Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V říjnu 2014 obdrží NASA první varování o ničemné planetě cestující kolem Jupiteru. Nikdo nebere apokalyptické zprávy vážně. Nastává konec světa, ale lidé tomu nevěří. Až když začnou padat satelity, a to dokonce na jejich domovy, panika je zasáhne plnou parou. Budovy padají, slunce zapadá v 1 hodinu odpoledne. Tam, kde býval Manhattan je najednou inferno. Gravitace ničemné planety nás odhodila z naší oběžné dráhy a Země se tak vydává na dlouhou cestu vesmírem. Civilizace je trhána na kusy. Pokud bude Země odtržena od Slunce, bude bezcílně plout pustým vesmírem. Jedinou záchranou pro přeživší této katastrofy je, pokud Slunce dokáže Zemi znovu zachytit. (Universal Channel)

(více)

Recenze (30)

Acrobat odpad!

všechny recenze uživatele

Pred očami sa odohráva masaker obludných rozmerov, pretože o život pôjde matičke Zemi. A že ju (ne)zachráni spisovateľ? čert to vezmi. Ale tak do polky je dojem, že najlepšie frázy a reči hádže neoholený, prepotený chlpa čo pľuje a strieľa amerických vojakov. Ináč je to klasika tohto žánru, roztrasenou kamerou a mizernými efektami sa sanží budovať atmosféru, ktorá nie a nie prísť. Ide však o dogmu, že nikdy nepríde a všetko to vyfučí do stratena, neznáma. Bludný kruh filmovej katastrofy. (videné 18.03.2016, JOJ archív) ()

Wyrdas 

všechny recenze uživatele

Vážně stačilo málo a film by měl výrazně vyšší hodnocení. Scénář a dialogy jsou na úrovni velkorozpočtových snímků dnešní doby, ale ty efekty... zkrátka vystihují rozpočet. Přijde mi to jako dílo Abramse či Camerona, kdyby neměli k dispozici rozpočet malé země. Dalo se na to koukat, mělo to vcelku nápad a určitě to není pod průměrem, ale po dlouhé době jsem skutečně přál smrt hlavním hrdinům. Jejich blbost byla přímo hmatatelná a to i na americké poměry. K dobru můžeme přičíst, že nakonec zemřou v bolestech z ozáření. ()

Reklama

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

No taky jsem to vydržel sledovat až do závěrečných titulek, ale byl to hodně těžký boj. Příběh hrozný, ty digitální efekty naprosto katastrofální, až se mi z toho chtělo málem brečet – smát se tomu nedalo. Herecké výkony naštěstí v rámci přijatelnosti, ale co s tím, když zbytek je stupidní jak prase. Pár pěkných hereček to nezachrání. Takže tohle céčko řadím i já mezi ty nejhorší katastrofické kousky. ()

MLee 

všechny recenze uživatele

Jako ukolébavka před spanim je to super.. Hlavu to nezamestna vůbec, protože jaksi uteče ta hlavní pointa, kde se z ničeho nic vzala planeta, která táhne Zemi nekam pryč, a co vlastně způsobí atomové bomby, když výbuchem způsobí záchranu Země. Ale jednu hvězdičku za tu záchranu planety a průlet atomovou vlnou přeci jen dam:-)) ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Takové klasické béčkové sci-fi, kde jde jen o ten jeden katastrofický nápad, ale pak už se sleduje jenom celkem nudný - i když by měl být dramatický - příběh, a to s postavami, které nejsou vyloženě odpudivé, ale jsou nezajímavé, stejně jako způsob, jakým je to celé natáčeno. Tohle vám prostě nic nedá. ()

Galerie (51)

Reklama

Reklama