Džašin-čan dropkick

• Japonsko 邪神ちゃんドロップキック (více)
Japonsko, (2018–2022), 13 h 48 min (Minutáž: 23 min)

Předloha:

Jukiwo (komiks)

Aina Suzuki, Miju Kubota, Riho Iida, Kazusa Aranami, M.A.O, Čiaki Omigawa, Ničika Ómori, Wataru Komada, Júki Kaneko, Kjóka Morija, Jurie Kozakai, Cujoši Kojama (více)

Série(3) / Epizody(36)

• Season 1 (2018) - 12 epizod

• Dash (2020) - 12 epizod

• X (2022) - 12 epizod

Yurine je velmi zvláštní mladá dívka, která se jednoho dne prostě rozhodla vyzkoušet satanský rituál, otevřít brány pekelné a přivolat na tento svět démona. Její pokus se zdařil a před Yurine stanula démonka Jashin - napůl dívka a napůl had. Yurine však neměla nejmenší ponětí, co si s Jashin počít, a tak se rozhodla, že ji u sebe ubytuje do té doby, než najde způsob, jak ji poslat zpět do pekla. Jashin není z nastalé situace vůbec nadšená a jako nejrychlejší způsob ke svému návratu prostě vidí to, že zabije osobu, která ji povolala. Jashin se však přepočítala, a i když ovládá různé vražedné chvaty a útoky, tak Yurine je mnohem nebezpečnější a zdatnější, než by kdokoli očekával, a tak dokáže všechny útoky nejen odrazit, ale i náležitě potrestat. Jashin se však nevzdává, a tak je v jejich společné domácnosti vždy velmi živo... (Jeoffrey)

mAreksus

To je tak morbidní a špatné až je to vážně zábavné. Zprvu jsem nevěděl do čeho jdu a překvapila mě morbidita celého seriálu. Mrzí mě ale že se postavy nijak nerozvíjí. ()

SonGokussj

... Naprosto bez komentáře. Tak nudných 20 minut o ničem s tak absurdním humorem o ničem a tématem o ničem jsem už dlouho nezažil... Koukněte na trailer. 0:00-2:16 je blbost. 2:17-konec je to, co vás čeká... No chikara na komentování blbostí 1EP Drop 10 % ()

• Autoři anime seriálu rozhodli v říjnu 2018, že druhá sezóna vznikne pouze za předpokladu, že se prodá do 20. 1. 2019 celkem 2 000 DVD nebo Blue-ray kopií první řady. Tento cíl se nakonec podařilo velice těsně splnit, když k uvedenému datu bylo prodáno celkem 2 001 DVD a Blue-ray disků. Protože bylo toto číslo velice těsně dosaženo, bylo potvrzeno vydání bonusového 12. dílu a také schválena 2. řada seriálu, která byla odvysílána na jaře 2020. (Jeoffrey)
  • Zatímco o tom, zda vznikne druhá řada, rozhodoval prodej DVD nosičů s řadou první, rozhodnutí o vzniku třetí řady bylo ponecháno na výsledku crowdfundingové kampaně, která začala v září 2020 a dala si za cíl do konce roku 2020 vybrat 20 milionů yenů (cca 190 000 dolarů). Tento cíl byl splněn během necelých 33 hodin, a tak studio ohlásilo třetí řadu na rok 2022. K 22. 8. 2021 bylo na účtu této kampaně již více jak 36 milionů yenů a celkem do té doby přispělo 2 880 patronů. (Jeoffrey)
  • Jedenáctý díl druhé řady seriálu je z poloviny (cca 10 minut) doprovázen písní „Jinbo-cho Aika“, kterou má na svědomí projekt Destiny Noisy (zkráceně Desuno). Členkami tohoto pěveckého dua jsou dabérky obou hlavních postav – Aina Suzuki (Jashin-chan) a Nichika Omori (Yurine). Debut tohoto nového pěveckého projektu doprovázela crowdfundingová kampaň, která měla za cíl vybrat 10 000 000 yenů. Nakonec bylo vybráno k 29. 9. 2019 celkem 23 870 430 yenů a byly tak splněné cíle kampaně jako vydání společného klipu Tanjun Meikai! SomethingDevils!! na YouTube, vydání CD s písní „Jinbo-cho Aika“ a také živé vystoupení, které se uskutečnilo 26. 9. 2019 v tokijském Shinagawa Prince Hotel Club. Dárci, kteří přispěli více jak 7 000 yenů, získali automaticky na poslední jmenovanou akci lístek. (Jeoffrey)