Prázdno

• Kanada The Hollow
všechny plakáty

Série(2) / Epizody(20)

Když se tři teenageři probudí ve zvláštní říši plné kouzelných bran, matoucích hádanek a zlověstných monster, spojí síly, aby našli cestu domů. (Netflix)

Víteček

Od začátku nezaujalo a za celou dobu nepřesvědčilo. Animace mi moc nesedla, ale jedná se spíš o otázku osobního vkusu, nevím zda se jí dá něco objektivně vytknout. Problémy jsem ale viděl spíš jinde. Hlavně mi vadili všechny hlavní (a v podstatě i vedlejší) postavy a vůbec se mi nelíbilo, jak to bylo napsané. Ústřední trojice, hlavně její mužská část byla příšerně nesympatická, přehnaná a pro mě osobně neuvěřitelná, protože většina jejich vlastností byla dohnaná do extrémů a protagonisté působili pak spíš jako karikatury sama sebe. Adama bych ještě teď nejraději nacpal do kanonu a vystřelil někam hodně daleko. Navíc seriál se chvílemi tvářil relativně vážně a jindy zase dost humorně, ale dle mého nebyly obě části dobře skloubené, nefungovaly spolu, dost se vzájemně bily a srážely celkovou kvalitu. Zároveň ani samotný příběh mě za celou dobu nevtáhl a naneštěstí jsem už asi ve třetí epizodě odhadl, o co že se jedná a v 5. se mi v podstatě vše potvrdilo a upřesnilo. Za mě nepovedená zkušenost a slabší 2*. ()

Xenthia

Zajimava premisa (trojice pubertaku uvnitr VR hry), vizualne to neni spatne, ale to je tak vsechno. Hlavni postavy nestoji za nic, obzvlast Kai trpi typickym sidekick syndromem - je to hlupak, co se vseho boji, vsechno zkazi, a chrli ze sebe jednu radoby vtipnou hlasku za druhou. S lepsim scenarem by to mohlo byt super, takhle je to jen lepsi prumer. ()

Jaro.Krafcik

Slabučké, veľmi slabučké. Možno by ma to s dabingom upútalo a keby som mal 10 rokov. Teraz to bola len podpriemerná animovaná seriálová rozprávka. Animácia celkovo nič moc. Druhú radu nemám v plane pozerať, to si skôr pozriem sračkový big mouth, kde ešte klesne ten netflix. Alebo radšej kvalitnejších mužov z karavanu, ktorí mi boli odporúčaní. 2* ()

Trevor

Niektoré pasáže putovania trojice Kai, Adam a Mira sú celkom vydarené čo sa zápletky aj animácie prostredia týka, problémom su však dosť nevyvážené momenty - chvíľami to naozaj zaujme a o pár minút čakate kedy epizóda skončí. Rozhodne to nie je zlý nápad a mne vyhovovala aj animácia ale určite to chcelo trochu viac napätia či humoru. ()