_______________Sere mě, jak něktěří tady říkají, že je tento film jen určen pro znalce seriálu. Běžte do pr...le !! Kvůli Vám mě tyhle kecy odradily a shlédnutí "uměleckého" snímku jsem oddaloval ! Nakonec jsem ale sebral odvahu a přesto jsem se rozhodl snímek shlédnout. A udělal jsem zatraceně dobře !! Takže vy, co jste neviděli seriál jako já, neposlouchejte tyhle kecy těch hňupů a v klidu se na film koukněte ! Prostě další skvělý film Pana Lynche ! Nebudete litovat !! ________________________(16.2.2009)

Abych pravdu řekl, nevím co si o tomto filmu mám myslet. Po vizuální stránce se jedná o naprostou bombu, ovšem co se týče děje, vše se v pohybuje v rovině náznaků a nejasností. Jsem velký fanda hororů, avšak při sledování filmů tohoto typu mám nejraději, když mohu vypnout, a ne přemýšlet. Seriál jsem doposud neviděl a někdy ho určitě zkusím, ale filmu v tuto chvíli nemohu udělit vyšší hodnocení. Možná si ho někdy později pustím znovu v průběhu dne, a ne těsně před spaním.(18.2.2012)

Film jsem shlédla až po seriálu, takže pro mě bylo velmi příjemné dozvědět se něco o víc o Lauře, kolem níž se vše točilo. Sheryl Lee ji ztvárnila výborně a poznání o jejích motivech, pocitech atd. bylo dalším článkem do obrázku, který jsem si o Twin Peaks vytvořila. Potěšila minirole Davida Bowieho. Doporučuju nejen pro milovníky seriálu!(16.5.2012)

• eva.sa

Dokoukáno čistě z povinnosti. Zbytečný snímek, který předchází seriálovému ději. A není o nic lepší. Mě prostě tenhle koktejl hororu, mystery, černé komedie nebaví. Je to nudný a odpudivý.(21.5.2012)

Tento film je úderom polenom do hlavy diváka, zničením TV a pozvaním do kina, kde by bolo zaujímavé sledovať niektoré zábery vyvolávajúce šok a reakcie divákov. Smrť, láska, Čierny wigwam,...a neužívať na garmonboziu alkohol a drogy...(28.6.2012)

• Krtekcb

Přesto, že film trvá dvě hodiny, tak jsem ho nepochopil. Je to celé takové nějaké zmatené.(16.12.2012)

Pro mě opravdu zvláštní film. Nevím jak to popsat, ale něčím si mě dostal. Městečko Twin Peaks bude určitě mojí další zástávkou, abych tento film aspoň z části pochopil.(9.3.2013)

• BlackVelvet

Serial fungoval skvele, film proste ne. Serial by se bez filmu uplne skvele obesel.(7.10.2013)

• andy60

Seriál jsem neviděl, možná proto jsem se ve filmu ztrácel. Spíš to ale bude Lynchem, který prostě točí tak, jak točí. A nebo je chyba ve mě, ale nějak jsem to nepobral. Chvílemi skvělé, úžasná atmosféra, a najednou střih - a tápu a ztrácím se v ději. Ale ve srovnání třeba s Mazací hlavou je tohle oddychovka.(22.11.2014)

Vcelku povedené rozzuzlení děje před....Nenadchne,ale ani neurazí. Jsou zde pasáže nudné,ale i napínavé. Viděl jsem i snímek s vystřiženýmy scénami,kde jsou další věci ke spojení mozaiky celého snímku o Twin Peaks. Doporučuji si je vyhledat podívat se na něj,bude potom mnohým zase o něco více věcí jasnějších. Je o nich zmínka i v zajímavostech k filmu.(5.4.2015)

Dobry,ale na serial to nema...Ovsem sou ve vagone zveda laťku !!!(17.1.2016)

• DAJAAAA

Lynch je blbec(5.8.2016)

Nemá cenu stále nafukovat bublinu. Celý projekt Twin Peaks je geniální. Jsem zvědavý, co bude dál.(28.11.2016)

Kultovní klasika : ne 5 , ale aspoň 7 hvězdiček a 96 % , míň nelze dát ..... .(29.5.2017)

Nesourodá tříšť - se seriálem nejde vůbec srovnat (tedy s 1 a 2 řadou), po shlédnutí třetí řady musím říct, že tohle mělo alespoň hlavu a patu. Return už podstatně méně.(1.7.2017)

Celkem zdařile domyšlený i natočený prequel skvělého seriálu (minimálně skvělé většiny dílů prvních dvou sérií). Fanouškům seriálu dává nahlédnout do pohnutek chování a osudu Laury Palmer. Samozřejmě není dostatek času, aby zodpověděl tu zbylou hromadu nezodpovězených otázek, to by vydalo na celou další sérii.(13.8.2017)

• SSpielberg

jako chápu to... ale nechce se mi(1.3.2018)

Pokud někoho zajímá opravdové mystérium, tady je! Nejvyšší liga tajemna a všeho, co na Lynchovi miluji. Neuvěřitelná kamera, geniální hudba, skvělí herci - především Sheryl Lee a Ray Wise excelují, ale skvělí jsou bez vyjímky všichni. Naprosto ojedinělé a mimořádné dílo. Fanouškům pak rozhodně doporučuji podívat se na neoficiální 3,5 hodinovou fan verzi, do které jsou vráceny vystřižené scény, které aspoň něco lehce osvětlují. Jako celek je film parádní lahůdkou po prvních dvou sériích a výbornou přípravou na sérii třetí. Navždy 100%(20.4.2018)

1 7 12 18 20 21 22 23 následující >>