Komentáře uživatele Necrotongue k tomuto TV seriálu

Celou první sérii považuji za mimořádně zdařilou.Už jsem si zvykl,že u nás natočené sitcomy nejsou příliš funkční,ale Autobazar Monte Karlo je zářná vyjímka.Obsazení je naprosto dokonalé,hlášky jsou skvělé a větší výhrady jsem měl jen k jedné epizodě,takže za sebe můžu říct,že jsem fakt spokojený.Dovedu si ale představit,že kdybych v reálném životě kupoval auto v bazaru a dopadl bych podobně jako zákazníci Karla Čížka,asi bych se u seriálu příliš nebavil.(24.12.2016)

Kája Čížků je taková mrcha,že ho snad může hrát jedině Petr Čtvrtníček.Chechtal jsem se celou dobu a jsem šťastný,že nemůžu řídit,co kdyby mě napadlo,že si koupím auto?Fuj,úplně mi běhá mráz po zádech.(23.12.2016)

Oproti první epizodě o hvězdičku slabší,ale pořád skvělé,pokud má člověk ty správné styky a nezapomíná pravidelně promazávat všechna ozubená kolečka,stroječek krásně šlape.(23.12.2016)

Brutálně dobrá epizoda,Karel Čížek exceluje:"Každý auto má svýho kupce!".Opět jsem se výborně bavil od začátku až do konce.(23.12.2016)

Tentokrát došlo na lehce slabší epizodu a uvažoval jsem,že ji ohodnotím třemi hvězdičkami,ale nakonec situaci zachránila Bublina a její zatím nejulítlejší vzhled a hlášky typu:"Koho chleba jíš,toho ségru píchej!".(23.12.2016)

Výživná epizoda,toto jsou životní situace,ve kterých začíná člověk sympatizovat s vrahy a sadisty.Lenka Krobotová byla tak dobrá,že by mě mohla začít svědit ruka na pažbě pistole,a když má Bublina v ruce cihlu,každý problém je rázem nepatrný.(23.12.2016)

Jednoznačně slabší kousek celé série.Nápad by tam vcelku i byl,ale provedení se nevyvedlo,i když kretén to podal hezky a obličej Petra Čtvrtníčka po dotazu:"Vy si o mě myslíte,že jsem kretén,že jo?",stojí za pečlivé sledování.Krásný boj s emocemi.(23.12.2016)

Na rozdíl od předchozí epizody jsem se opět bavil od začátku do konce.Jaroslav Plesl se tu pěkně vyřádil,a kdyby byla epizoda delší,mohli jsme se dozvědět,jak reagují blechy na plutonium.(23.12.2016)

Zase jeden výživný díl,Petr Čtvrtníček hraje Karla Čížka tak dobře,že je zralý na úder."Tak se nám to pro vás narodilo,pane Karásek",tuhle větu si budu dlouho pamatovat.(23.12.2016)

Roztančená Lucie Polišenská,do toho ty internety a je zaděláno na další výbornou epizodu.Petr Čtvrtníček se pro tento typ postav snad narodil.(23.12.2016)

Tak tohle už byla čirá brutalita,zas jsem se chechtal od titulků do titulků,absolvent ekonomické fakulty mi připomněl povídku Šimka a Grossmanna,ve které nechtěl učitel Zelí slevu zadarmo.(24.12.2016)

Někteří zákazníci se prostě neumí chovat,jak k tomu poctivý majitel autobazaru přijde,když si ke koupi auta přizvou vlastního automechanika,pak má člověk něco prodat...(24.12.2016)

Luxusní finále první série,myslím,že si Jaroslav Plesl Bóďu tentokrát opravdu užil.Bavil jsem se,i když to tentokrát vůbec nebylo o kšeftech.(24.12.2016)

Druhá série je citelně slabší ale jen v první polovině,pak už zase všechno šlape tak,jak jsem zvyklý z první řady,víc prostoru dostal Jaroslav Plesl a vůbec to nebylo na škodu,i když jasným tahounem seriálu zůstal Petr Čtvrtníček,ten mě rozesměje už jen tím drzým obličejem a když začne ještě mluvit...(27.12.2016)

• Dědictví (S02E01) (epizoda) (2016)

První díl druhé série byl bez nápadu,prakticky se nebylo čemu zasmát,Karel Čížek nám nějak měkne a Bóďa s Bublinou se vezou s ním.(23.12.2016)

Oproti předchozí epizodě je tady patrné zlepšení,ale na epizody z první série druhá ještě stále nemá.Budu doufat,že s dalšími díly půjde kvalita nahoru.(25.12.2016)

Opět došlo k lehkému zlepšení,epizodu bych ohodnotil za 3*+,ale pořád to ještě drhne,chybí mi lehkost první série,navíc koloid tentokrát nebazíroval na červené barvě,což mě mate.(25.12.2016)

No konečně se i ve druhé sérii objevila slušná epizoda.Bóďa je machr,když už má vytvořit kopii policejního auta,tak to udělá se vším všudy.I s bagetou.(26.12.2016)

Bohužel,objevil se Hugo,ubyla hvězdička.Epizoda mi přišla taková neucelená,příliš mnoho rozpracovaných témat na jeden díl a na výsledku je to znát.(27.12.2016)

Teprve druhá epizoda druhé řady,která mě opravdu pobavila,Kája Čížek měl opět výborný nápad a Bóďa zase sklidil bouři,a to ani nemluvím o tom,že Bublina nemaluje jenom noty.(27.12.2016)

Tak to vypadá,že druhá řada chytila druhý dech,z Číňana jsem měl obavy,bál jsem se recyklace,ale celou dobu jsem se bavil,obzvlášť u krmení labutí.(27.12.2016)

Výborná záležitost podle doktora Plzáka-zatloukat,zatloukat,zatloukat.Karel Čížek,Bóďa i Bublina byli vynikající,zápletka klasická(muž v hnědém saku) ale výborná a párádní pointa do ztracena.(27.12.2016)

Čirá brutalita!Nejdříve mě totálně odvařil Bóďa jako fotomodel,pak jsem málem umřel,když se pokoušel svačit a švábi to celé dorazili.Výborné!(27.12.2016)

Zase jsem se celý díl chechtal,Jaroslav Plesl si epizodu ukradl pro sebe a Petr Čtvrtníček stihl zapojit do hry pouze své "blůty" a "animály".(27.12.2016)

Nejromantičtější epizoda obou sérií mě opět pobavila,Karel Čížek je opět strašná svině,Bóďa je opět strašný tragéd a Bublina nemá chybu.(27.12.2016)