campix

Clint Eastwood je stále v neuvěřitelné formě a ani v 88 letech nemá problém film odrežírovat a zároveǹ také herecky utáhnout, ale herecky už je to pravděpodobně naposledy. Pašerák je opět velmi kvalitní kousek, který sice pokulhává za Clintovými největšími hity. Na druhou stranu je z filmu cítit taková pohoda, když má Clint roli ušitou na míru pro sebe a všechno si viditelně užívá. V jeho věku opravdu něco jedinečného. ()

Martrix

Naprosto nenapínavý příběh s poselstvím, že je práce přednější než rodina a promarněný čas vám nikdo nevrátí. Byť je řeč o opravdu důležitých hodnotách, Eastwoodův film nemá dostatečný náboj, aby probouzel emoce v divákovi dnešní doby. Jeden z mála důvodů proč vydržet do konce je jednak zvědavost, jestli to bude mít nějaký happyend, resp. jestli to bude tak utahané celou dobu a pak asi kvůli sympatiím jak k Eastwoodovi, tak postavě Earla. Šlo to líp. Třeba zkrátit stopáž (bylo kde), příběh trochu vyšperkovat třeba humorem... . Takto je to jen sympatická nuda. ()

PROCESOR

Když si odmyslím respekt k Mistrovi a úctu ke stáří tak sleduji jen průměrný snímek o tom, jak vytížený tatík přišel pozdě na svatbu, vlastně nedorazil…A pak už zbývá jen melodrama, co jsme vše za život nestihli a chtěli, a usmíření s rodinou, to mi přijde , jako omlouvám se hodně kýčoidní. Takže se snímek snaží ždímat emoce z toho co se už nedá stihnout, manželka umírá a tu přichází usmíření a dál už nebudu spoilerovat….Prostě mi to přijde umělý vykalkulovaný a to já nemám rád. PS-Jinak sem rád, že stařík trojku přežil už sem se začal bát, teda ne že bych mu záviděl, no i když…) ()

Pajky3

Clint Eastwood v roli, která mu je vlastní. Životem protřelý veterán, který nemá filtr a s okolím si moc neláme hlavu. Vážně solidní pašerácká podívaná, kterou jsem si užíval od začátku až do konce a slušně se bavil. Navíc potěší i účast Bradleyho Coopera či Michaela Peni. Takových filmů je třeba víc. ()

zette

Hm, tak vidim, ze i nesmrtelny Eastwood starne.-). Kdyz opomenu jeho postavu, film mi prijde ve vsech smerech prumerny, s minimem napeti. ()

Juto

Je to oduševnený a hlboko uspokojujúci film. Ktorý je presvedčivo expresívny v vyjadrení ľútosti starého muža spolu s jeho túžbou zlepšiť sa aj v neskoršom veku. Film ukazuje, že Eastwood na to stále má, ako režisér aj herec. 7,5/10 ()

laik_60

Starnúci Clint sa zase ukázal. Klobúk dole pane a bod k priemernemu filmu naviac. Eastwood je jednoducho pán herec. ()

mortak

Sledovat Eastwooda, jak má i v osmdesáti pořádné cojones, a uzemňuje všechny okolo sebe, zločince i poldy, je požitek. Jenže všechno okolo už je průměrné, až nezajímavé. ()

angel74

Tak tu zase máme snímek z dílny starého dobrého Clinta Eastwooda. Jeho režijní rukopis je i zde snadno rozpoznatelný, přesto vůbec nenudí. Ve svém úctyhodném věku si může dovolit být trochu sentimentální a pojmout příběh z prostředí drogových kartelů s lehkým humorným nadhledem a bez přehršle brutálních akčních scén. Také z hereckého hlediska si Eastwood celý film krade sám pro sebe, ale ani maličko mi to nevadí, ba právě naopak. (80%) ()

alchac

Clint je asi jediný devadesátiletý stařec, kterému je možné toho pašeráka drog a gerontokurefníka s klidem věřit. A neméně skvěle než jako rekordman v rozvozu alternativních léčiv si počíná před i za kamerou, aby takto i v čase všech možných Narcos a Sicariů ukázal, že je stále stejný Nesmiřitelný Blonďák zvládající Bojové nasazení levou zadní, i když už jej Bledý jezdec má poněkud výše na seznamu. ()

sir-dave

Všichni na nás čumí. Jo protože jste jak dvě fazole mezi bílým chlebem. Stařík Clint mi přišel starý už o deset let dříve při Gran Torinu a teď to je ještě viditelnější. O to víc mě překvapilo jak stále dokáže v pravý moment chrlit hlášky na Mexikánce, negry a celý film utáhnout. Na druhou stranu už se ty postavy trochu opakují. Jste jak osina v prdeli. Tak zajděte za proktologem ()

Radiq

"It's just time is all. I could buy everything, but I couldn't buy time." Eastwood řekl. Eastwood ví. Eastwood si to uvědomuje. Není už totiž mladej. Je starej. A dost starej. Ale má pravdu. Je to už takovej děda, i když ve filmu má přezdívku Tata. Asi proto tam teda obsadil svou dceru do jedné z rolí. Jinak na mě to působilo jako takovej slabší Eastwoodův kousek, kterej už víckrát vidět nepotřebuju. Hlavně jsem si oddychl, že přestal být ten vlezlej pěstitel lilií - být takovej celej film, tak bych asi chcípl. Jo a hlavně mi tam strašně vadila Dianne Wiest, kterou opravdu, ale opravdu nemám rád. ()

dr.fish

Eastwood pašuje drogy a pořádně asi neví proč. Jen se tak tím životem prochází. Dořeší si nějaké průsery, trochu se to zamotá, ale celkově je ten život v těch Státech prostě bájo....tohle mne prostě nebere...60% ()

Sabrewulf

Jako já beru, že Clint je machr v takovém věku točit a hrát, ale tohle je tak strašně amorální... Nevím, co se roztrhl pytel se všemi těmi "kartelovými" filmy a seriály, kde se úplně prdí na nějaké ponaučení a policajty jakožto stěžejní bod/hlavní hrdiny a místo toho čumíme na dealování drog o sto šest a ještě se u toho na nás pomrkává, jak je to vlastně fajn a nedejbože trochu i sranda. Kartel je tu prezentován jako nějaká sluníčková neziskovka, udělat Clintova postava některé ty věci v reálu, tak už leží rozřezaný motorovou pilou, nebo zazděný ve fasádě domu. Forma jo, obsah vůbec. ()

miguel_111

Úsmevný to film. Eastwood hláškuje ako v jeho naj filmoch a vytasil mi na tvári neskutočné mnoho úsmevov. Výborná dráma. Eastwood síce už neskutočne zostarol, ale režisérsky je to fajn film. Taká kľudná a úsmevná rodinno krimi dráma s oblasti kartelov. Pre mńa 70 %. ()