poster

Drifter

 • Austrálie

  Drifter

 • Velká Británie

  Dead End

Krimi / Horor / Thriller

USA, 2016, 86 min

Kamera:

Tobias Deml

Hudba:

Nao Sato

Producenti:

Chris von Hoffmann

Střih:

Chris Visser

Scénografie:

Tenniel Chu
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Morholt
  *

  Prvních dejme tomu dvacet minut to působilo jak road movie, kdy dva maníci na cestě vyprahlou krajinou potkávají divné lidi, které čas od času odprásknou. A jako takové to mohlo snad i fungovat. Jenže pak se dostali do jakéhosi zapadákova plného bizarních křupanů a to se dalo vydržet jen chvilku. Vizuál je sice fajn, ale víceméně je to jen hezky nasnímaná sračka. 15%(11.4.2017)

 • Psychor
  **

  Režisér Chris von Hoffmann bude pro drtivou většinu zdejších uživatelů pravděpodobně zcela neznámou postavou. Já jsem naopak jeho hororový debut už nějaký ten pátek netrpělivě vyhlížel, jelikož mám celou režisérovu dosavadní tvorbu zevrubně nastudovanou. Chrisův specifický rukopis, který zahrnuje především výbornou práci s kamerou a podmanivou hudbu, je patrný na všech jeho dosud vyprodukovaných kráťasech. Vhodně zvolené prostředí špinavého zapadákova kdesi uprostřed vyprahlé buše k jejich opětovnému efektivnímu využití vysloveně vybízelo a v tomto směru je snímek bezchybný. Drifter však bohužel znatelně doplácí na nenápaditý scénář, který nechá diváka v dané díře doslova uvíznout společně s ústřední bratrskou dvojicí. Chybí zde jakákoliv atraktivní zápletka, která by příběh někam posouvala. Jakožto hororový expert jsem tak z výsledné podoby hororu poměrně zklamán a udělím pouhé silnější dvě hvězdy.(29.10.2016)

 • kaylin
  **

  Americký horor „Drifter“ má celkem zajímavou, i když neoriginální vizuální stránku. I přesto se ale nepodařilo z ní cokoli vytřískat. Nejsou zde napínavé scény, jež by vás dovedly pohltit, napnout. Jen sem tam možná šokovat, ale na to to není prostě dost dobré. Na to je snímek moc uondaný a slabý, herecky nevýrazný a dějově plochý. Tady měly být emoce, ale nejsou tu žádné.(21.11.2018)

 • tron
  **

  Ak sa to niekomu páči, tak v pohode, ži a nechaj žiť, ale toto šlo úplne mimo mňa. Nevravím, že sa mi nepáčia niektoré vyložene „humusné“ horory. Ak sú zaujímavo spracované a poňaté „vážne“, spravidla ma oslovia a myslím si o sebe, že ich viem (d)oceniť. Toto ale bola na môj vkus priveľká „fraška“ a príliš sa to vyžívalo v extravagancii, za touto oslepujúcou pozlátkou sa ale neukrývalo nič hlboké, čo by ma zaujalo. Mad Max skrížený s Texaským masakrom motorovou pílou.(8.4.2021)

 • S.Quentin QUALE
  **

  Jedná se o jakýsi zaplivaný hixploitation, který se dokonce může tvářit jako postapo. Celý film je dost odpudivý, což ani nevím, jestli je dobře, nebo špatně, ale chybí jakýkoliv příběh, což je informace dost podstatná. Divák tím pádem sleduje dva jak sirotky zasraný typy, jež prochází pouštím očistcem. Mě to moc nebavilo, i když vizuál k zahození není. 45%(31.10.2016)