• Austrálie

• Nový Zéland

Komedie / Romantický / Drama

Indie, 2019, 146 min

Tři a půl. Scénář by to chtělo trošičku poštelovat. Příběhově nic nového, ale celkem to odsejpá a Tiger jako tanečník - to je prostě zážitek,(15.9.2019)

Pohodová romantika zo školského prostredia. Aj keď sa odohráva na vysokej, tak sa postavy správajú jak stredoškoláci. Chlapci súperia v tom kto ďalej doští akurát to robia cez nejaký divný šport a ženské intrigujú. A medzitým je kopa hudobných čísiel bez ktorých sa Indické filmy nezaobídu. Kľudne by sa dala vystrihnúť dobrá hodina a bola by z toho skvelá teenage komédia. Takto je tam kopa tancov a zbytočných línií, ale našťastie mi sadla romantická línia a hlavne vývoj jednej ženskej postavy, ktorá bola zo začiatku za mrchu a v jednom momente ma jej osud dokázal aj dojať. Takisto som rád jak sa vyvinul ten romantický trojuholník. Fakt som si dlho nebol istý jak to dopadne. Okrem otravných hudobných čísiel boli pre mňa mínusom aj bitky. Našťastie ich je minimum, ale boli tak mizerné, že som ich radšej pretáčal. Kontakty medzi súpermi nulové a bolo v nich toľko spomalovačiek, že sa to ani nedá nazvať bitkami, ale skôr pózami. Chlapík natiahne ruku že udrie, pauza aby sme si vychutnali jeho pózu a potom prásk mimo záber. Tiger je sympaťák ale ten jeho fetiš s neustálym poskakovaním po budovách som nepochopil. Finále s tým divným športom mi napínavé nepripadalo, keďže som ho vôbec nepochopil, ale aspoň ma uspokojilo rozuzlenie romantickej línie, tak nakoniec tesne dávam aj tretiu hviezdičku. Film mi celkovo zlepšil náladu, tak to je plus. P.S. Cameo Willa Smitha stojí fakt za to. Nestratil by sa ani v Bollywoode. :) 5/10.(19.9.2019)

Dvojka je zameraná hodne na šport, no, ono to teraz letí, tak prečo nie, hudobne v zásade nič moc, ani posledná pieseň s Aliou to nevytrhla a toho kto ju navliekol do toho zlatého kostýmu s rožkami na pleciach, by som postavila k stene a.... bum. Na Tigera sa dobre díva, je namakaný a hýbe fakt dobre, len som celý film mala pocit, že je na takúto úlohu už trošku staršieho dáta. Nie, že by bol starý, len medzi tými ostatnými tak vyzeral, mali prispôsobiť celé obsadenie... no čo už. Ale v princípe má dej švih a spád, hlavná "klaďaska" mi bola od začiatku protivná a držala som palce "záporáčke", ktorá mi prišla nejako úprimnejšia a čestnejšia. Ideový odkaz film zanechal ale asi si naň nespomeniem, keď budem premýšľať "čo si dnes večer pustím?".(18.9.2019)