• honajz
  odpad!

  Tady je všechno špatně, snad jen Postránecký a Révai se trochu snaží, ale zase oni hrají, takže to rádoby křepčení ostatních vedle toho vyznívá o to trapněji. Samotné situace někdo vymýšlel opilý nebo zfetovaný ve tři ráno po diskošce v FX Radost nebo nějaké karlínské továrně, a muselo jim to tehdy přijít děsně vtipné. Režisér stojí taky za houno, protože nedokáže herce utáhnout, aby uhráli nějaký ten rádoby vtip nebo gag, takže se zas blížíme k té trapnosti. A kamera jim v tom taky moc nepomáhá. Největším vrcholem trapnosti je gay/transgender/kdovíco v podání Novotného.(2.9.2018)

 • herr_carter

  Seriál Krejzovi nejde komplexně ohodnotit, ani okomentovat, proč? zrovna tady bych dopřál volnost mým nejtemnějším a nejhnusnějším myšlenkovým pochodům. Možná místní cenzurenti, cenzurentiérové a další banneři raději nepovolili komentovat, protože by se mohlo stát, že by celá filmová databáze shnila pod tíhou vulgarismů...........(16.12.2018)

 • vlcekmirek
  odpad!

  Ach můj Bóóóže. To je zase ... ! Někdo by měl tvůrcům vysvětlit, že trapná situace se může proměnit v humornou historku, ale pokud prezentuji nějaké dílo jako ,,HUMORNÉ", pak by to nemělo být prvoplánovitě trapné. A že to trapné je. Novotný jako gay je ubohý, herecké výkony ostatních se drží v těsném závěsu za ním a humorných gegů je tam jak šafránu. Mimochodem, v Receptáři bude ode dneška v titulcích napsáno, že to uvádí Posranecký nebo Krejza? A ten suchánkův Béda Trávníček je vrchol. Opravdu uvažuju o tom, že tělesné tresty by se měly obnovit. Kopanec do prdky (zepředu) by tam zasloužili všichni. A scénáristi tuplovaně.(2.9.2018)

 • les62
  odpad!

  Dobře, první díl jsem teda vydržel. Ale každej další bude asi jen neskutečnou ztrátou času. Nikdy nechápu, co tak dobré herce vede k tomu, že něco takového hrají (no jasně že vím, že prachy jsou prachy). Třeba Michala Novotného mám, nevím přesně proč, moc rád, ale tohle fakt nee. Ale třeba se k tomu seriálu zase někdy vrátím a některej díl nebude tak stupidní jako ten první.(3.9.2018)

 • Adelka123
  odpad!

  Co v této sračce dělá Postránecký, Blažek, Hybnerová a Plánková??? Žádám všechny, kdo dali odpad Ordinaci v Růžové zahradě, aby se omluvili a přidali Růžovce hvězdu... A Novotný s tou tetkou může jít taky do hajzlu, to je urážka gay komunity!!! Fuj to sem se nasrala.... A Prima jinak seriály celkem umí.... Ach jo :-((2.9.2018)