Nesmělý řidič Uberu Stu (Kumail Nanjiani) touží po pětihvězdičkovém hodnocení od svých zákazníků a tak se snaží udělat vše pro jejich maximální pohodlí a naprostou spokojenost. Od milého úsměvu, nekonečné trpělivosti až po bonbóny zdarma. Ale když mu do auta nastoupí nevrlý obrovský chlap jménem Vic (Dave Bautista), zjistí, že úsměv a trpělivost na něj zrovna nezabírají. A bonbóny už vůbec ne. Z nerudného pasažéra se vyklube tajný policajt, který má zrovna po oční operaci, a tak nemůže řídit auto. Na cestu do akce, na jejímž konci by mělo být dopadení drogového dealera, si proto poněkud netradičně objedná právě Stuův Uber. Tím začíná jejich neuvěřitelná bláznivá spolujízda, kdy se nejistý Stu chtít nechtíc postupně zapojuje do Vicovy policejní akce. Zpočátku mu nahrazuje jeho nejistý zrak, ale jak akce nabírá obrátky, přebírá iniciativu a stává se pro tento den postrachem celého podsvětí. A pětihvězdičkové hodnocení a úsměvy už příliš neřeší. Ale možná bude Vic nakonec patřit mezi jeho nejspokojenější pasažéry a pomůže Stuovi vylepšit skóre. (CinemArt)

luka4615

Solidně odsýpající "buddy" jednohubka s poměrně jednoduchou, avšak právě o to atraktivnější zápletkou, která ve svých nejlepších momentech dokáže královsky pobavit. Tak nějak takto by se dala v pár slovech popsat komedie Stuber, která je přesně tím správně namíchaným komediálním koktejlem na nenáročný večer. Je ale ovšem jasné, že tento úspěch by nebyl takový bez ústředních herců, mezi nimiž je již od první vteřiny citelná patřičná chemie, která uvádí v život skvěle soustružené gagy. Jediná výtka tedy směřuje k poněkud chaotické kameře. Tohle se v rámci možností zkrátka povedlo. Skvělá práce! „Hey, lemme guess, you want me to drive you to all the Sarah Connors in the city?“ ()

ScarPoul

V pohode oddychovka bez vážnejších a pamätnejších scén, ktoré stavia na chémií Bautistu a Nanjianiho. Ktoré kupodivu funguje. Iko Uwais ako záporák značne nevyužitý. Na vypnutie s lepšou polovičkou dostačujúce. ()

Lacike

Buddy komédia s dvojkou, ktorá mi vôbec nesadla a humor ma vôbec nebavil. Ten ind je neznesiteľný od prvej sekundy a Bautista mimo akčných scén nikdy za veľa nestál. Je to nabúchané hovädo bez charizmy. Riskol som to len kvôli Auvajsovi, ktorý tu síce ako hlavný záporák nemá veľký priestor, ale behom tých pár scén keď sa objaví tak predvedie celkom solídne chvaty. Ale príliš sa netešte. Je to stále odvar jeho domácich filmov. Amerika týchto aziatov nikdy poriadne nevyužije. Ale aspoň sú bitky a celkovo akcia prehľadné. Len je jej tu strašne málo a humor medzi tými dvoma debilmi ma vôbec nebavil. Ja dávam slabých 4/10, ale komu ústredná dvojka sadne, tak asi bude spokojný. Je to najlepší Bautistov film v hlavnej úlohe. ()

BoPo

Spolujízda ma zásadne minula. Pointa, že policajt Terminátor má dočasne silno rozostrený zrak, a tak si zuberuje slabocha, moc nebavila. Nápadov málo. Malo sa jednať o svižnú a vtipnú jazdu, ktorá však pôsobila nejako ťažkopádne. Zaplatil to výrobca elektroauta. Nasúkali do toho strážcu galaxie. Mali tam príslušníka menšiny. Takže pre americký trh zrejme dobré. Pre mňa nesympatická nuda. ()

DEXTER099

Příjemná akční komedie o dvou jak to tak v těhle filmech bývá dvou naprosto odlišných týpcích co si vzájemně pomůžou.Bautista je tu opravdu dobrej.Takže kdo chce vypnout a zasmát se tak bude spokojen ,i když někdy po půlce tomu docházel dech,ale i tak to bylo spíš příjemné překvapení.Pár scén je opravdu dobrých a třeba ta úvodní by se nemusela stydět být v nějakém dobrém akčním filmu.Za mě tedy celkově 71% a čtyři hvězdy. ()

Ellmariachi

Příliš se mi do toho přiznám se nechtělo. Náčrt je jasný. Dva rozdílní hrdinové, jak povahou tak vzezřením, postupem času a během řešení různých a často vtipných situací, k sobě najdou cestu a stanou se z nich přátelé na život a na smrt. Vyčerpávající věta. Pokud to není blbě napsaný vždy to funguje. No nic. Je sobota večer tak sedám do elektromobilu společně s Dejvem a Stubem. Překvapení v podobě Ika jako záporáka je fajn a pomalu se to rozjíždí. Pochválit musím, že se jede rovně a neuhýbá se ani doleva ani doprava. Jede se na trojku, ale není to žádná utahaná jízda. Vtipné situace střídají akční kousky a vše ubíhá dobře. Občas se zařadí čtyřka a eRko filmu zatraceně sluší. Protože když to sviští, kompromisy nechcete. Škoda jen, že jak se blížíte k horizontu, na pětku se zařadit nepodařilo. Myslím, že za rok si na cestu nevzpomenu. I když hláška: Postřelili mě! Do toho místa jak mi teče krev. Mě rozesmála ještě druhý den ráno . 70 procent za svižnou ale ničím nevyčnívající cestou se dvěma sympaťáky. ()

Laxik

Miluju Kumaila. Ale film funguje nejen díky němu (naopak musím uznat, že v některých extra uječených scénách funguje spíš jemu navzdory), ale taky díky Bautistovi a ne úplně marnému scénáři, který tam sází jeden vtip za druhým. Občas je to sice absolutní levičácký cringe, ale i tak to stojí za to. ()

slunicko2

Trapné vtipy s nesmyslnou zápletkou. 41letý Pákistánec Kumail Nanjiani (řidič taxi), kterého si pamatuji ze Silicon Valley, filmu nepřidal, ačkoliv byl hlavním důvodem, proč jsem se díval. ()

Flipnic-RE

Na Stubra jsem se těšil snad rok, protože na něj Iko AuWais neustále sdílel reklamy a trailery na svým instáči. Obr Bautista a martial-arts machina Iko byla fajn kombinace, všechno vypadalo cool, akční, vtipný, barevný. No a film samotnej pak nezklamal, bylo to úplně jak jsem očekával. Akce teda taková průměrný, ale koukal jsem, že Bautista fakt dobře hraje, má komediální talent, ten snědej KAMEL byl taky fajn, dobrý pohledy na život, na svět atd. Nenáročná, pěkná, fajn zábavná komedie na sobotní ráno. Naprostá spokojenost. Jo a bylo to docela i brutální. Třeba když tam střelí chlapa do hlavy pistolí, tak ta se mu odklopí jak konzerva s červenou barvou atd... ()

M.i.k.e

ale jo...sice je tady víc mrtvých než opravdu povedených vtipů,ale zase když už se v té kadenci nějaký vtip povedl opravdu sem se zasmál.Bautista se snaží a není tak toporný jako obvykle a Nanjiani zase všechno komentuje tak jak jsme zvyklí,ale nevychází mu to tak často jako například v Pěkně Blbě.Stuber každopádně není žádný průser a zabaví celkem pohodlně.Jeden z těch filmů,kde mi 3 hvězdy přijdou málo,ale čtyři zase moc...70% ()

Aljak

Nie som z tých, čo by sa išli potrhať za akčnými filmami, ale toto ma jednoducho zaujalo námetom. A napokon som rád, že ma ten akčný žáner neodradil. Nebolo to síce nič nadpriemerné, ale ani podpriemerné. Na moje prekvapenie som sa na dialógoch celkom dobre bavil, a odhliadnuc od tých akčných scén to bolo vcelku pozerateľné. Kumail (teda Stu) bol skvelý a jeho hlášky a reakcie boli to úplne najlepšie na celom filme. Škoda niektorých úplne zbytočne prehnaných teatrálnych scén, ktorými trochu utrpel celkový dojem z filmu, ale nevadí - zaslúžené 3* (mohli byť aj 4*, keby to bolo bez toho občasného teátra). ()

Figu

Příšerná bezhlavá prasárna kde stupidita střídá demenci, jenže... JE TO PRDEL! Je super jak si ze sebe dělá piču Bautista a šofér s huňatým obočím mu skvěle do páru idiotů sekunduje! Nenáročná naprosto pohodová akční komedie u které člověk musí prostě hezky vydechnout a vypnout. 70% ()

Martin741

Fajna akcna buddy komedia, herci slapu dobre, tempo na urovni ... maloco kvalitnych US filmov sa toci v tomto roku, tu je jeden z nich : 74 % ()

C0r0ner

Moc jsem nečekal a moc jsem nedostal, takže vše podle plánu. Kupodivu to ale byla celkem sranda, zvlášť Bautista mile překvapil, i když dějově se samozřejmě jedná o předvídatelnou a neoriginální záležitost. Humor ale nakonec převážil, takže tu čtvrtou hvězdičku přihodím. 70% ()

necisty

Mě to až překvapilo, jak to bylo dobré. Kumaila znám ze Silicon Valley, a tam je v pohodě, ale tady mi fakt moc nepasoval. Ale spousta vtipných scén, neuvěřitelně dobrý Dave a ta úvodní našlapaná scéna - ty pády vypadaly tak realisticky. Prostě nečekaná spokojenost. ... GA Cinema ()

Martrix

94 min. trvající reklama na Uber, cílená převážně na nonwhite komunitu, nebo lidi, kterým je barva kůže úplně u zadele...případně na skupinku fans Kumaila Nanjiani, Davea Bautisty a Iko Uwaise...těch ale asi bude méně, než řidičů zmiňovaného Uberu. S výjimkou asi dvou hluchých míst a asi pěti pitomých scén, to zase tak moc nebolelo. Nicméně jít na to do kina...to bych tak smířlivý nebyl. Film vhodný pro sychravé podzimní večery, kdy si k telce nanosíte nějaké to chroupání a zabijete čas. ()