poster

Rust Creek

 • USA

  Rust Creek

Drama / Thriller / Horor

USA, 2018, 108 min (Alternativní: 103 min)

Režie:

Jen McGowan

Scénář:

Julie Lipson

Kamera:

Michelle Lawler

Producenti:

Stu Pollard

Střih:

David Hopper

Scénografie:

Candi Guterres

Kostýmy:

Alexis Scott
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (13)

 • LIVINGDEAD
  *

  Nechápu, jak tahle hovadina mohla jít do amerických kin? Z počátku to vypadalo na dobrou naháněčku v lese, nadržení burani a něžná dívka. Po chvíli ale zjistíme, že dívka je kráva a že se thriller mění na lovestory, které prožívá s vařičem drog...a nezachrání to ani ten blbý konec. Ztráta času!(5.1.2019)

 • Davies182
  **

  Úmornej soft thriller, kterej začne bejt zajímavej (a hlavně napínavej) až v posledních dvaceti minutách. Do tý doby zbytečně natahovaný peklo.(20.7.2019)

 • Morholt
  **

  Zpočátku to vypadalo jako obyčejná lesní naháněčka s burany, ale pak to chytlo druhou linku a to se mi docela líbilo. Jenže i když byla stavba příběhu celkem solidní, což se dá říct i o sychravém vizuálu, ten zbytek stál za prd. Především to bylo neúměrně dlouhé s řadou hluchých míst a nevyšlo to ani herecky. Hermione Corfield byla v pohodě, ale ten zbytek, což platí zejména pro dvojici vidláku a šerifa, stál za starou bačkoru a celou dobu jsem měl pocit, že od takových idiotů hlavní hrdince nemůže nic hrozit. Škoda. 35%(4.2.2019)

 • Micro41CZ
  ****

  Rednecký atmosférický žně.(24.7.2019)

 • majo0007
  odpad!

  Ozaj amatérske divadlo za pár šupov točené tuto pri Váhu. Najväčší kredit mali asi za demolition oldie Jeepu do jarku. Hneď ma chytali "tušáky odpadu" pri Sawyerovej (to je hlavná, nie moc pohľadná ženská) sebevrave... Milá Jen, toto si dojebala! A bacha! - na kyselinu len s mliekom, odporúča chemický odborník neľútostne 0/100. Rust in Peace!(7.1.2019)

 • grizly007
  **

  Ta holka byla suprová a poslední záběr nechápu, tolik můj profi rozbor.(28.7.2019)

 • TheDude
  **

  Snímek se tváří první desítky minut jako klasický oběť - lovec/lovci thriller, aby se vyloupnul v edukaci o přípravě prvotřídního perníku a taky trochu plytkého chemického mudrování u potůčku. Na oběti, krásné dívce z města zatoulané do hororového feelu temného hluboké lesa, člověku pramálo záleží a ani se o ni nebojí. Protože lovcům padouchům se za nehet nevešel ani kousek vidláckého charisma nebo schopnosti. Ke dnešnímu dni má film pro mě nepochopitelně 86% tomatometer a já dlouho neviděl shnilejší čerstvé rajčátko.(20.1.2019)

 • oveckaoa
  **

  Ženská jede do Washingtonu na pohovor k nové práci a po cestě se ztratí kdesi v prdeli světa. Co čert nechtěl pomůžou jí dva chlápci, kteří jsou dealeři drog a chtějí si s ní vrznout což ona odmítá tak, že se pobijou a ona uteče do lesa kde jí pomáhá výrobce drog. Standartní survival, kterému bych dal za normálních okolností 3 hvězdy, ale ta pasáž kdy ženská místo, aby utekla pomáhá výrobci drog vařit matroš je tak tupá a nereálná , že za ni hvězda dole.(21.7.2019)

 • Mamlas
  odpad!

  Tento film pojednává o drobné dívce, která je v lese. Tam prožívá různá dobrodružství - zlomí si nehet, přespí v přívěsu u drogového dealera, podpálí ten přívěs, přepere 150kg ozbrojeného policistu, atp. Celkově velmi velká kravina a k tomu ještě příšerně nudná.(10.8.2019)

 • unrocker
  ***

  Takový beckovy film kamerou i výpravou, ale celkový dojem nebyl špatný(24.7.2019)

 • kramatos
  **

  Takový klasický americký venkov...(13.1.2019)

 • DyingAngel
  **

  Keby to bolo lepšie spracované... Mám rada takýto typ filmov. Lenže postavy na mňa pôsobili suchopárne až plocho. Dialógy boli taktiež nudné (veď čo možno čakať od jednoduchých postáv). Škoda, tešila som sa na tento snímok...(7.8.2019)

 • Baru.Paprcka
  *

  slabota...jediný, co je na tom filmu děsivý je skutečnost, že se to vlastně mů že celkem běžně stát...jinak když ti řeknou, že v noci bude zima, tak první věc co uděláš je, že zahodíš mikinu...a pak taky když kolem letí helikoptéra, tak na ní samozřejmě začneš křičet, protože je jasný, že tě uslyšej...bože...film je za mě ztráta času... 1/5(22.7.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace