Take Two (TV seriál)

Vtierka Sam

Krimi / Drama / Komedie

USA, 2018, 9 h 19 min (Minutáž: 43 min)

Robert Duncan

Rachel Bilson, Jordan Gavaris, Eddie Cibrian, Heather Doerksen, Fraser Aitcheson, Farrah Aviva, Kylee Bush, Chelsea Hobbs, Jesse Hutch, Alice Lee, Stephen Lobo, Veena Sood, Jewel Staite, Emily Tennant, Tristan Shire, Gigi Saul Guerrero, Hrach Titizian, Andre Tricoteux, Alison Wandzura, Courtney Richter, Oliver Rice, Aaron Pearl, Scott Patey, Aliyah O´Brien, Marc-Anthony Massiah, Natalie Moon, Lamont Thompson, Fiona Vroom, Greyston Holt, Seamus Dever, Niall Matter, Christine Chatelain, Françoise Yip, Brian Markinson, Tattiawna Jones, Rob LaBelle, Paul Campbell, Megan Leitch, Rebecca Davis, Lee Tichon, Tasha Simms, Jonathan Chase, Colin Lawrence, Venus Terzo, Brenda Crichlow, Christopher Rosamond, Francisco Cano, Jamie Harris, BJ Harrison, Eric Keenleyside, Nicholas Coombe, Jillian Fargey, Duncan Ollerenshaw, Martin Cummins, Jim Byrnes, Geoff Gustafson, Micah Parker, Mark Humphrey, Karin Konoval, Mathias Retamal, Bethany Brown, Sara Canning, Nicholas Lea, Adam Greydon Reid, Adrian Petriw, Ryan Hesp, Ian Butcher, Markian Tarasiuk, Kathryn Kirkpatrick, Brandi Alexander, Latonya Williams, Dalias Blake, Evelyn Chew, Cesar Ventura, Patrick Lubczyk, Tim Kelleher, Maria Turner, Stefania Indelicato, Brenda Matthews

Rachel Bilson

Scénografie:

Stephen Geaghan

Kostýmy:

Luke Reichle

Take Two je klasická, popcornová a pohodová záležitost, čistící mozkové závity. Případy samy o sobě nejsou originální, ale v tomhle případě mně to vůbec nevadilo. Navrch ústřední dvojka je jak ze žurnálu, hlavně ta mužská polovina a chemie fungovala na jedničku, to považuji za velké plus. A to drama bych nebrala vážně, protože u každého dílu jsem se musela culit, obzvlášť u konce třetího a dvanáctého dílu. Ale ten konec, ten konec, ouvejs. Původně jsem dala trojku, ale za Eddieho a tu chemii přihazuji na plac jednu hvězdu navíc.(23.9.2018)

Je to tu každou sezónu podobný seriál a potom co skončil Castle a R&I je trochu díra na trhu. Rachel Bilson už je ostřílená herečka a vždy ji rád vidim. Tady opět kouzelná. Eddie mě moc nezaujal. Případy mě taky nijak nechytly. Celkově je to velmi koukatelná odpočinková záležitost na pobavení, ale že bych musel viděl všechny díly, na to mi tam něco chybělo. 60%(21.10.2018)

Naivní, hodně klišovitá záležitost, která má velmi sympatickou ústřední dvojici, dostatek humorných scén, není moc sladkobolná (až na poslední díl). Stejně tak s potěšením kvituji ostatní stálé postavy. Nejde o nic světoborného, vlastně jde o stokrát obehranou písničku v trochu jiném provedení. Jednotlivé díly nenudí, děj rychle odsýpá. 13 díl končí velmi napínavě a dává tušit, jakým směrem se bude ubírat druhá řada. Za mne oddychových 70%.(2.4.2019)

• - Seriál se natáčel ve Vancouveru (Britská Kolumbie, Kanada) a v Los Angeles (Kalifornie, USA). (fanda124)