Jak dopadly Kauzy Jaromíra Soukupa (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2018, 50 min

Jaromír Soukup (mod.)

Komentáře uživatelů k TV pořadu (5)

• Ouwen

Jaromír Soukup je nesnesitelný. Má naprosto mizernou slovní zásobu, postrádá charisma, jeho gestikulace se nedá sledovat a působí profesionálně nepřirozeně a primitivně. Je naprosto jedno o jakejch tématech mluví - všechno utopí v nekompromisní vulgaritě. Co si mám vzít z toho, že neustále recykluje fráze a veškerej materiál interpretuje, jako kdyby to byla pravda a nic jiného neexistuje. U toho svého pořadu, Kauzy, navíc přidal smích ze sitcomu, kterej se ozve snad po každý větě. Je to nesnesitelný, předvídatelný a dělá z lidí idioty. Já skutečně nemám nic proti tomu, když někdo poukazuje na problematiku vlády, morálky, bulváru..vadí mi, když se prezentuje problematicky, nemorálně a bulvárně. Vlastně je odrazem všech těch sraček a zatimco noviny se neprezentují vulgárně, tenhle týpek jo a tim pádem se všechen ten jeho obsah v tom balastu spláchne. Jaromír Soukup není primitivní. Není to hlupák. Ví, že lidi maj rádi drama. Ví, že lidi v česku neumí přemýšlet za sebe a bojí se promluvit - a proto se pro nich tyhle bezduché pořady stávaj až náboženstvím. Slýchat to, že Soukup se nebojí mluvit pravdu jako jediný, mi přijde skutečně omezené. Vadí mi i, že i přes určitou dynamiku, energetický projev - působí ta interpretace všeho možného, nepřehledně a především nuceně. Musim pochválit nervozní, instrumentální motiv na pozadí - ve spojení s tim, jak se prezentuje, to však celé působí ani né komicky, spíš to druhého vytočí, jak někdo takovej může sám sebe prezentovat tak sebevědomě a vážně. To mi chcete říct, že jeho jediná náplň v životě, je prohlubovat bulvár, politiky, kolektovat všechnu tu vatu a pak to shrnout v asi 50ti stejných pořadech? Dejme tomu, ale vadí mi, že celou tu umělost, strojenost a hloupost, reprezentuje jako autentickou, když má zaplacený komparz.(17.10.2018)

• ZHODNOTITEL

Často si říkám, o co tomu člověku jde.(11.9.2018)

Skoro dva týdny se musel každý slušný Čech těšit na nový pořad Jaromíra Soukupa. Naštěstí je čekání u konce, a zločinný proud manipulací veřejnoprávní demokratické žumpy je opět posouván kousek směrem ke SVĚTLU a novému osvobození! Jaromír Soukup na nobelovku za literatúru a nobelovku za Мир!(24.7.2018)

• KrYtikLsdDxz

Kurwa to je materiálu. Strašný, chce se mi zvracet...vlastně nechce! JÁ ZVRACÍM!!(10.9.2018)

• William_

Podplacený, zkorumpovaný, TOP 09 podporující paskvil který doporučuji sledovat na vlastní nebezpečí. Chce se mi zvracet.(17.9.2018)