Good Trouble

(seriál)
Trailer
Komedie / Drama / Romantický
USA, (2019–2022), 45 h 3 min (Minutáž: 41–45 min)

Maia Mitchell, Zuri Adele, Roger Bart, Sherry Cola, Emma Hunton, Ken Kirby, Tommy Martinez, Cierra Ramirez, Dhruv Uday Singh, Dustin Ingram, (více)

Série(4) / Epizody(63)

Seriál Good Trouble je volným pokračováním seriálu The Fosters. Zaměřuje se na Callie (Maia Mitchell) a Marianu (Cierra Ramirez), nevlastní sestry, které úspěšně dokončily studium vysokých škol. Obě se přestěhovaly do Los Angeles a snaží se prosadit ve víru velkoměsta, kde začíná jejich dospělý život a musí čelit překážkám, které jim život do cesty postaví. Callie vystudovala právnickou školu a snaží se prosadit jako advokátní koncipient u soudce Wilsona, který je ale konzervativní, zatímco Callie je liberální. Mariana vystudovala MIT a snaží se prosadit jako vývojářka aplikací ve startupové firmě, kde je více mužů a jako žena si musí vydobýt svoji pozici, aby naslouchali jejím nápadům. (10milda)

Trailer

laura123

Tento seriál som začala pozerať kôli tomu že serIál THE FOSTERS ma neskutočne bavil a tak isto som si veľmi obľúbila všetky postavy. Pozrela som si 1. sériu, ktorá ma celkom bavila, len čo mi vadilo bolo že vždy na začiatku epizódy ukázali akokeby koniec a potom postupne celý diel nám odhaľovali že čo sa stalo pred tým dňom (alebo pred tým koncom epizódy). Páčilo sa mi že v tomto seriály si zahrali aj skoro všetky hlavné postavy z THE FOSTERS. ()

kockodan

Je to pro ženský. Něco jako sex end d cidy... Čili téměř odpad. Vztahy, práce, vše je high end, ve všem jsou chlapi, sex a woke levičácké nesmysly. 10% ()