Reklama

Reklama

Good Trouble

(seriál)
Trailer
Komedie / Drama / Romantický
USA, (2019–2023), 61 h 4 min (Minutáž: 41–45 min)

Hrají:

Maia Mitchell, Zuri Adele, Roger Bart, Sherry Cola, Emma Hunton, Ken Kirby, Tommy Martinez, Cierra Ramirez, Dhruv Uday Singh, Dustin Ingram (více)
(další profese)

Série(5) / Epizody(86)

Obsahy(1)

Seriál Good Trouble je volným pokračováním seriálu The Fosters. Zaměřuje se na Callie (Maia Mitchell) a Marianu (Cierra Ramirez), nevlastní sestry, které úspěšně dokončily studium vysokých škol. Obě se přestěhovaly do Los Angeles a snaží se prosadit ve víru velkoměsta, kde začíná jejich dospělý život a musí čelit překážkám, které jim život do cesty postaví. Callie vystudovala právnickou školu a snaží se prosadit jako advokátní koncipient u soudce Wilsona, který je ale konzervativní, zatímco Callie je liberální. Mariana vystudovala MIT a snaží se prosadit jako vývojářka aplikací ve startupové firmě, kde je více mužů a jako žena si musí vydobýt svoji pozici, aby naslouchali jejím nápadům. (10milda)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (2)

laura123 

všechny recenze uživatele

Tento seriál som začala pozerať kôli tomu že serIál THE FOSTERS ma neskutočne bavil a tak isto som si veľmi obľúbila všetky postavy. Pozrela som si 1. sériu, ktorá ma celkom bavila, len čo mi vadilo bolo že vždy na začiatku epizódy ukázali akokeby koniec a potom postupne celý diel nám odhaľovali že čo sa stalo pred tým dňom (alebo pred tým koncom epizódy). Páčilo sa mi že v tomto seriály si zahrali aj skoro všetky hlavné postavy z THE FOSTERS. ()

kockodan 

všechny recenze uživatele

Je to pro ženský. Něco jako sex end d cidy... Čili téměř odpad. Vztahy, práce, vše je high end, ve všem jsou chlapi, sex a woke levičácké nesmysly. 10% ()

Reklama

Galerie (993)

Reklama

Reklama