2036 Origin Unknown

Jeremy Gibbs

Scénografie:

Jon Bunker
  • lepik

I expect nothing, and I'm still let down. EDIT: Aha, na tomhle jsem promarnil své 1000th hodnocení(9.6.2018)

• Packal13

Béčkové (především efektama) one room sci-fi drama o tom, kterak se jedna nadaná paní nemůže rozhodnout jestli se s AI kamarádit nebo ne....a následky budou fatální. Tenhle film pravděpodobně uvidí pouze fanoušci Katee Sackhoff a budou lehce zklamaní.(8.6.2018)

• kaylin

Katee Sackhoff je fajn, což je bohužel to jediné.(25.6.2018)

• silentname

Ľudia by si asi občas mali pozrieť filmy ako je tento, aby sa pochopil rozdiel medzi kvalitou a kravinami. 2036: Origin Unknown" nemôžem ohodnotiť ako absolútne najhorší sci-fi film, čo som videl, ale rozhodne je to jeden z filmov, ktorý pozerať nemá žiadny vysoký význam. V prvom rade je to neskutočne nudné, pôsobí to oveľa dlhšie než to v skutočnosti je a mám pocit, že to nikam ani reálne nedospeje. Zvukové efekty v tomto filme sú použité z nejakej hry. Som si istý. Neviem na istotu, kde som ich počul, no mám pocit, že to bolo Half-Life 2. Úprimne, to je len neskutočne rušivé a otravné. Záverečných 20 minút je skutočne bolestivých, lebo napriek jeden katastrofálnej udalosti ma to nechalo úplne chladným a nezaujatým. Tento film si robí mix asi všetkého sci-fi čo som videl za posledných 20 rokov a snaží sa to pozliepať a spraviť si z toho vlastný film. Nebudem to tu dávať dokopy, lebo to by bolo na dlho, ale povedzme si aspoň toto. Nevadí mi, ak má film menší budget. Ale mal by vedieť dať dobrý scenár, ktorý je napísaný správne. Ktorý nás dokáže zaujať, chytiť a udržať v pozornosti. A mať postavy, ktoré nás budú zaujímať. Tento film nemá ani jedno ani druhé. Vyzerá to celkom okey, no to je dokopy asi všetko čo môžem povedať pozitívne. Katee Sackhoff je podľa mňa v pohode, no nemá tu moc s čím pracovať a okrem toho film chce mať veľké prekvapenia, ktoré popravde film iba viac potápa. Ako som povedal, človek si po tomto filme začne vážiť dobré sci-fi. Ak je to váš dôvod, ale bo ak ste aspoň trošku zvedavý na tému, tak vás odhovárať nebudem. Koniec koncov, je to váš čas. Ale ak mám byť úprimný, tak sa filmu radšej vyhnite. Je veľa lepších iných filmov, ktoré sú hodné vášho času. Toto nie. Mám pocit, že som zabil 90 minút svojho života. Hodnotenie: D(5.7.2018)