poster

Tokyo Ghoul: Pinto

 • Japonsko

  東京喰種[PINTO]

Animovaný / Horor

Japonsko, 2015, 30 min

Předloha:

Sui Išida (komiks)

Scénář:

Čúdži Mikasano

Hudba:

Jutaka Jamada

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • Jeoffrey
  ****

  Tsukiyama alias "Gourmet" byl už od první série jednou z mých oblíbených postav. Jeho posedlost dokonalým jídlem a obsese Kanekim (nebo spíš jeho pozřením) se mi opravdu hodně líbila. Já sám si libuji v dobrém jídle a tak ho vlastně i dost chápu... Takže i tahle episoda v které má hlavní roli je pro mě osobně hodně zajímavá. No a když si k tomu přihodím nový charakter, který je svým způsobem také hodně zvláštní a zajímavý tak prostě nemůžu být zklamán. Vzájemná interakce Tsukiyami a Chie je prostě skvělá a jediné co mě napadalo je, že ti se asi hledali, až se našli... Příběh je také zajímavý a líbila se mi i hudba. Když si to shrnu, tak jsem asi viděl pro mě osobně nejzajímavější věc s názvem "Tokyo ghoul" od úvodu první série a docela rád bych se oddával pozorování tohohle hodně divného páru v nějakém rozsáhlejším provedení, než je jen jeden speciální díl. Prostě hodně svérázné a unikátní charaktery já docela můžu. 8/10(31.12.2015)

 • loveless
  ***

  Příběh o tom, kterak se Tsukiyama neboli Gurmán seznámil s neobyčejnou fotografkou Chie. Opět OVA bez hlavních hrdinů TG, která je sice víceméně fajn, ale nebylo to úplně ono.(12.2.2017)

 • RoyBatty444
  ***

  Trochu ujeté a dosť nechutné ako to je už zvykom. Tsukiyama je jednoducho dobre zvládnutá postava na hranici šialenstva a zvrátenosti. Dobre mu asistuje nová postava malej fotografky bez zábran a strachu.(11.7.2016)