Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Nesmělý řidič Uberu Stu (Kumail Nanjiani) touží po pětihvězdičkovém hodnocení od svých zákazníků a tak se snaží udělat vše pro jejich maximální pohodlí a naprostou spokojenost. Od milého úsměvu, nekonečné trpělivosti až po bonbóny zdarma. Ale když mu do auta nastoupí nevrlý obrovský chlap jménem Vic (Dave Bautista), zjistí, že úsměv a trpělivost na něj zrovna nezabírají. A bonbóny už vůbec ne. Z nerudného pasažéra se vyklube tajný policajt, který má zrovna po oční operaci, a tak nemůže řídit auto. Na cestu do akce, na jejímž konci by mělo být dopadení drogového dealera, si proto poněkud netradičně objedná právě Stuův Uber. Tím začíná jejich neuvěřitelná bláznivá spolujízda, kdy se nejistý Stu chtít nechtíc postupně zapojuje do Vicovy policejní akce. Zpočátku mu nahrazuje jeho nejistý zrak, ale jak akce nabírá obrátky, přebírá iniciativu a stává se pro tento den postrachem celého podsvětí. A pětihvězdičkové hodnocení a úsměvy už příliš neřeší. Ale možná bude Vic nakonec patřit mezi jeho nejspokojenější pasažéry a pomůže Stuovi vylepšit skóre. (CinemArt)

(více)

Videa (12)

Trailer 1

Recenze (230)

silentname 

všechny recenze uživatele

"Stuber" bola nakoniec skutočne poriadne dobrá a vtipná jazda elektrickým Uberom. Na tomto som sa skutočne celkom dobre pobavil a vo všetkom kraľuje práve naša ústredná dvojica v podaní Kumaila Nanjianiho a Dava Bautisty. Myslím si, že sú úplne perfektní. Najlepšiu časť si podľa mňa užijú v Outside the Box obchode. Niekoľko skvelých hlášok a okrem toho parádna a vtipná bitka. Uznávam. Celkovo mám pocit, že akčné scénky sú tu dosť dobré a celkom efektné. Padouch filmu tiež nie je špatný, hoci mám pocit, že už sme túto postavu videli. A rovnako sme videli už v minulosti aj mnohé ostatné postavy. Nebudem vám prezrádzať kto všetko to je, aby som nedával spoilery, no sú tu určíté elementy, ktoré sú už trošku recyklované z iných filmov alebo seriálov. Napríklad aj "Daredevil". A keď to uvidíte, tak to poznáte sami. Ale na druhú stranu to nekazí dojem z filmu ako takého. Je to hlavne tým, že komédia funguje a naši hlavní hrdinovia pôsobia ako dobrí parťáci. Film vie byť trošku predvídateľný, no to mi nevadí. Sledovanie tohto filmu do zdarného konca skutočne stálo za to. Ak máte chuť na ľahšiu akčnú komédiu, tak toto je podľa mňa dobrá voľba. Čeknite si film a uvidíte sami. Hodnotenie: B ()

Martrix 

všechny recenze uživatele

94 min. trvající reklama na Uber, cílená převážně na nonwhite komunitu, nebo lidi, kterým je barva kůže úplně u zadele...případně na skupinku fans Kumaila Nanjiani, Davea Bautisty a Iko Uwaise...těch ale asi bude méně, než řidičů zmiňovaného Uberu. S výjimkou asi dvou hluchých míst a asi pěti pitomých scén, to zase tak moc nebolelo. Nicméně jít na to do kina...to bych tak smířlivý nebyl. Film vhodný pro sychravé podzimní večery, kdy si k telce nanosíte nějaké to chroupání a zabijete čas. ()

Reklama

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

ale jo...sice je tady víc mrtvých než opravdu povedených vtipů,ale zase když už se v té kadenci nějaký vtip povedl opravdu sem se zasmál.Bautista se snaží a není tak toporný jako obvykle a Nanjiani zase všechno komentuje tak jak jsme zvyklí,ale nevychází mu to tak často jako například v Pěkně Blbě.Stuber každopádně není žádný průser a zabaví celkem pohodlně.Jeden z těch filmů,kde mi 3 hvězdy přijdou málo,ale čtyři zase moc...70% ()

Ellmariachi 

všechny recenze uživatele

Příliš se mi do toho přiznám se nechtělo. Náčrt je jasný. Dva rozdílní hrdinové, jak povahou tak vzezřením, postupem času a během řešení různých a často vtipných situací, k sobě najdou cestu a stanou se z nich přátelé na život a na smrt. Vyčerpávající věta. Pokud to není blbě napsaný vždy to funguje. No nic. Je sobota večer tak sedám do elektromobilu společně s Dejvem a Stubem. Překvapení v podobě Ika jako záporáka je fajn a pomalu se to rozjíždí. Pochválit musím, že se jede rovně a neuhýbá se ani doleva ani doprava. Jede se na trojku, ale není to žádná utahaná jízda. Vtipné situace střídají akční kousky a vše ubíhá dobře. Občas se zařadí čtyřka a eRko filmu zatraceně sluší. Protože když to sviští, kompromisy nechcete. Škoda jen, že jak se blížíte k horizontu, na pětku se zařadit nepodařilo. Myslím, že za rok si na cestu nevzpomenu. I když hláška: Postřelili mě! Do toho místa jak mi teče krev. Mě rozesmála ještě druhý den ráno . 70 procent za svižnou ale ničím nevyčnívající cestou se dvěma sympaťáky. ()

Torgal 

všechny recenze uživatele

Bez mučenia priznávam, že na tomto filme som sa chlámal zrejme najviac v tomto roku, až som bol sám prekvapený. Ťahúň filmu (a zábavy) je vystresovaný Kumail Nanjiani, ktorý sa fakt chová tak, ako by sa choval normálny jedinec keby ho prislepený Dave Bautista naviezol do prestreliek a policajných naháňačiek. To znamená, že je hysterický, totálne priposraný a s nervami na dranc. A preto aj strašne vtipný. Buddy chémia funguje výborne a to, že scenár je trikrát prevarený čaj mi vôbec nevadilo. Výborná zábava na večer. 7+/10 ()

Galerie (18)

Zajímavosti (8)

  • Natáčelo se v Atlantě (Georgia, USA) a Los Angeles (Kalifornie, USA). (BMW12)
  • Celosvětová premiéra proběhla 13. března 2019 na filmovém festivalu South by Southwest v Austinu (Texas, USA). (BMW12)

Reklama

Reklama