Kačó no koi

Kachō no koi

Kachou no Koi

Animovaný / Komedie / Romantický

Japonsko, 2010, 31 min

Hnusná animace, neexistující příběh, stereotypní postavy. Jak tomu může proboha někdo dát víc než odpad, ptáte se? Protože si nepamatuji, že bych se někdy u něčeho smála tak moc, že bych to musela co minutu pauzovat. Tohle je prostě a jednoduše geniální parodie žánru shounen-ai/yaoi, která si mě získala už úvodním varováním. ("Be sure to keep the lights off in the room when you watch this BL anime ... and watch your back."). Rýpe se tady snad úplně do všech zajetých stereotypů, takže děj neustále skáče z místa na místo. Tudíž abyste tento kousek plně ocenili (lépe řečeno abyste z něho vůbec něco měli), je vhodné být s tímto žánrem náležitě obeznámen, a hlavně jej proboha neberte vážně. Je to subjektivní, ale nemůžu jinak než 10/10(21.9.2015)

Podepisuji vše, co napsala Starletka a přidávám: fakt mě překvapilo, že Japonci mají smysl pro humor a parodii, a to dokonce takový, že se tomu dá zasmát. I když si dělají srandu z ryze japonské věci a skutečně aspoň drobná znalost yaoi je pro plné vychutnání nutná. SHRNUTÍ: V tomhle bychom si rozuměli.(21.6.2019)