poster

Jsou ženy vášnivější než muži?

 • anglický

  Do Women Have A Higher Sex Drive?

Dokumentární

Nizozemsko, 2018, 70 min (Alternativní: 52 min)

Hrají:

Gloria Steinem (a.z.)

Producenti:

Jan-Willem Breure
(další profese)
 • Dzeyna
  ***

  Ženský jsou dle tohoto dokumentu hrozný samice. No ztvárnění trošku pokulhává a není moc zajímavé.(24.5.2019)

 • Yarwen
  *

  Snímek se snaží přiblížit ženám více jejich sexualitu a libido, ale ve skutečnosti je to jen snůška hloupostí. Jsou ženy vášnivější? To je jako kdybych se zeptal, zda jsou lepší doktorky nebo umějí lépe malovat. Každý jsme nějaký, a v mnoha věcech vůbec nezáleží na tom, zda jsme ženou nebo mužem. Podivování se nad tím, že by se do sauny mělo chodit bez plavek (boha jeho, to nikdy nebyla v sauně?), rozplývání se nad brakem 50 odstínů šedi a tak dále. Naivita vychází především z pojetí samotné komentátorky. Je to tak hloupé, že jednu hvězdu dávám jen o fous.(6.5.2019)

 • andrii
  ***

  Od té doby, co Eva /po/dala Adamovi... to malé kulaté, červené jablko poznání... Když opadne stud, dostaneme chuť. Padne šat. Buď jak buď...(6.5.2019)

 • prezdivaka
  *

  Dokument, který se ptá, ale dopředu zná odpověď. Největší expertky a odbornice na sexualitu jsou jak jinak - ženy. Tak jednostranný pohled na sexualitu? Dokonce dost pokrytecké, když pradávné sochy a obrázky jsou rozkostičkovány. Argumenty jsou občas vydávány za věrohodné a přitom jsou podkladové údaje založené na tvrzení bez důkazů. Třeba ten o tom, že výdaje za vibrátory jsou větší, než výdaje mužů za sledování porna. To je vážně směšné, když víme, že sledování je většinou zadarmo. A na konec - když jsou podle autorů ženy vášnivější, proč tak zřídka vyhledávají sex bez finanční satisfakce? Atd, atd...(9.5.2019)

 • kaylin
  ***

  Odvážně pojaté, le proč se pořád musím dívat a slečnu, co se ptá?(18.9.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace