Já nevím, že ty Summerslamy bývají o tolik horší než WM. Oni z toho dělají bůhví co a přitom je to kolikrát jedna z těch slabších PPV. A bohužel, Undertaker by už asi měl skutečně jít do důchodu. RANDY ORTON VS. SHEAMUS - 3*, FATAL 4 WAY - 4*, DOLPH ZIGGLER VS. RUSEV - 4*, BARRETT A STARDUST VS. ARROW A NEVILLE - 3*, BIG SHOW VS. MIZ VS. RYBACK - 3*, WYATTS VS. DEAN AMBROSE A ROMAN REIGNS - 3*, JOHN CENA VS. SETH ROLLINS - 4*, DIVAS ELIMINATION MATCH - 2*, CESARO VS. KEVIN OWENS - 3*, BROCK LESNAR VS. UNDERTAKER - 3*.(3.4.2018)

• Chris Masters

Už mám dost, přidávat něčemu hodnocení, tenhle summerslam byl shit! Kdyby show začala Zigglerem a Sheamus proti Ortnovi se přemístil na kick off možná bych....Ne, hodnotil bych úplně stejně. Některý zápasy se povedly jiný ne. Ukončení zápasů byly katastrofální! ještě pár takovýhle shows a máme vystaráno ;)(25.8.2015)

Malé chybičky sa dajú odpustiť. Toto bola párty ako sa patrí, štyri hodiny zbehli ako nič a leto definitívne končí :).(25.8.2015)

• - Oficiální skladbou show je píseň „Cool for the Summer“ od Demi Lovato. Druhou oficiální skladbou show je píseň „Big Summer“ od CFO$. (TheSpearCZ)