Moje místa (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2017

Komentáře uživatelů k TV pořadu (8)

• Marze

Má to být intimní zpověď a přitom rozhovor klouže po povrchu. Ale viděl jsem zatím dnes po prvním dni naladění TV Seznam jen jeden díl.(25.12.2019)

Svěží medailónky populárních osobností. 1) Na rozhovor je dost času a tvůrci se svým postavám opravdu věnují._____ 2) Viděl jsem díly - Lukáš Příkazký 3*, Tomáš Klus 3*, Karlštejn 3* a Moje místa v karanténě - Dekameron 2020 na Fidlovačce 3*.(7.10.2020)

Viděl jsem pouze jeden dil s Petrem Mrazkem.(3.2.2019)

Vybírám si. Díly s Katarínou Knechtovou 5* a Andreou Kalivodovou 4*.(1.2.2020)

Moderátorka tohto programu dokáže vytvoriť skutočne kvalitnú atmosféru a mám pocit, že dala najlepšiu možnú šancu povedať svojím hosťom tie správne vety o svojich životoch ...(14.5.2020)

Líbí se mi že to nejsou nesmyslný kecy pro bulvár, ale věci a zajímavosti, který těm lidem změnili život. Je i pěkný se podívat kam rádi jezdí aniž by to bylo součást pořadu typu "můžu vás přespat". A zároveň to není jen o smutných věcech jako třeba 13.komnata.(13.4.2019)

Díl: Martin a Martina Preissovi(23.2.2020)

Sleduji pravidelně, vybírám si. Považuji za výborný počin. Myslím, že i u zpovídaných má pořad dobré renomé, protože se setkávám s velmi zajímavými osobnostmi, které hned tak do svého soukromí někoho nepouští. Ač je u toho kamera, divák má pocit, že se s dotyčným sešel mezi čtyřma očima u kafe na kus řeči. Začne to povídáním o dětství a mládí, místech, kde člověk vyrůstal a najednou vidíte, jak při vzpomínkách každý roztaje a otevře se. Vyslechla jsem už řadu příjemných rozhovorů, plných upřímných slov o vlastním životě. Člověk se může zamyslet, srovnávat a sympatizovat.(6.7.2020)