poster

Geula (festivalový název)

 • Izrael

  Geula

 • Izrael

  גאולה

 • anglický

  Redemption

Drama

Izrael, 2018, 100 min

Producenti:

Marek Rozenbaum
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Silwer
  ****

  FFKV2018 Izraelsky punk tedy neni nic pro me..ale jako drama je to sice pomalejsi ale funkcni...(2.7.2018)

 • Filmmaniak
  ****

  Hřejivé sladkobolné lidské drama se skvělou izraelskou hudbou. Nevzrušivý, takřka bezkonfliktní a pomalu plynoucí děj oživují neobvyklé lokální motivy, jako třeba otázka ortodoxního náboženství a téma společenských poměrů v Izraeli, a také hodně pomáhá, že je to opravdu moc dobře zahrané a natočené.(8.7.2018)

 • Streeper
  ****

  KVIFF 208 - Trochu zdlouhavé a nudnější drama, ale chemie mezi mladou herečkou a jejím filmovým tatínkem funguje a to se mi na filmu líbilo nejvíce. Navíc jsem byla ještě velmi vděčná za hudbu, díky které jsem neusnula (ano, jsem upřímná). Hudba byla chytlavá, energická a klidně bych si jí pustila i doma. Film je celkově dobrý, ale chybělo mi tam nějaké velké drama, nějaký zvrat, ale co se emocí týká, za mě splněno.(4.7.2018)

 • Biopler
  **

  Z filmu si zapamätám hudbu, tá bola výborná a bola prvkom, ktorý ma pri sledovaní držal nad hladinou. Žiaľ o príbehu to nemôžem tvrdiť. Jeho podanie ma nechalo chladným. Pri záverečných titulkoch som si povedal - a to je všetko? Za zmienku stojí dobrý výkon Folkenflicka v roli otca.(26.7.2018)

 • kuckaAFC
  *****

  Velmi povedené feel good / depresivní (to už záleží na filozofii a přístupu k životu diváka) drama, pro mě nejlepší film na letošním KVIFFu. Snímek měl vše od střetu ortodoxního židovství a volnějšího přístupu k životu v podobě rockového hudebníka, přes tragické události po rozkoly partnerských dvojic kolem krizí středního věku. Izraelci umí, navíc jejich humor mi velmi seděl. 90 % (KVIFF)(4.7.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace