poster

Hra

 • anglický

  The Play

Drama / Komedie

Česko / Chile / Francie / Jižní Korea, 2019, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Juraj.Misejk
  odpad!

  Hereckým výkonům jsem věřil asi tak jako věřím, že bambusové brčka zachrání svět. Špatně vybraná a hlavně použitá hudba. Repliky o h*vně. V půlce filmu jsem si musel otevřít víno... Proč 4:3? Proč BW? Proč klasická hudba? Hm tady se asi někdo naučil jak dělat umělecký film. 🙂(28.7.2019)

 • frantababaf
  ****

  Na "český" film svěže nenávodné. Zvolená forma vytvořila parádní atmosféru, je to i překvapivě vtipné, jen chemie mezi Maximovou a Mádlem trochu skřípe. Podobné experimenty od našich v budoucnu uvítám. 70% (LFŠ 2019)(28.7.2019)

 • Fifer
  ***

  Situace, kdy kritikové haní téměř každý český film (nebo s českými herci) pokračuje. Opět bych podle recenzí čekal propadák, a přitom je to velmi příjemný a koukatelný film. Souhlasím s některými kritikami: nevhodná vážná hudba a zbytečně dlouhá sexuální scéna (Rimsy z Moviezone tvrdí, že se nehodí do české kinematografie. Zapomněl na zcela zbytečnou scénu z Já, Olga Hepnarová? Tohle opravdu není o národnosti). Řekněme si však upřímně: přežije divák raději natahovanou sexuální scénu, anebo třeba nějaký zbytečný, nekončící a pseudo-umělecký záběr na létající mouchy? Zbytek většinové kritiky je dle mého názoru mimo. Dialogy, herci i scénář jsou v pořádku. On ten argument, že herci hrají špatně a dialogy se nedají poslouchat, bude vždy zcela subjektivní. Za sebe mohu říci, že jsem v životě potkal docela dost lidí, kteří se chovali velmi podobně. Film patří do žánru film o divadle nebo podobný film o filmu. A v této kategorii jsme už viděli mnohem lepší snímky (Např. nedostižná Synekdocha, New York). Když však uvážíme, jak se v tisku právem hovoří o veliké krizi českého filmu, tak je třeba říct, že chilský režisér Almendras je přesvědčivější než většina české konkurence. Stačí se podívat na některé nepovedené pokusy z poslední doby (Skleněný pokoj, Milada, Úhoři mají nabito, Cena za štěstí atd.), oproti kterým působí tento snímek jako kompaktní celek a funkční drama. Je však pravdou, že vás ničím nepřekvapí. Pokud jste však dlouho neviděli obstojný snímek o milostném trojúhelníku, nebudete zklamáni.(13.9.2019)

 • TerezD
  **

  Tady se někdo pokusil hrát na umělce a totálně to zvoral. Naprosto scenáristicky vyprázdněný kousek. Vztahy mezi postavami ani zbla nefungovaly, dialogy působily strojeně až kýčovitě. Dvě hvězdy dávám za zpracování, které se tvůrcům naopak povedlo.(29.7.2019)

 • jakub.uck
  *

  Byť se film tváří jako "artová" záležitost (4:3, černobílý), svými kvalitami (špatně napsané/nepřesvědčivé zahrané postavy, dialogy, které se nedají poslouchat, hudba zcela mimo atd.) připomíná spíše nepovedenou televizní inscenaci. Příliš nerozumím tomu, proč zrovna tohle chce někdo posílat do kina.(7.8.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace