Calibre

Dva dlouholetí přátelé Vaughn (Jack Lowden) a Marcus (Martin McCann) se po dlouhé době schází, aby vyrazili na lov do izolovaných skotských lesů. Plány vycházejí podle představ, místní obyvatelé je příjemně přivítají, udělí jim pár rad do života a doporučí jim, kam vyrazit. Všechno se rapidně změní během lovu, kdy je Marcus nucen udělat fatální rozhodnutí, za která později oba draze zaplatí. (Hernycztek)

hephaestus

uf, tak pri tomto sa tazko dychalo, velmi rozrusujuce stavanie deja, sympatie mali aj borci aj ti vidlaci. niektore scenky boli prehnane, ale nic strasne. hodne tazka tema, a vela priestoru bolo daneho na rozmyslanie o tom co sa stalo, dost dobre. ()

kotrlak

Vidle zkrátka nemaj rádi když si k nim do remízků přijedou zastřílet kluci z Prahy. A ještě jim vošahávaj jejich holky. A když navíc k tomu začnou lovit v jejich řadách, to nadzvedne ze židle i největšího místního drsňáka... ()

Little_Sawy

Dvaja kamaráti sa vyberú do Škótských lesov na lov jeleňov. Lenže jeden z nich má dosť mizernú mušku a namiesto jelena zabije dieťa. A jeho parťák chlapcovho fotra. Následne budú musieť vymyslieť čo ďalej, ako na seba v osade neupútať pozornosť, lenže nikto nečakal ako sa to bude odvíjať ďalej. Chválim slušne nepríjemnú atmosféru, ktorú film má, kamarátské duo a nepríjemných osadníkov, z ktorých nevieš čo čakať nasledujúcu sekundu. ()

mdf

Netflix zase jede.Drsné lesy,drsná vesnice,drsní lidé a do toho drsný zážitek s rozpačitým koncem. ()

cezero

Zajímavý a napínavý thriller a ani konec mně nezklamal tak jako některé, vzhledem k chování místních "domorodců" v průběhu děje. ()

tonysawer

Čím méně o filmu víte, tím větší budete mít zážitek. Dal bych 5* ale bylo mi líto, že během celého filmu pár dějových linek vyšumnělo nebo nebylo zobrazeno. ()

PORTER44

Film koukatelný ale ti dva hlavní představitelé mi tam moc nesedly,příběh zajímaví ,nepovedený lov ,mrtvý chlapec s tátou a pak pomsta vesničanů,nechtěl bych být v kůži těch dvou. ()

Aceboris

Už od začiatku film dávkuje to čo niektorým chýba. Snažiť sa o obľúbenie hlavných protagonistov. Priateľka tehotná, dlhoročné priateľstvo, nespútaná zábava, spoločný výlet. Možno to niekomu bude stačiť, ale mne nie. V podstate po tom čo sa im prihodilo a ako sa zachovali "spojlers" zastreliť malého chlapca, sa my ich osud stal ľahostajný a dokonca som chcel aby sa im stalo to isté. Pokial budete pozorne sledovať tak koniec nebude žiadne veľké prekvapenie. Pre tých čo ho nepochopili, až keď budete mať vlastné dieťa, až vtedy si uvedomíte čo Ste spravili. Do konca života výčitky. Dedinčania presne vedeli čo robia ... U mňa v celku v pohode tak na 6/10.. ()

Monika95

Dobrý, napínavý, při výstřelu na srnu jsem vykřikla úděsem. A to že Vaughn zastřelil kamaráda, aby se z toho dostal je děsivý a ještě děsivější je to, že mu to vesničani vůbec navrhli a celou věc ututlali! ()

im8

Velmi skličující, už dlouho jsem se u sledování filmu necítil tak špatně. Dobře gradovaná atmosféra bezvýchodnosti a nevyhnutelnosti, které jenom prospěl celkový low cost look a ponurá podzimní atmosféra totálního skotského zapadákova. Za málo peněz moře muziky. ()

sun.eagle

Tak si žijete spokojený život, s krásnou ženou čekáte přírůstek do rodiny a slibně nalajnovaná budoucnost se zdá být bez mráčku. Jenže jeden nevinný výlet s kámošem a jedna osudová vteřina a blankyt nad vaší budoucností se rázem změní v mordor. Od té chvíle je vše před tím a potom. Nic už to nevrátí a nic už nebude jako dřív. V takové situaci být nechcete a tu nervozitu a napětí hrdinů cítíte i jako divák. Gradace napětí až do přepáleného konce. Žánrová lahůdka, kterou můžu jedině doporučit. ()

lineker

Silně drsné, nebojící se jít na dřeň toho, co lidi dělá lidi. Hranice, které díky nešťastné náhodě musí být prekročeny. ()

Gabe

Vyloženě těžký kalibr na koukání. Nejvíce oceňuji reálnost scénáře a konání všech postav. Komorní, tísnivý, "malý" a až bolestně uvěřitelný film o tom, jak se člověku (a ne jednomu) během jedné vteřiny může zhroutit celý život. ()