Reklama

Reklama

Skorosestry

  • Francie Demi-sœurs (více)
Trailer 1

VOD (1)

Obsahy(1)

Nebyl žádný důvod k tomu, aby se jejich cesty zkřížily... Až do dne, kdy po smrti jejich biologického otce, kterého nikdy nepoznaly, společně zdědí překrásný byt v Paříži. Lauren, rozkošná 29 letá žena se snaží proniknout do módního prostředí. 28 letá, trochu mentálně strohá Olivia, je posedlá dvěma myšlenkami: zachránit cukrářství svých rodičů a najít ideálního manžela. 26 letá Salma, horkokrevná profesorka dějepisu, žije stále u své matky na předměstí Paříže. Pro tyto tři sestry, které nemají nic společného, bude společné bydlení poněkud výbušné... (Mirius FD)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (22)

Heywood 

všechny recenze uživatele

Dávám 4 hvězdy, byť film je trochu tuctový námětem a podezřívám autory i z inspirace z amerického westernu stejného námětu. Ale jedna hvězda za výběr hereček, protože byly originální a ty arabsko-židovské souboje byly skvostné. Jedna za profilaci chudiny, kterak k bohatství bez práce přišla. To bylo dost trefné. Třetí za opak, za ty, co mají skoro vše a co jsou nepřející a nenažraní. 4tvrtá za odvahu ukázat francouzské arabsko-černé školy nejen z pohledu jejich chování ve škole, ale i jejich názory (Jak to že se žádná škola ve Francii nejmenuje po nějakém černochovi nebo Arabovi, ptá se student..). Skoro se divím, že film cenzurně vůbec prošel a nebyl předmětem protestů. Závěrečné kosmopolitní objímání už ale bylo podle předepsaného scénáře EU, tak proto to asi prošlo. I s tím nemocničním prděním... ()

vesper001 

všechny recenze uživatele

A není to málo, Antone Pavloviči? Není. Ulítlé, ztřeštěné, občas trapné, hezky nasnímané, fajn. Nejvíc mi ale z filmu utkvěla ona do nebe volající nespravedlnost jevu, nazývaném a zde hojně předváděném: „vstala a šla“. V tomto ohledu je nejvíc nesnesitelná krásná Alice David, o jejímž továrním nastavení si většina z nás může nechat jen zdát. ()

Reklama

HDeer 

všechny recenze uživatele

Súčasná sociálna dráma vo Francúzsku. Zápletka preplnená 'first world problems'', absurdnými podprahovými správami o integrácii arabskej menšiny a prvoplánovej sexuality (nečudo, že Francúzi majú momentálne pôrodnosť 2 deti na každú jednu ženu). Podobne pôsobí aj humor, ktorý sa zväčša pohybuje iba na rovine telesných vtipov, vďaka čomu prinesie len máločo, čo by stálo za smiech. Celkovo mi chýbala možnosť charaktery dôkladne spoznať, kde by som s nimi potenciálne mohol začať viac sympatizovať. Naopak, akonáhle v druhej polovici nastane zaujímavý zvrat, ktorý filmárov vovádza do poriadnej rozprávačskej výhody, film sa neuspokojivo zauzlí, a napokon vedie k otvorenému záveru. Verím, že skúsenejší režiséri by dali snímke omnoho viac čara. Takto to domácej kinematografii nesiaha ani len po členky. ()

mira.l 

všechny recenze uživatele

Už to tady napsalo několik lidí přede mnou. Není to nejhorší, na ústřední trojici se celkem dá dívat, ale je to takové... nějaké scénáristicky nedotažené, v průběhu filmu tomu nějak dochází dech, jako by scénárista nevěděl, co s tou situací dělat, konec je takový nijaký, vlastně nevíme, jak to s celou záležitostí kolem bytu dopadlo. Nebo aspoň mně to krátký záběr na dopis ve francouzštině s jediným srozumitelným údajem - 500 000 EUR - opravdu neprozradil. Takže hodnocení průměrné. ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

Taká priemerná, ničím nezaujímavá, franúzska komédia, ktorá je ako jednohubka na poobedné posedenie fajn, ale ktorá vás zas až tak extra nepobaví, ale na druhej strane ani moc neurazí. Je to proste snímok ako jeden z toho milióna priemerných filmov, ktorý má skôr televízny ako kinový potenciál. Vhodnejšie skôr pre ženy. 50 % ()

Galerie (18)

Reklama

Reklama