktošov: slávny gay-porno herec Roman Gregor (Jaroslav Slávik), odjebek Jakub Prachař, vrcholne nesympatická hlupaňa Diana Mórová a afektovanú speváčka Lucii Bílou nahradila mizerná speváčka Marta Jandová. Odpad!(21.9.2018)

Reality show v licenci ze zahraničí , v které se pokouší lidé ukázat svůj talent od akrobacie, zpěvu, kouzlení, zakopávání apod. Nic proti takovému pořadu i já někdy koukám, co někteří lidé opravdu dovedou nebo čím jsou schopni se živit, ale sedmou řadu musím okomentovat kvůli finále. Nic proti sympaťákovi Gránskému, ale jako moderátor živého přenosu, kde občas musí zaimprovizovat dost okatě selhal, viz. hláška při vyhlašování postupujících, kdy se to snažil zdramatizovat do poslední sekundy, prohlásil k slepé zpěvačce: " Je mi to líto, ale postupujete!"(5.12.2018)

• SOLOM.

„Sláva“, tak nám to konečně skončilo. Gratulka vítězce – na ty svoje roky hrála na bubny hodně dobře, kondolka Bokymu – Byl jsem rád, když už konečně zmizela Bílá a nahradila jí Jandová – teď se ještě zbavit Slavíka a Diany – no a ono by se na to snad dalo ještě i dívat. Z moderátorů nechat jen Gránského – ta slovenka to byla katastrofa…(2.12.2018)

• Roxeet

Jako chápu, že tyhle soutěže asi nejsou úplně levný na provoz, ale aby ti nejlépe vybraní talenti účinkovali v SEMIFINÁLE před prázdným publikem, kdy jim po vystoupení tleskala jen dvojice moderátorů a hodnotila je porota přes Skype a speciálně Jandová, které se navíc ani nechtělo utrácet za webku a koupila nějakýho chcípáka z Tesca za stovku, to už je hodně velká přehlídka amatérismu od jedné největší televizní stanice u nás v Česku. Pecka, vážená Primo, takhle si do*ebat celkem zábavný formát, to se na to radši příště vykašli a pokud ne, tak do toho vlož prachy a ne do takových číčovin typu Štiky, Soudkyně Barbara a další...:)(1.12.2018)

• denbrough

Obcas zajimava vystoupeni, nekdy dokonce vyjimecna. Porota ma stridave lepsi a slabsi chvilky.. ale co ten porad posledni sezony nejvic "zabiji", je koncept vyrazovacich boju. Tento rok dopadlo semifinale NAPROSTO katastrofalne. Se sentimentem vzpominam na semifinale prvnich rad, kdy byly napr. 2 semifinale po deseti vystoupenich, a z toho 3 ucinkujici postoupili na zaklade hlasu divaku do finale. Letos to byla opravdu jedna hnusna "bramboracka".. :-((25.11.2018)

• - Kelly, která se dostala do finále, je první kouzelnice v historii talentu. (Duoscop)

• - V tomto ročníku bylo nejvíce striptérských čísel v historii Talentu. (Duoscop)

• - Nikoleta Šurinová se stala prvním dětským vítězem v Talentu. (Duoscop)