Rust Creek

Rust Creek

Drama / Thriller / Horor

USA, 2018, 108 min (Alternativní: 103 min)

Jen McGowan

Candi Guterres

Kostýmy:

Alexis Scott

• LIVINGDEAD

Nechápu, jak tahle hovadina mohla jít do amerických kin? Z počátku to vypadalo na dobrou naháněčku v lese, nadržení burani a něžná dívka. Po chvíli ale zjistíme, že dívka je kráva a že se thriller mění na lovestory, které prožívá s vařičem drog...a nezachrání to ani ten blbý konec. Ztráta času!(5.1.2019)

• Davies182

Úmornej soft thriller, kterej začne bejt zajímavej (a hlavně napínavej) až v posledních dvaceti minutách. Do tý doby zbytečně natahovaný peklo.(20.7.2019)

• Morholt

Zpočátku to vypadalo jako obyčejná lesní naháněčka s burany, ale pak to chytlo druhou linku a to se mi docela líbilo. Jenže i když byla stavba příběhu celkem solidní, což se dá říct i o sychravém vizuálu, ten zbytek stál za prd. Především to bylo neúměrně dlouhé s řadou hluchých míst a nevyšlo to ani herecky. Hermione Corfield byla v pohodě, ale ten zbytek, což platí zejména pro dvojici vidláku a šerifa, stál za starou bačkoru a celou dobu jsem měl pocit, že od takových idiotů hlavní hrdince nemůže nic hrozit. Škoda. 35%(4.2.2019)

Rednecký atmosférický žně.(24.7.2019)

• majo0007

Ozaj amatérske divadlo za pár šupov točené tuto pri Váhu. Najväčší kredit mali asi za demolition oldie Jeepu do jarku. Hneď ma chytali "tušáky odpadu" pri Sawyerovej (to je hlavná, nie moc pohľadná ženská) sebevrave... Milá Jen, toto si dojebala! A bacha! - na kyselinu len s mliekom, odporúča chemický odborník neľútostne 0/100. Rust in Peace!(7.1.2019)

• grizly007

Ta holka byla suprová a poslední záběr nechápu, tolik můj profi rozbor.(28.7.2019)

• TheDude

Snímek se tváří první desítky minut jako klasický oběť - lovec/lovci thriller, aby se vyloupnul v edukaci o přípravě prvotřídního perníku a taky trochu plytkého chemického mudrování u potůčku. Na oběti, krásné dívce z města zatoulané do hororového feelu temného hluboké lesa, člověku pramálo záleží a ani se o ni nebojí. Protože lovcům padouchům se za nehet nevešel ani kousek vidláckého charisma nebo schopnosti. Ke dnešnímu dni má film pro mě nepochopitelně 86% tomatometer a já dlouho neviděl shnilejší čerstvé rajčátko.(20.1.2019)

• oveckaoa

Ženská jede do Washingtonu na pohovor k nové práci a po cestě se ztratí kdesi v prdeli světa. Co čert nechtěl pomůžou jí dva chlápci, kteří jsou dealeři drog a chtějí si s ní vrznout což ona odmítá tak, že se pobijou a ona uteče do lesa kde jí pomáhá výrobce drog. Standartní survival, kterému bych dal za normálních okolností 3 hvězdy, ale ta pasáž kdy ženská místo, aby utekla pomáhá výrobci drog vařit matroš je tak tupá a nereálná , že za ni hvězda dole.(21.7.2019)

• Mamlas

Tento film pojednává o drobné dívce, která je v lese. Tam prožívá různá dobrodružství - zlomí si nehet, přespí v přívěsu u drogového dealera, podpálí ten přívěs, přepere 150kg ozbrojeného policistu, atp. Celkově velmi velká kravina a k tomu ještě příšerně nudná.(10.8.2019)

Takový beckovy film kamerou i výpravou, ale celkový dojem nebyl špatný(24.7.2019)

• kramatos

Takový klasický americký venkov...(13.1.2019)

• DyingAngel

Keby to bolo lepšie spracované... Mám rada takýto typ filmov. Lenže postavy na mňa pôsobili suchopárne až plocho. Dialógy boli taktiež nudné (veď čo možno čakať od jednoduchých postáv). Škoda, tešila som sa na tento snímok...(7.8.2019)

• Baru.Paprcka

slabota...jediný, co je na tom filmu děsivý je skutečnost, že se to vlastně mů že celkem běžně stát...jinak když ti řeknou, že v noci bude zima, tak první věc co uděláš je, že zahodíš mikinu...a pak taky když kolem letí helikoptéra, tak na ní samozřejmě začneš křičet, protože je jasný, že tě uslyšej...bože...film je za mě ztráta času... 1/5(22.7.2019)