Koulovačka (festivalový název)

(festivalový název)

Animovaný / Komedie / Rodinný

Kanada, 2015, 80 min

Roger Cantin

Za plus považujem celkom schopnú animáciu, avšak jedno pozretie mi určite postačuje. Dej je pozerateľný, avšak nezaujal ma ničím výnimočným a ani výrazným + je predvídateľný. Dialógy sú skôr priemerné, aj keď občas som sa na niečom pobavil. Určite je lepšie a zábavnejšie guľovačku zažiť na vlastnej koži, než si ju v tomto prípade pozrieť :)(21.9.2019)

Celkem fajn animovaný film, který nijak nepřekvapí svým vývojem, ale naštěstí zaujme humorem, který je zde místy opravdu povedený, i když i pointy jsou někdy očekávané až moc brzy. To ale až tak nevadí, protože se trochu zasmějete, trochu potrápíte emoce - opravdu jen trochu - no a nakonec to skončí a vy z toho nebudete dělat vědu. Prostě fajn průměr.(27.2.2016)

Není to špatné, i když jsem to jak film skončí tak nějak očekával už od chvíle kdy se v úvodních titulcích objevil název filmu, kterého je to remake. Prostě už jen ten název napověděl, jaká bude pointa a to jsem ten původní film ani neviděl. Animace nebyla úplně marná, hudební stránka se mi docela líbila. Charaktery mě nijak neštvaly a dokonce i ta dětská romantická linie nebyla vysloveně stupidní (ovšem ani nebyla nijak oslnivá). Jistě spoustu věcí tam páni autoři přeháněli a docela bych se s géniem který dokáže postavit takovouhle mechanickou sněhovou pevnost chtěl někdy v reálu setkat, nebo možná něco takového vidět, ale je to film hlavně pro děti, takže nad tím dokážu přivřít oči. Stejně tak humor byl vcelku nenáročný a za mě jsem ho tam vlastně ani příliš nezaznamenal. Když si to shrnu, je to u mě jasný film z kategorie "nepotěší, neurazí". 5/10(19.2.2016)

• ARI50

Zajímavý vánoční animák plny sněhu a zábavy.(30.12.2016)