Moje místa (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2017

Účinkují:

Blanka Kubíková, Martin Preiss, Dasha, Jakub Vágner, Tomáš Klus, David Svoboda, Dominik Hašek, Jan Pirk, Janek Ledecký, Osmany Laffita, Dagmar Pecková, Ben Cristovao, Jan Hrušínský, Janek Rubeš, Honza Mikulka, Aurel Klimt, Marta Jandová, Přemysl Rabas, Simona Stašová, Veronika Žilková, Galina Miklínová, Vladimír Polívka, Kristýna Frejová, Ondřej Havelka, Lukáš Příkazký, Kateřina Neumannová, Tereza Kostková, Helena Třeštíková, Pavlína Jíšová, Vanda Hybnerová, Taťána Gregor Brzobohatá, Magdalena Kožená, Barbara Nesvadbová, Adela Vinczeová, Adam Sušovský, Aleš Valenta, Robert Jašków, Pavel Šporcl, Josef Klíma, Ilona Csáková, Zuzana Kronerová, Pavel Nedvěd, Petra Janů, Iva Janžurová, Eva Josefíková, Dana Batulková, Irena Obermannová, Berenika Kohoutová, Anna K., Jožo Ráž, Jiří Strach, Radek Jaroš, Richard Konkolski, Tomáš Satoranský, Magda Vášáryová, Iva Pazderková, Zdeněk Chlopčík, Nela Boudová, Jitka Sedláčková, Hana Zagorová, Robert Vano, Daria Klimentová, John Bok, Kristýna Boková, Jenovéfa Boková, Tonya Graves, Josef Polášek, Miroslav Donutil, Libuše Švormová, Marta Kubišová, Václav Kopta, Olga Lounová, Václav Neckář, Saša Rašilov nejml., Václav Vydra nejml., Jana Boušková, Petra Špalková, Daniela Kolářová, Štefan Margita, Jaroslav Svěcený, Klára Vytisková, Alena Mihulová, Katarína Knechtová, Michael Kocáb, Václav Marhoul, Martin Preiss, Martina Preissová, Miroslav Hanuš, Igor Timko, Tatiana Drexler, Jan Čenský, Andrea Kalivodová, Veronika Khek Kubařová, Debbi, Dušan Vančura, Martin Dejdar, Dan Horyna, Ondřej Slanina, Eva Holubová, Kryštof Hádek, Jakub Kohák, Miloš Pokorný, Radek Banga, Lucie Bílá, Ondřej Gregor Brzobohatý, Adam Mišík, Michaela Maurerová, Věra Martinová, Petr Janda, Eva Leinweberová, Lenka Nová, Petra Černocká, Maroš Kramár, Jan Saudek, Jitka Zelenková, Jana Švandová, Helena Vondráčková, Zdeněk Svěrák, Klára Cibulková, Tomáš Pavelka

Komentáře uživatelů k TV pořadu (9)

• Marze

Má to být intimní zpověď a přitom rozhovor klouže po povrchu. Ale viděl jsem zatím dnes po prvním dni naladění TV Seznam jen jeden díl.(25.12.2019)

Svěží medailónky populárních osobností. 1) Na rozhovor je dost času a tvůrci se svým postavám opravdu věnují._____ 2) Viděl jsem díly - Lukáš Příkazký 3*, Tomáš Klus 3*, Karlštejn 3*, Národní divadlo 4* a Moje místa v karanténě - Dekameron 2020 na Fidlovačce 3*.(7.10.2020)

Viděl jsem pouze jeden dil s Petrem Mrazkem.(3.2.2019)

Vybírám si. Díly s Katarínou Knechtovou 5* a Andreou Kalivodovou 4*.(1.2.2020)

Vynikající vhled "do zákulisí", "do životů" některých, i méně známých, tváří. Velmi zajímavé a přínosné. Třeba díl s Lukášem Jíchou mě bavil mooc.(29.1.2021)

Moderátorka tohto programu dokáže vytvoriť skutočne kvalitnú atmosféru a mám pocit, že dala najlepšiu možnú šancu povedať svojím hosťom tie správne vety o svojich životoch ...(14.5.2020)

Díl: Martin a Martina Preissovi(23.2.2020)

Sleduji pravidelně, vybírám si. Považuji za výborný počin. Myslím, že i u zpovídaných má pořad dobré renomé, protože se setkávám s velmi zajímavými osobnostmi, které hned tak do svého soukromí někoho nepouští. Ač je u toho kamera, divák má pocit, že se s dotyčným sešel mezi čtyřma očima u kafe na kus řeči. Začne to povídáním o dětství a mládí, místech, kde člověk vyrůstal a najednou vidíte, jak při vzpomínkách každý roztaje a otevře se. Vyslechla jsem už řadu příjemných rozhovorů, plných upřímných slov o vlastním životě. Člověk se může zamyslet, srovnávat a sympatizovat.(6.7.2020)

Líbí se mi že to nejsou nesmyslný kecy pro bulvár, ale věci a zajímavosti, který těm lidem změnili život. Je i pěkný se podívat kam rádi jezdí aniž by to bylo součást pořadu typu "můžu vás přespat". A zároveň to není jen o smutných věcech jako třeba 13.komnata.(13.4.2019)