Epizody(16)

Zíza

Nemůžu tvrdit, že by to bylo vysloveně špatně udělané. Kdepak. Pokud máte rádi tradiční podání vymítání, tak jen do toho – kříže, svěcená vody, odříkávání a ptaní se na jméno, posedlí vrčí s cení zuby. Máme tu dva sympatické kněze, kterým pomáhají další a celá tahle skvadra se snaží udělat svět lepším místem. Bohužel tu také máme hrdinku, která během prvních dílů na mě působila tak nesympaticky, že jsem jí to nemohla odpustiti až do konce a kvůli tomu mi bylo jedno, jak dopadne. Bylo mi jedno s kým dopadne. Bylo mi jedno, jestli bude žít. Absolutně mě nezajímala. A to pak mělo vliv i na další věci, protože i stav této postavy měl vliv na postavy další a to poměrně signifikantní. Co se dá dělat. Seriál mě kvůli tomu vlastně moc nebavil. Takže co pozitivního o něm říct? Postavy „umírají“, postavy trpí, posedlý je kdekdo, zlo si nevybírá. Asi tak. Jinak je to takový klasický příběh vymítače, který není nijak zásadně děsivý, pokud to silně neprožíváte a nenecháte se pohltit hudbou. Dvanáctý díl měl skvělé zakončení. Konečně něco, kvůli čemu má smysl se na to podívat. Čistě subjektivně jsou to 2*, když budu trochu objektivní, tak to budou 3*, protože to nepřináší kromě spojení vymítání a lékařského prostředí nic navíc. ()

• Hlavní mužskou roli bez větších rozpaků odmítl prvně oslovený jihokorejský herec Je-hoon Lee. A tak jen díky tomu se v roli seriálového Soo-min Oh mohl objevit mladý herec Woo-jin Yeon. Ten se tak setkává se svoji hereckou kolegyní Yoo-mi Jeong, s níž se během společného natáčení potkal naposledy v roce 2014, a to během natáčení hororového snímku The Tunnel. (Conspi)