Maroon 5 feat. Cardi B - Girls Like You (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

USA, 2018, 4:30 min

Komentáře uživatelů k hudebnímu videoklipu (8)

Dokonalý klip výborná hudba a hlavně nádherná Gal Gadot. Tohle se povedlo.(7.9.2018)

Klipy Volume One a aj Volume 2, sú proste modernou odozvou dnešnej doby. A tak skvele podanou.(2.2.2019)

TOP hudobní klip. 95%(16.7.2018)

Pohodový, sympatický, hravý.(1.10.2018)

• Buxholka

4 akordy dokola(1.2.2019)

Obyčajny klip ale len na pohlad . Na scene je Adam Levine a za nim každu chvilu ina žena, nič neobyčajne ale treba sa len zahladiet na tie ženy a hned spoznate vynimočnost videa.(26.7.2018)

74% / Solo verze bez Cardi B je opravdu skvělá popovka, které bych neměl žádný problém dát 90% (5 hvězd). Problém ale je, že toto není solo, proč je to pro mne takovej problém? Ne, není to proto, že bych byl rasista, je to proto, že se mi protiví trend "do každé písně nasrat rappera" který ten zážitek jenom kazí, je jasné, že v některých písních to špatně nezní ale Girls Like You mezi ně opravdu nepatří. Co se týče ale videa tak to je vcelku originální ale představoval jsem si to trochu jinak a lépe ale líbí se mi tu souznění s hudbou, to ale skončí hned jak přijde Cardi na řadu a také hned znovu začne když odejde.(1.9.2018)

Nebýt toho B odpadu, tak paráda. Jeden z nejlepších klipů.(11.7.2019)