Jessica vyšetřuje během návštěvy kláštera zjevnou sebevraždu starší jeptišky. (SkyShowtime)

chrispe

Pravda je, že prostředí udělá hodně a mě tohle prostředí kláštera s jepťuldama, jejich schovankama a malým ošklivým tajemstvím bavilo. I když jsem celkem lehce a brzy uhodla vraha. Btw: Vážně se divím, ale čtvrtá řada tohoto seriálu mě několik let prostě míjela. Aneb čtvrtá epizoda ze čtyř a já neviděla ani jednu. ()

Tai_K_B

Opět jedna pěkná detektivka, tentokrát z klášterního prostředí. Jeptišky, vraždička, tajné chodby z občanské války a spousta malých velkých rolí. Z nich vyčnívala především archetypická paní starostová, která jak se jednou dostala ke slovu, nebyla už k zastavení. A také nerozlučné trio k nerozeznání si podobných brebentivých jeptišek se jmény Margaret-Mary, Mary-Margaret a Margaret-Marie, které se soustavně divily, že si je lidé tak pletou. A matka představená má na jisté věci stejný názor jako já: Jessica: „Nové varhany vám neinstalují do kaple každý den.“ Matka představená: „Jen aby fungovaly. Jsou elektronické.“ ()