Gogo333

Frank se probudí po osmi letech z kóma a postupně zjišťuje, že tu něco nehraje a že doktoři a rodina před ním něco tají. Ukazuje se, že byl zaveden nový zákon, kdy všichni musí chodit nazí nebo v průhledném oblečení, aby nebylo kam schovat nějakou zbraň a zabránilo se tak násilí. Frank má problém si zvyknout na všechny ty nahé lidi kolem a tak začně chodit k psycholožce. Mezi tím jeho bývalka/kolegyně najde opět zalíbení v zakázaném oblečení. Celkově docela zajímavý námět. Občas i pobaví. Příběhová linie zaujme a nabídne i nějaké to tajemství. Případnou další sérii uvítám. 70% ()

JDejavu

Je to francouzský, takže... Francouzská satira nebyvá ani tak moc vtipná jako spíš bodavá. Lidé jsou příliš emocionální a karikovaní... Námět nedotažený do detailů a chvilkami nelogický. Ale jelikož jsem si vždycky přál, aby někdo natočil film nebo seriál, kde budou všichni nazí, dostal jsem, co jsem si zasloužil a teď konečně chápu, proč to není dobrý nápad... I když jsem vyznavač naturismu, koukat se na neforemná nahá těla ve filmu nebo seriálu je o řád náročnější než na nuda pláži. Ne - nepůsobilo to přirozeně. Ale o tom to právě bylo. Přesto 4 hvězdičky - 3 za průměrný seriál a zpracování, ale jedna navíc za odvahu a nahotu. Nicméně - ten sci-fi film o kosmické lodi plné krásných nahých žen by to pořád natočit chtělo ;-) ()