Summerslam 2015 se uskutečnil 23. srpna 2015 v Barclays Center (Brooklyn, New York). Na kartě se sešlo deset zápasů.

1) Randy Orton vs. Sheamus
2) The Lucha Dragons vs. The Prime Time Players vs. The New Day vs. Los Matadores (Fatal 4-Way Tag Team Championship)
3) Dolph Ziggler vs. Rusev
4) Stephen Amell & Neville vs. Stardust & King Barrett
5) Big Show vs. Ryback vs. The Miz (Triple Threat Intercontinental Championship)
6) Roman Reigns & Dean Ambrose vs. The Wyatt Family
7) Seth Rollins vs. John Cena (United States a World Heavyweight Championship, vítěz bere vše)
8) Team Bella vs. Team PCB vs. Team B.A.D. (Three-team Elimination Match)
9) Kevin Owens vs. Cesaro
10) Brock Lesnar vs. The Undertaker (TheSpearCZ)

Chris Masters

Už mám dost, přidávat něčemu hodnocení, tenhle summerslam byl shit! Kdyby show začala Zigglerem a Sheamus proti Ortnovi se přemístil na kick off možná bych....Ne, hodnotil bych úplně stejně. Některý zápasy se povedly jiný ne. Ukončení zápasů byly katastrofální! ještě pár takovýhle shows a máme vystaráno ;) ()

Bobik9

Já nevím, že ty Summerslamy bývají o tolik horší než WM. Oni z toho dělají bůhví co a přitom je to kolikrát jedna z těch slabších PPV. A bohužel, Undertaker by už asi měl skutečně jít do důchodu. RANDY ORTON VS. SHEAMUS - 3*, FATAL 4 WAY - 4*, DOLPH ZIGGLER VS. RUSEV - 4*, BARRETT A STARDUST VS. ARROW A NEVILLE - 3*, BIG SHOW VS. MIZ VS. RYBACK - 3*, WYATTS VS. DEAN AMBROSE A ROMAN REIGNS - 3*, JOHN CENA VS. SETH ROLLINS - 4*, DIVAS ELIMINATION MATCH - 2*, CESARO VS. KEVIN OWENS - 3*, BROCK LESNAR VS. UNDERTAKER - 3*. ()

papadoce

Malé chybičky sa dajú odpustiť. Toto bola párty ako sa patrí, štyri hodiny zbehli ako nič a leto definitívne končí :). ()