Série(2) / Epizody(23)

Vykutálený podvodníček Karel Čížek a jeho čachry s auty v lokálním autobazaru. (Stream.cz)

paascha

velice vítám nový trend českého filmu/TV, kterým je točení takovýchto sitcomových sérií, kde nejdražší položkou rozpočtu je oběd pro rejžu. Hvězdy se obvykle v rámci oživení svého statusu star spokojí se symbolickým honorářem, scénáře jsou rychlé a nekomplikované, prostě moderní a svižná zábava. Jen je škoda, že to většinou rychle končí a téměř výhradně je to jen na internetu ()

Malarkey

Prušinovský vychytal další filmařskou díru a rozjel hodně slušný mini seriál, který brutálním způsobem šije do prodejců aut. A tím vysloveně zaplnil díru na trhu. Nejenom, že mu prodejci píšou pobuřující e-maily, také dostává pochvalné reakce na Streamu, kde se tenhle seriál vyšvihl na samotný vrchol. Já třeba uznávám, že některé postavy vypadají a hraji, jak kdyby je tvůrci náhodně vybrali na ulici, ale i to má podle mě svoje kouzlo. Samotná trojka kempující v dřeváku v bazáči vše vysloveně vynahrazuje. ()

Marigold

Na první dobrou a s úspěšností sotva 50%. Čtvrtek si svůj argotickej zápal užívá, vedlejší postavy často za hranou karikatury. ()

Jara.Cimrman.jr

"Blbeček, kterej nepozná, že to auto není z Německa, nepozná ani, že to bylo na střeše." Vůbec není vtipné to, že lidé, kteří si tykají s vnitřnostmi vozidla, poklidně okrádají ty, kteří se ve světě motorů neorientují. Jsem jedním z nich, ale od Karlose Čížka bych se nechal okrást s radostí. Čtvrtníčkovo křiváctví je totiž natolik úžasné, že bych mu rezignovaně odevzdal klíče od svého skvělého vozu a odjel bych v nepojízdné plečce disponující lehce omlazeným rodokmenem, stočenými kilometry a pravidelným koupáním ve Vltavě. Karlos mne zkrátka bavil svou osobností, ale to kolem něj chtělo trošku svědomitěji umýt, naleštit a případně i navoskovat. ()

D.Moore

Průměrný seriál s nadprůměrným podvodníkem ve skvělém podání Petra Čtvrtníčka. Nebýt jeho, neměl by o tenhle autobazar zájem asi vůbec nikdo. A to prosím nesrovnávám s Kanceláří Blaník. ()

Ded@M@tes

Autobazar jak ho neznáte, stream překvapuje. / Viděné epizody z 1 série *12.dílů / Zhlédnuté vše ( Hodnocení: 8/10) ()

Tom_Lachtan

Na první dobrou zní tenhle námět výborně, přesně něco mezi čtvrtou hvězdou s bžilionem postav a plnou stopáží a Blaníkem, který zas těž z nenucenosti a otevřenosti internetu, jenže, bohužel, to vůbec nevyznívá tak dobře, jak by mohlo, hned z první můžu jako nepříliš zdařilé ozmačit obsazení, pánové Čtvrtnířek a Plesl jsou sice výborní herci (respektive jeden herec, jeden komik), ale sem se ani jeden moc nehodí, Čtvrtníček nikdy vyloženě hereckými kreacemi neoplýval a tady je to znát, neb by byl potřeba někdo, kdo se netváří stejně v seriálu i v čttv, Plesl je sice herec skvělej, ale hrozně blbě obsazenej a podivuhodného mamelukálního vidláckého automechanika/zlodějíčka prostě nezahraje tak dobře, jak by to jiní zvládli, třetí do party Polišenská je obsazená i zahraná lépe, ale její postava za nejmenší konec provazu a vedlejší, epizodní postavy jsou ke vší smůle zahrané odporně. I kdyby byl scénář sebelepší (jakože není), tak s touhle konstelací toho moc nezvládne. ()

LiVentura

Zatím p.Prušinovského asi nejslabší tvorba, ale za vidění určitě stojí, "českého podvodníčka" má každý ve svém srdci.!! :-)) ()

Big Bear

Kdyby to nebylo k pláči, bylo by to k smíchu. Myslím realitu. Naštěstí Monte Karlo k smíchu je dost a může za to hlavně ústřední trojice. Zatímco v Gynekologii Čtvrtníček nebyl nic moc, tohle je obor jemu přímo na míru šitý. A že on umí všechny ty šmejdy skvěle napodobovat! Pokud chcete trochu proniknout do praktik autobazarů, kde je každé auto nebourané, po nekuřákovi , prvním majiteli se serviskou a původem v ČR ( a samozřejmě s minimem navrtěných kiláků na tacháči), neváhejte! :-) Autobaza Monte Carlo právě otevírá a nabízí jen samé skvělé kousky... * * * * ()

Kothy

Docela vtipný pořad na Streamu o autobazaru od tvůrců Kanceláře Blaník. Petr Čtvrtníček to tam celkem zabíjí. "Otevřete to zkurvené auto!" :D ()

boshke

Myšlenka - skvělá. Čtvrtníček + Plesl - super. Scénář - slabý. Výsledek - člověk se koukne, sem tam se zasměje, ale jednou stačí... 60% ()

luka4615

Naprostá šílenost, u které se chtě nechtě musíte smát. Čtvrtníček má ode mně za tento počin palec nahoru! (Stream.cz) ()

Coleator

Nijak extra vtipné, spíš vůbec, herecké výkony "obětí autobazaru" strašné a i když je to jen komedie, nechce se mi věřit, že by byl někdo mohl být až takhle naivní, jak je zde prezentováno... Škoda, od Prušinovského s Čtvrtníčkem a Pleslem jsem čekal víc... ()

malylada

Některé díly mají mouchy ve scénáři, ale vynikající herci, zvláště Čtvrtníček jsou skvělí. Hláška střídá hlášku a určitě se to řadí k tomu nejlepšímu ze streamu, hned po kanceláři Blaník.......8/10 ()

zdepapepa

Potenciál seriálu s neokoukaným prostředím autobazaru a kontinuitou a různorodostí zákazníků potápí občas dost zvláštní přístup k tomu, jak mezi jednotlivými smluvními stranami putují auta a celá dějová linka s dítětem/zamilovaností. Petr Čtvrtníček hraje svoji klasiku, kterou nejspíš budete znát z Ivánku, kamaráde, můžeš mluvit? nebo Jak jsme startovali internet. Výhoda tohoto typu seriálu je v tom, že mockumentary nepotřebuje žádné kreativní záběry, takže tento internetový seriál je na to jako dělaný. ()