• Doffy

Jakoby tvůrci našli seznam věcí, které byly kdysi v podobných seriálech vtipné, ale dnes působí vyloženě trapně. Obtloustlý homosexuál; táta, který chce na stará kolena hlavně klid; šílená rodina a ještě šílenější soused. Těch 30 nových postav bylo na první epizodu prostě moc. A když jsem viděl ukázku na další díl, kde jich bude ještě mnohem víc, tak jsem už nevěděl jestli to opravdu myslí vážně.(3.9.2018)

• Pajina68

Herecké obsazení skvělé, většinu herců mám ráda z předchozích filmů a inscenací, ale tohle mne strašně moc zklamalo. Praštěná komedie, kdy se mi ani nechce smát, jen smutnit z toho, kam jsme s kulturou došli. Já chci příběhy reálné, ze života, uvěřitelné, kde se nemluví sprostě, ne tohle. Proč na žádném programu není nic, co je ke koukání. Kromě "První republiky", která jediná je na nějaké slušné úrovni. Proč se nenatáčí víc "normálních" věcí????(12.9.2018)

• vlcekmirek

Ach můj Bóóóže. To je zase ... ! Někdo by měl tvůrcům vysvětlit, že trapná situace se může proměnit v humornou historku, ale pokud prezentuji nějaké dílo jako ,,HUMORNÉ", pak by to nemělo být prvoplánovitě trapné. A že to trapné je. Novotný jako gay je ubohý, herecké výkony ostatních se drží v těsném závěsu za ním a humorných gegů je tam jak šafránu. Mimochodem, v Receptáři bude ode dneška v titulcích napsáno, že to uvádí Posranecký nebo Krejza? A ten suchánkův Béda Trávníček je vrchol. Opravdu uvažuju o tom, že tělesné tresty by se měly obnovit. Kopanec do prdky (zepředu) by tam zasloužili všichni. A scénáristi tuplovaně.(2.9.2018)

• Peytl

Opravdu je tam tolik epizodních rolí pro zdejší "pětkující"jelita? Čsfd je v hodnocení téměř rovno bolševickým zaplaceným novinkářům.na diskuzích. Tohle je ovšem hovno knězovo, EDIT: 13.9. Ty pičo, takže Prima má píár větší, než Soukup Jan... tedy je k hovnu relativně objektivně(ano subjektivně) hodnotit konkrétně tohle velehovno, neb je dané, že pětkující neexistující hovada vytáhli tuhle sračku do modrých čísel. ČESKOSLOVENSKO alespoň již nemusí hledat kokota/y ... taková je zkrátka další estráda téhle vyjebané televize evidentně pod záštitou súdruha horolezca HOMA. No,snad tomu lidé alespoň s pravým mozkovým lalokem nevěří.(2.9.2018)

• Adelka123

Co v této sračce dělá Postránecký, Blažek, Hybnerová a Plánková??? Žádám všechny, kdo dali odpad Ordinaci v Růžové zahradě, aby se omluvili a přidali Růžovce hvězdu... A Novotný s tou tetkou může jít taky do hajzlu, to je urážka gay komunity!!! Fuj to sem se nasrala.... A Prima jinak seriály celkem umí.... Ach jo :-((2.9.2018)