Tokyo Ghoul: Pinto

Předloha:

Sui Išida (komiks)

Čúdži Mikasano

Jutaka Jamada

Tsukiyama alias "Gourmet" byl už od první série jednou z mých oblíbených postav. Jeho posedlost dokonalým jídlem a obsese Kanekim (nebo spíš jeho pozřením) se mi opravdu hodně líbila. Já sám si libuji v dobrém jídle a tak ho vlastně i dost chápu... Takže i tahle episoda v které má hlavní roli je pro mě osobně hodně zajímavá. No a když si k tomu přihodím nový charakter, který je svým způsobem také hodně zvláštní a zajímavý tak prostě nemůžu být zklamán. Vzájemná interakce Tsukiyami a Chie je prostě skvělá a jediné co mě napadalo je, že ti se asi hledali, až se našli... Příběh je také zajímavý a líbila se mi i hudba. Když si to shrnu, tak jsem asi viděl pro mě osobně nejzajímavější věc s názvem "Tokyo ghoul" od úvodu první série a docela rád bych se oddával pozorování tohohle hodně divného páru v nějakém rozsáhlejším provedení, než je jen jeden speciální díl. Prostě hodně svérázné a unikátní charaktery já docela můžu. 8/10(31.12.2015)

Příběh o tom, kterak se Tsukiyama neboli Gurmán seznámil s neobyčejnou fotografkou Chie. Opět OVA bez hlavních hrdinů TG, která je sice víceméně fajn, ale nebylo to úplně ono.(12.2.2017)

Trochu ujeté a dosť nechutné ako to je už zvykom. Tsukiyama je jednoducho dobre zvládnutá postava na hranici šialenstva a zvrátenosti. Dobre mu asistuje nová postava malej fotografky bez zábran a strachu.(11.7.2016)