Alien Psychosis

Horor

USA, 2018, 67 min

Jason Mills

Ne že bych se tu chtěl pozérsky stylizovat do role ochránce špatnejch filmů, ale nemůžu si pomoct - bavilo mě to. Dialogy jsou možná trochu těžkopádnější a scénář šel jistě napsat líp, ale v rámci žánru "nízkorozpočtový béčkový thriller" dobrá práce. Ideální stopáž, jemně mysteriózní až psychedelická zápletka, celkem záživnej děj, v němž zlověstný napětí slušně graduje až do zajímavýho a nečekaně krvavýho finále, nejasnej a otevřenej konec kterej mi dobře sednul, závěrečný záběry proložený závěrečnejma titulema považuju za dobrej nápad, a hlavní hérečka by byla hodně pěkná baba, kdyby to jenom tolik nepřeháněla s makeupem. Pointu ať si pak každej vysvětluje po svým, podle mě žádná zjevně není a jedná se jenom o prachobyčejnej mindfuck, jímž si tvůrci ušetřili práci s přemýšlením a zároveň jím škodolibě na.rali většinovýho diváka. A já dávám čtvrtou jednak ze stejný škodolibosti, druhak proto, že mám podobný levný a nepodbízivý filmy tuze rád a tenhle rozhodně do černejch nepatří. P.S.: Na YT něco z předchozí rejžovy tvorby a minimálně 3 Hours Till Dead vypadá lákavě.(12.6.2018)

• Morholt

Válečný veterán se vrací domů k šeredné manželce a debilnímu švagrovi, takže je jasné, že mu záhy začne hrabat. Blbé videocéčko, které se snaží motat dohromady scifárnu s ufounským vetřelcem a klasický home invasion. Výsledek je mizerný, protože Mills nemá v rámci žánru co nabídnout. Snad jen závěr člověka donutí trochu zbystřit, ale zase ne natolik, aby film vytáhl z odpadu.(10.6.2018)

• Arsenal83

Najstrašidelnejší na filme je názov. Potom tam už len skáče nejaký napíchaný neherec, ktorý má na umelom bicepse vytetované husté slniečko, a hysterická ženská, ktorá kričí od strachu, len čo niekto zaklope na dvere. Na zhutnenie atmosféry pustí pán režisér do pozadia nejaké expirované husle a všetci sa ideme údesom posrať.(19.6.2018)

• CharlieSs

A to mělo být jako co? Bez smyslu, bez logiky, smíchanina všeho možného, ale ve výsledku hovno. Nepochopeno, zavrženo. Nazdar.(11.7.2018)

• brasek

Začiatok snímku bol fakt divný! Chlap s prelepenými ústami a zviazanými rukami snáď o kachličky, kedže naokolo nebolo nič k čomu by mohol byť priviazaný, sa tam trasie ako ryba na suchu. Ten čo ho zviazal sa pomaly vkráda z druhej miestnosti... áno, chápem snahu filmárov o napätie. To bolo asi tak všetko čo ma zaujalo, potom už len neskutočná nuda doprevádza príbeh a nakoniec home invasion. Celkové hodnotenie: príšerný amatérsky videofilm pre pochybné videopožičovne, ktorý si nikto asi ani nepožičia.(21.6.2018)