• Austrálie

• Kanada

• Nový Zéland

Komedie

USA, 2019, 90 min

Rozpočet $20miliónovTržby USA $83,083,070Tržby Celosvetovo $110,883,070Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Svet detí, ich pohľad na vec ich očami v trošku takom drsnejšom "zvrhlom" móde ale dobre, občas to troška ustrelí mimo ale ináč pobavilo. /65%/(17.11.2019)

Film o šesťácích, který chvilku vypadal, že nebude jen pro šesťáky...bohužel opravdu jen chvilku...pak se z něj vyklubal obyčejný ,,muzikál ze základní"... poměrně promarněná příležitost natočit povedenou nekorektní komedii...(19.12.2019)

Tohle je letošní trefa do černého a jasná Komedie roku! Po všech těch Teen komedií ze střední přichází Tween komedie ze základky a nejen, že Vás to přenese nostalgicky o 20 let zpátky, ale taky se budete smát, usmívat se, dojímat se a na konci možná i slza ukápne. Jacob Tremblay za takových 10 let velká hvězda Hollywoodu ( ve 13 letech 13 slušných filmů na kontě Ty bláho!!). Má to poměrně vtipně podaný příběh, kde nechybí první porno ( This is what happens when i get a step mom ?? !), první kissing party a první nákup a prodej drog ( Scéna v drogovém doupěti patří k vrcholu). Nečekaná pecka, ke které se určitě ještě vrátím. 85%(31.10.2019)

Nejlepší komedie od... Pařby ve Vegas?? Totální náhul, po půlhodině sem ty záchvaty smíchu přestal počítat. A ne, tvůrci ke kvalitnímu sebepoškozování vašich bránic opravdu nepotřebují nechutný fórky s [doplňte libovolnou intimní část těla anebo tekutinu].(15.1.2020)

Superbad svojí doby a pravděpodobně komedie roku 2019. 70%(16.12.2019)

Není to takový nářez jako Superbad. McLovin je jen jeden. Příjemná oddychovka na jedno podívání.(2.2.2020)

Po ženskej verzii Superbad v podobe Booksmart sme dostali aj detskú. Má to niekoľko úplne famóznych scén, ale aj kopec vaty a na rozdiel od Superbad a Booksmart je film postavený na detských hercoch, ktorí nedokážu tak dobre improvizovať, takže na pľaci nebolo možno dotiahnuť medzery v scenári.(29.12.2019)

Není to žádný žánrový přelom, nicméně to nic nemění na faktu, že je to neskutečně vtipná a nagagovaná záležitost, kde si herci neskutečně užívají svoje role (Tremblay je s každou rolí prostě lepší a sebejistější - což je vcelku mega, když vezmeme v potaz, jak neskutečnej výkon podal v Room) a je to na nich vidět. Scénář pak vcelku obyčejný "american musical-meets-stand by me" průměr, kterej ovšem vytahujou do silnýho nadprůměru vtipy, který zní z úst šesťáků poměrně nekorektně a neskutečně sednou a sotva si myslíte, že už nemůže přijít žádnej další, chytne vaše bránice další křeč (pokud samozřejmě holdujete podobnému typu humoru). Jediný, co tam chci lehce zkritizovat je hudba, která působí až moc sterilně a tvůrci očividně chtěli jít na jistotu, což zamrzí. Ale bavil jsem se... o dost víc, než jsem čekal.(11.1.2020)

Úplne jasná priemerná záležitosť. Mladí herci dobrí, ale žiadna extra sláva, rovnako tak ich podané herecké výkony. Príbeh síce celkom kvalita, ale ja som sa miestami nudil, miestami sa mi to naozaj páčilo, sem tam boli hluché miesta. Hlavne teda od polovice to začalo upadať. Ono by sa dalo povedať, že to nieje snímka pre všetkých, musíte mať naozaj tento štýl tupého humoru radi, inak to pre vás ani nič moc nebude. Takže presne takej skupine ľudí by som to doporučil. Moje očakávania boli v podstatne naplnené a nedostavilo sa ani nijaké potešujúce prekvapenie. Je to taká nevyvážená snímka. Všetko je v prvej polovici a v druhej je pomenej humoru aj dobrého napredovania. Takže niekto to možno aj po polovici vzdá a nedopozerá. Rozhodne sú aj lepšie snímky tohto druhu.(25.12.2019)

Komédia s niekoľkými originálnymi vtipmi a zároveň aj s trochou klišé, ktoré ale taktiež pobavilo. A keď som si na tých malých smradov zvykol, uvedomil som si, že mladému Maxovi v jeho misii naozaj fandím. P.S. záverečná časť bola na prekvapenie celkom úsmevná, ba priam emotívna.(7.11.2019)

O generaciu mladsi Superbad. A je to rovnako super ako eskapady McLovina and co. Velmi vtipny a zaroven velmi pekny film o konci detstva. Krasne odkukane momenty z dospievania, niekolko paradnych komedialnych vrcholov, velke tlcuce srdiecko a mimoriadne sympaticka herecka zostava, s ktorou by som sa pokojne este raz stretol. Obrovske prekvapenie. 9/10(10.3.2020)

80/100 Niečo na spôsob Denník poseroutky, no menej detinské a lepšie mapujúce bežné problémy chlapčenstva a niektoré situácie s tým súvisiace. A dosť často som sa aj z chuti zasmial. Príjemné, pohodové pozeranie a určite milé prekvapenie. Slušný nadpriemer. 80/100(2.2.2020)

Superbad potkává Goonies. Většina nejvtipnějších momentů je v traileru a ve filmu vyplňuje čas mezi nimi i dost nepříjemně cringe momentů kde už ta trapnost působí spíš nuceně než vtipně, není snadné se přes ně dostat - ale to platí hlavně o první polovině. Čím blíž do finále, tím víc se krom pouhého vršení bizarních scének soustředí na vyprávění skutečného příběhu o vyrůstání, prvních láskách, a koncích i začátcích dětských přátelství, a to překvapivě funguje o dost líp. A závěrečná koláž je geniální. Jen v té vážné rovině tomu kupodivu těžce nakopává prdel právě parta ze Superbad, tedy konkrétně Jonah Hill (nevěřím že to píšu, jak ho nemám rád) se svými Devadesátkami, kterými to dospívání zachytil mnohem lépe a ostřeji. Akorát už to není tak "třeskutě" vtipný a nemá tam anal beads místo nunčaků. 7/10(7.12.2019)

Čekal jsem to horší, ale nakonec jsem se celkem bavil. Trio je vtipný.(10.2.2020)

Vtipné.(9.11.2019)

Párkrát sem se uchechtl, to zase jako jo, ale čekal sem něco víc.(31.12.2019)

Skvelá komédia pre dospelých v ktorej hlavnú úlohu hrá trio 13 ročných pankhartov. Fungujúce po všetkých stránkach. Nie je to sentimentálne, nie je to prepálené, nie je to dementné. Sú to skrátka dospelé pohľady, ktoré sú vám dávané skrze názory a mentálnu vyzretosť 13 chlapcov. Prvá hodina je našlapaná vtipmi. Dlho som sa takto nepobavil. Dokonca aj koniec je plný príjemných momentov. Stupnitsky spravil naozaj podarenú komédiu. Rogen má na tie projekty nos. Veľmi rád by som si pozrel pokračovanie s chalanmi o takých...povedzme 7 rokov? A Jacov Tremblay a jeho FUCK sú nezabudnuteľné. Každý krát keď sa zjavia na obraze.(8.1.2020)

Roztomilá komedie s milými herci. Přenese vás to zpět do dětství, kdy se úplné maličkosti zdály jako to nejdůležitější na světě. Moc příjemná podívaná, u které jsem se ne jednou opravdu zasmála. 4*(18.8.2019)

"Good Boys" možno niektorých divákov odpudí vďaka vulgarizmom a sexuálnym narážkam, ktoré idú z úst našich detských protagonistov, no ja si myslím, že by to bola škoda. Ten humor totiž neprichádza s vulgarizmami a sexuálnymi narážkami. Prichádza zo situácií, do ktorých sa naši hrdinovia dostanú, ich riešení a sčasti aj z ich reálnej nevedomosti o jednotlivých veciach. Nebudem spoilovať, no mal som tu vďaka tomu pár skutočne poriadnych stavov rehotu. Okrem toho ale funguje aj fakt, že naši hrdinovia sú mi sympatickí. Človek si uvedomí, že ako chalani sme boli všetci v tomto podobní. Chceli sme skúšať nové veci, spoznávať nepoznané a robiť zakázané. Lebo sme si mysleli, že sme veľkí. A film to podľa mňa veľmi dobre zachytáva. No súčasne zachytáva aj veľmi dobre priateľstvo medzi našimi hrdinami. Rovnako je pravda, že sme si v tom čase mysleli, že sme nesmrteľní. A viac sme sa báli, či sa niečo dozvedia rodičia, než či sa nám niečo reálne stane. Je tu niekoľko vynikajúcich momentiek, a po celú dobu som si hovoril, že by som asi reagoval v podobnom duchu vo svojom detstve. Vďaka tomu dokážem filmu uveriť, dokážem sa s našimi hrdinami stotožniť. Pretože reálne každý jeden z našej trojice reprezentuje niečo, čo v sebe máme. Nechceme pôsobiť ako loser, tak radšej zabijeme svoje sny, aby sme pôsobili ako všetci ostatní. Veríme, že to čo zažívame teraz bude celý život rovnaké. A keď človek vyrastie, pomaly si uvedomuje skutočnosti, že veci sa zmenia. A nič nebude také ako to je v tom danom momente. Niekedy si hovorím, že by som dal čokoľvek za to, aby som si mohol opäť zažiť roky 2000 alebo 2002. A zažiť ešte raz aké to bolo vtedy. A možno najlepšie s dnešným rozumom. Aby som si to odžil so skúsenosťami a mal z toho aj väčšiu radosť. A všetko čo sa nám v živote stane nás môže vyformovať. A spraviť z nás tých, kým sme dnes. Takže v tomto smere film oceňujem. Myslím si, že vie o čom hovorí a podáva to správne. Film má samozrejme aj momentky, ktoré úplne nefungujú a má fóry, ktoré ma nepobavili, ale ako celok ide o veľmi schopnú komédiou s dobrými myšlienkami. Gene Stupnitsky, teším sa s čím prídeš nabudúce. Hodnotenie: B+(1.11.2019)

Jistě, je to infantilní a užitý humor ne každému sedne, nicméně pokud jste naladěni na vlnu fekálního humoru Setha Rogena, Good Boys si královsky užijete. Snímek kromě ujetých gagů a šílených situací rovněž nabídne i nečekaný emoční přesah, díky němuž si titulní hrdiny zamilujete ještě o pořádný kus více. Tohle se zkrátka moc povedlo, pročež Vám mohu tuto nenáročnou "feel good" komedii vřele doporučit. Skvělá práce! „It's a sex drug. What if a fox eats it and tries to fuck a squirrel? It'll kill him!“ (15.11.2019)

<< předchozí 1 2 3 4