_______________Sere mě, jak něktěří tady říkají, že je tento film jen určen pro znalce seriálu. Běžte do pr...le !! Kvůli Vám mě tyhle kecy odradily a shlédnutí "uměleckého" snímku jsem oddaloval ! Nakonec jsem ale sebral odvahu a přesto jsem se rozhodl snímek shlédnout. A udělal jsem zatraceně dobře !! Takže vy, co jste neviděli seriál jako já, neposlouchejte tyhle kecy těch hňupů a v klidu se na film koukněte ! Prostě další skvělý film Pana Lynche ! Nebudete litovat !! ________________________(16.2.2009)

uff.tak to byl narez.uz sem to videl za svou karieru po treti a jako vzdy uplne mimo...(31.12.2010)

• burg

Film, o kterém všichni mluví jako o nepřekonatelném skvostu a vrcholu díla Davida Lynche.. Jednoho pátečního odpoledne jsem se rozhodl, že tohle bude můj první Lynch. Jenže to, co následovalo, se nedá popsat jinak, než jako výplach mozku, střev a bůhví jakých dalších orgánů režiséra, herců.. a nakonec i mě. I když jsem po první půlhodině usnul, neházel jsem flintu do žita - čekal jsem, že tohle "dílo" určitě přijde v půlce na zajímavej moment. Usnul jsem podruhé. Stále konsternován, chtěl jsem aspoň vidět, jak tahle hovadina dopadne - v neděli podvečer jsem usnul potřetí a stále nevím, co na tom kdo vidí.. Naprosto souhlasím s jedním předchozím názorem, že tohle všichni hodnotí kladně jen proto, že nechtějí být sami, kdo naletěl na tutovou reklamu a koukal se na tuhle sračku sám...(11.2.2011)

Film Twin Peaks jsem shlédnul ještě před samotným seriálem. Ačkoli je to pořadí obrácené, rozhodně nebylo naškodu a spíše mě motivovalo k hledání odpovědí v samotném seriálu. V čistě detektivním seriálu by mi patrně vadilo znát vraha již na začátku, ale Twin Peaks je v tomto ohledu zcela zvláštní, protože hlavní otázka nezní kdo zabil Lauru. Vzhledem k neopakovatelné atmosféře nemohu jinak než 5*(16.2.2011)

Film jsem viděl jsem opětovně a opětovně. Seriál nikoliv a nechybí mi to - i když jak mi to může nechybět, když jsem jej vlastně neviděl, že?... Film krásný, paranoidní, dekadentní, schizofrenní a s krásnou hudbou - v pozadí i v popředí. Pro mě soukromě jsou tam krásné takřka "absinthové" výjevy, obrazy a Lynchova atmosféra...(1.5.2011)

Upozorňuji - Tento film je natočen až po seriálu Městečko Twin Peaks. Proto nedoporučuji, aby se na něj dívali lidé, co sérii neviděli, mohou být zbytečně deprimováni... Klíčem k filmu je mrtvá Annie v Lauřině posteli...(27.8.2011)

Abych pravdu řekl, nevím co si o tomto filmu mám myslet. Po vizuální stránce se jedná o naprostou bombu, ovšem co se týče děje, vše se v pohybuje v rovině náznaků a nejasností. Jsem velký fanda hororů, avšak při sledování filmů tohoto typu mám nejraději, když mohu vypnout, a ne přemýšlet. Seriál jsem doposud neviděl a někdy ho určitě zkusím, ale filmu v tuto chvíli nemohu udělit vyšší hodnocení. Možná si ho někdy později pustím znovu v průběhu dne, a ne těsně před spaním.(18.2.2012)

Film jsem shlédla až po seriálu, takže pro mě bylo velmi příjemné dozvědět se něco o víc o Lauře, kolem níž se vše točilo. Sheryl Lee ji ztvárnila výborně a poznání o jejích motivech, pocitech atd. bylo dalším článkem do obrázku, který jsem si o Twin Peaks vytvořila. Potěšila minirole Davida Bowieho. Doporučuju nejen pro milovníky seriálu!(16.5.2012)

• eva.sa

Dokoukáno čistě z povinnosti. Zbytečný snímek, který předchází seriálovému ději. A není o nic lepší. Mě prostě tenhle koktejl hororu, mystery, černé komedie nebaví. Je to nudný a odpudivý.(21.5.2012)

Tento film je úderom polenom do hlavy diváka, zničením TV a pozvaním do kina, kde by bolo zaujímavé sledovať niektoré zábery vyvolávajúce šok a reakcie divákov. Smrť, láska, Čierny wigwam,...a neužívať na garmonboziu alkohol a drogy...(28.6.2012)

• Krtekcb

Přesto, že film trvá dvě hodiny, tak jsem ho nepochopil. Je to celé takové nějaké zmatené.(16.12.2012)

Pro mě opravdu zvláštní film. Nevím jak to popsat, ale něčím si mě dostal. Městečko Twin Peaks bude určitě mojí další zástávkou, abych tento film aspoň z části pochopil.(9.3.2013)

• BlackVelvet

Serial fungoval skvele, film proste ne. Serial by se bez filmu uplne skvele obesel.(7.10.2013)

• andy60

Seriál jsem neviděl, možná proto jsem se ve filmu ztrácel. Spíš to ale bude Lynchem, který prostě točí tak, jak točí. A nebo je chyba ve mě, ale nějak jsem to nepobral. Chvílemi skvělé, úžasná atmosféra, a najednou střih - a tápu a ztrácím se v ději. Ale ve srovnání třeba s Mazací hlavou je tohle oddychovka.(22.11.2014)

Vcelku povedené rozzuzlení děje před....Nenadchne,ale ani neurazí. Jsou zde pasáže nudné,ale i napínavé. Viděl jsem i snímek s vystřiženýmy scénami,kde jsou další věci ke spojení mozaiky celého snímku o Twin Peaks. Doporučuji si je vyhledat podívat se na něj,bude potom mnohým zase o něco více věcí jasnějších. Je o nich zmínka i v zajímavostech k filmu.(5.4.2015)

Dobry,ale na serial to nema...Ovsem sou ve vagone zveda laťku !!!(17.1.2016)

• DAJAAAA

Lynch je blbec(5.8.2016)

Nemá cenu stále nafukovat bublinu. Celý projekt Twin Peaks je geniální. Jsem zvědavý, co bude dál.(28.11.2016)

První Lynchův film, který jsem viděl, byl Mulholland Drive. Stejně zvláštní, podobně tíživá a hutná atmosféra, obdobně povedený casting a přesvědčívé herecké výkony, podobně povedená hudba a stejně zajímavé snové výjevy plné atypických postav a postaviček. Lynchův rukopis je prostě nezaměnitelný. Přestože je tu tolik stejného, Mullholand dodnes patří k nejsilnějším filmovým zážitkům, jaký mi byl v životě dopřán, zato filmový Twin Peaks mi přišel jako takový výrazně slabší odvar. Jak už jsem naznačil výše, kdybych měl ty dva filmy srovnávat v jednotlivých kategoriích, Twin Peaks by v žádné nijak výrazně nezaostávalo, ale přesto mě nijak nevzalo. Nevím, čím to je? Že by Lynch fungoval úchvatně jen na první setkání? Seriál jsem bohužel ještě neviděl, možná to také hraje svoji roli.(25.2.2017)

Nesourodá tříšť - se seriálem nejde vůbec srovnat (tedy s 1 a 2 řadou), po shlédnutí třetí řady musím říct, že tohle mělo alespoň hlavu a patu. Return už podstatně méně.(1.7.2017)

• SSpielberg

jako chápu to... ale nechce se mi(1.3.2018)

1 7 13 18 20 21 22 23 24