Reklama

Reklama

Plevel

Trailer

Obsahy(1)

Podvodník se složitou minulostí, který s adoptivní matkou vede pochybný malý podnik, napravuje svoje hříchy jako mentor skupiny problematických studentů. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (19)

easaque 

všechny recenze uživatele

+3* Nejprve bych rád upozornil potencionální diváky, že tenhle film není „jen“ komedie, jak tu anoncují. Co se týče příběhu, tak je to hezky napsaná pohádka pro dospělé, což nemyslím ve zlém. Optimistický a pozitivní pohled na svět je potřeba, ale nic se nesmí přehánět a tady jsem si nevšiml jediného nezdaru a všechno prostě vycházelo bez ztráty kytičky. Tohle bych chápal u čistokrevné komedie, ale tady se najde i dost dramatických a vážných scén. A díky tomuhle pro mě nepřirozenému kontrastu mu nedokážu dát čtyři hvězdičky, i když by si je za snahu určitě zasloužil. Vtipnější scény jdou na vrub zejména hlavní nesourodé dvojici – adoptivní matky se synem, kteří mají svojský životní postoj. Film jsem si docela užil a nezbývá mi než doporučit dál, protože je ve své podstatě poučný a má myšlenku. [ PŘÍBĚH: 2 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 2 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 1+ /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

PetrPan 

všechny recenze uživatele

Dojemně pitomá šou či chcete-li sladkobolná černobílá pohádka.  Zlí vlci a beránci se v Kheironově světě přes veškerou snahu o alespoň zaprášení bělostné vlny beránčího kožíšku (zloděj, fuj, fuj) nijak nekříží, nemísí, neprolínají v klubko hadů, kde nevíte co je ocas a co hlava. A tak stačí si s problémovými teenagery  zahrát na Nebezpečné myšlenky a ony pak Panu učiteli s láskou nebudou předvádět jen Džungli před tabulí.  Nicméně pro všechny sociální inženýry tu mám jeden argument.  Plevel je komedie, typ ždímačka.  Tři, ten kýbl cukrové vaty byl i na mě moc velkej. ()

Reklama

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Kheiron je pro mě obrovský francouzský objev. Zajímavý sympaťák, který je zároveň multiumělcem, co se nezdráhá rapovat a k tomu natáčet tak nesmírně zajímavé a zábavné filmy, jako je například zrovna Plevel. Plus nutno podotknout, že do této komedie si přibalil francouzské legendy – Catherine Deneuve a André Dussolier, což samo o sobě také hodně znamená. Nepočítejte ale s komedií, kde se budete smát od začátku do konce, jak to Francouzi umí. Spíše to na mě působí jako osobitá dramedie s nápaditým průběhem a atmosférou podobnou, jako když bych si pustil například teď už legendární Nedotknutelný. Přitom Kheiron si to tady přitom nejen natočil, napsal scénář, ale dokonce si zahrál i hlavní roli. Navíc námět je obohacen i o vážnou vedlejší příběhovou linku někde na Blízkém východě, která je obrazově neuvěřitelně silná a podkresluje tak jeho osobní příběh. Jak říkám, za mě obrovské překvapení a konečně něco z Netflixu, co si zaslouží pět hvězd. ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Příjemná Francouzská komedie, která pobaví, dojme i překvapí. Hlavní hrdina má na starost skupinu nenapravitelných žáků a poměrně zábavnou formou s němi bude trávit dny. Na velké záchvaty smíchu sice nedojde, ale úsměv na tváři film bez problémů vykouzlí. Kheiron jako režisér i hlavní herec slušný. 75% ()

emma53 

všechny recenze uživatele

Tak tohle je srdcovka, která není ani tak komedií jako spíš dramedií. A ano, budu tady opakovat, že i pro mě je Kheiron, ten kluk ušatá novým a velmi příjemným objevem. Napsal, zrežíroval a zahrál to opravdu perfektně a já doufám, že při svém mládí toho od něj uvidím ještě víc. S Catherine jim to spolu sedlo, byli přirození a tak sehraní, že jsem jim to musela věřit i kdybych nechtěla. Za mě rozhodně doporučuji, ten snímek má totiž i myšlenku a ne jednu. ()

Galerie (17)

Reklama

Reklama