"Blbeček, kterej nepozná, že to auto není z Německa, nepozná ani, že to bylo na střeše." Vůbec není vtipné to, že lidé, kteří si tykají s vnitřnostmi vozidla, poklidně okrádají ty, kteří se ve světě motorů neorientují. Jsem jedním z nich, ale od Karlose Čížka bych se nechal okrást s radostí. Čtvrtníčkovo křiváctví je totiž natolik úžasné, že bych mu rezignovaně odevzdal klíče od svého skvělého vozu a odjel bych v nepojízdné plečce disponující lehce omlazeným rodokmenem, stočenými kilometry a pravidelným koupáním ve Vltavě. Karlos mne zkrátka bavil svou osobností, ale to kolem něj chtělo trošku svědomitěji umýt, naleštit a případně i navoskovat.(26.10.2015)

Hlavni problem tohoto miniserialu je jeho kratka stopaz a nutnost dokoncit vtip par minutach. Mozna kdyby byla stopaz delsi tak by to dopadlo lip. Puvodne jsem chtel dat 3* ale Ctvrtnicek je ultimatni komediant a tato role mu vyborne sedla, proto ta 4*. Jediny co me na tomto serialu vadi ze jsou dneska tyto praktiky bezne, jen ne tak okate jako zde.(13.8.2016)

Petr Čtvrtníček je geniální hláškař a jeho autobazarový argot je k sežrání. Těšil jsem se velmi, protože se v automobilní branži pohybuju už nějaký ten rok, ale byl jsem poněkud zklamán. Čekal jsem rozhodně víc rafinovanosti v Karlosových fíglech - možná jsem suchar, ale trochu mě až uráží, že ze zákazníků dělá takové idioty, kteří se neumí ozvat tváří v tvář zjevnému podfuku. Humor je opravdu situační, čekal jsem větší přesah - v reálném životě by prakticky všichni napálení okamžitě přišli znovu, hodili mu auta na hlavu a dostali by svoje prachy zpátky, protože už nežijeme na začátku 90. let, ale v celkem fungující společnosti, kde platí půlroční záruka na skryté vady a podobně, nemá cenu to až tak rozebírat. To je moje možná sucharská výhrada, ale od tvůrců Okresního přeboru a česko-sodového Čtvrtni (obojí naprosto žeru) mě tenhle výkon nijak neoslnil...(1.12.2015)

Na první dobrou zní tenhle námět výborně, přesně něco mezi čtvrtou hvězdou s bžilionem postav a plnou stopáží a Blaníkem, který zas těž z nenucenosti a otevřenosti internetu, jenže, bohužel, to vůbec nevyznívá tak dobře, jak by mohlo, hned z první můžu jako nepříliš zdařilé ozmačit obsazení, pánové Čtvrtnířek a Plesl jsou sice výborní herci (respektive jeden herec, jeden komik), ale sem se ani jeden moc nehodí, Čtvrtníček nikdy vyloženě hereckými kreacemi neoplýval a tady je to znát, neb by byl potřeba někdo, kdo se netváří stejně v seriálu i v čttv, Plesl je sice herec skvělej, ale hrozně blbě obsazenej a podivuhodného mamelukálního vidláckého automechanika/zlodějíčka prostě nezahraje tak dobře, jak by to jiní zvládli, třetí do party Polišenská je obsazená i zahraná lépe, ale její postava za nejmenší konec provazu a vedlejší, epizodní postavy jsou ke vší smůle zahrané odporně. I kdyby byl scénář sebelepší (jakože není), tak s touhle konstelací toho moc nezvládne.(6.12.2015)

Prušinovský vychytal další filmařskou díru a rozjel hodně slušný mini seriál, který brutálním způsobem šije do prodejců aut. A tím vysloveně zaplnil díru na trhu. Nejenom, že mu prodejci píšou pobuřující e-maily, také dostává pochvalné reakce na Streamu, kde se tenhle seriál vyšvihl na samotný vrchol. Já třeba uznávám, že některé postavy vypadají a hraji, jak kdyby je tvůrci náhodně vybrali na ulici, ale i to má podle mě svoje kouzlo. Samotná trojka kempující v dřeváku v bazáči vše vysloveně vynahrazuje.(19.1.2016)

• - V čase 8:12 je v odraze kapoty auta jasně vidět spodní polovina těla kameramana v zelených kraťasech. (rakovnik)

• - V čase 5:17 je vidět ve slunečních brýlích Bubliny (Lucie Polišenská) odraz mikrofonu zvukaře. (rakovnik)

• - Většina scén v seriálu byla natočena na první pokus. (Franta)