Spolujízda

• Austrálie

• Nový Zéland

Akční / Komedie / Krimi

USA, 2019, 94 min

Pěkně rozmáchnutá akční komedie, která je ujetá tak akorát. Dobře načasované vtipy a pár dost možná nesmrtelných hlášek v druhé polovině filmu mě donutily zapomenout na tu prapodivnou kameru na začátku i pár trochu kostrbatých a ohraných "akčních" záležitostí. A poté co se na scéně mihli Austin Dillon, Ty Dillon a hlavně teda Daniel Suárez (američtí závodníci nejvyšší soutěže NASCAR) v rolích řidičů UBERu, získal pro mě film samým překvapením nový rozměr.(11.7.2019)

Stuber je parádní film, pokud se chcete bavit nadupanými hláškami a skvělým humorem. Jestli vám jde o příběh a o akci, asi není o co stát... Úvodní akční sekvence je až brutálně nepřehledná a jediné, co mě drželo při věci byla božská Karen (i když už měla i mnohem lepší chvilky). O to více mě naštvalo to, co jsem čekal už před filmem. To musí v každém druhém projektu dopadnout podobně?! Na druhou stranu je to jeden z filmů, na které se rád podívám znovu už jen kvůli tomu, jak funguje chemie mezi Bautistou a Nanjianim. Celkově tedy 70% (slabší 4 hvězdy), protože ty dialogy přebijí všudypřítomný průměr, který jinak trčí zpoza každého rohu.(18.7.2019)

Za mě pět hvězd. Co trailer slíbil, to splnil. Odpočinková letní zábava, která mě bavila od začátku do konce. Herecká dvojice Nanjiani (Sillicon Valley) a Bautista (Strážci Galaxie) mi do rolí pěkně zapadla. Trochu mě mrzí, že si to ne každý jako já užil na těch pět, ale každému asi sedí něco jiného. Pokud se chcete pobavit u něčeho nenáročného, určitě doporučuji ke shlédnutí.(13.7.2019)

Kumail sa snaží hláškovať, čo to dá. Dave je celkom zábavný tiež, ale skôr fyzickou komikou. Ako dvojka sú fajn, napätie a chémia tam celkom je, takže sa na nich spolu dobre pozerá. Film ako taký ale nie je nič extra. Kumail hrá v podstate seba z The Big Sick, akurát aj ten humor nie je až tak dobre mierený, Pre mňa tam chýbala iskra. Snaha tam bola, aj pár dobrých nápadov, ale neohúrilo ma to. 6,4/10.(11.7.2019)

Teda on mě ten film docela vypálil rybník, protože já čekal píčovinu až k tatrám a ono ne, mělo to docela šmrnc, hlavně humoru se dařilo. Jako kdybych chtěl být rejpavý, tak s tou slepotou to v některých scénách (kamen) nebylo tak žhavý, ale mám rejpavost u filmu, který má za cíl, uvolnit, pobavit a do hajan zapotřebí?(9.7.2019)