Epizody(12)

DaweForeman

Další idol anime, jenže tentokrát "hlavní" hrdinka není úplnou součástí skupiny, ale trochu něčím jiným. Zpočátku má pomalý rozjezd, ale postupně pomáhá jednotlivým členkám s jejich osobními obtížemi a jejich skupinu co nejlépe proslavit. Svým způsobem tu není nic extra inovativního, co by člověk neviděl jinde a oproti některým jiným opravdu silným koukům je tohle nedostačující. Přesto tohle úplně neurazí, pokud člověk nějak přežije tu ne moc dobrou animaci (ta samá z "Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!" =- stejné studio) a hlavně ten šedý konec se zvratem, kdy si člověk říká, zda to co viděl o hlavní hrdince předtím byla pravda nebo ne (takhle opravdu ne-e). Co se tu ale opravdu povedlo je hudba, což je nejpodstatnější část, když je na to anime zaměřené. Sice to není široký repertoár, ale vše stojí za to. ()

SonGokussj

Holky s hlásky, při kterých praskají skleničky v pokoji a tolik "cuteness", že to rozpustí i curk. Další z "IDOL" anime o zpívaní s velmi špatným CGI. Hlavní hrdinka je, to se jim musí uznat, pro tentokrát trochu jiná nálož. Neumí totiž zpívat. Ale já již u její cesty za zlatým hlasem nebudu. Hongaku plus ultra 1EP Drop 20 % ()